Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop lásky: S ženami narozenými v těchto 3 znameních zvěrokruhu bude šťastný každý chlap. Jste mezi nimi?

Z těchto třech znamení zvěrokruhu muži doslova šílí. Každé z nich je přitahuje z jiného důvodu. To první svou nedostupností a jemností, druhé naopak svou nezkrotností a divokostí a třetí přirozeným charisma. Jste mezi nimi i vy?

Ryby

Ženy ve znamení Ryb jsou jemné a něžné. Rády se nechají dobývat, na první pohled jsou uzavřené, ale když se zamilují, úplně rozkvetou. Ženy ve znamení Ryb mívají vysokou štíhlou postavu a dlouhé nohy, ze kterých muži šílí. Budou však muset vyvinout značné úsilí, aby tuto „ledovou královnu“ získali. Ryby jsou plaché a hledají si dominantní partnery, kteří jim poskytnou podporu a dodají jim sebevědomí. Jejich partner je zároveň jejich nejlepším přítelem. Ryba o něj bude s láskou pečovat, ale na oplátku požaduje, aby i on ji podpořil. Ryby jsou věrné, a to samé vyžadují od svého partnera. Volné vztahy nejsou nic pro ně, s partnerem chtějí něco vybudovat a být tu jeden pro druhého. Ryby se drží hesla „v dobrém i ve zlém“ a svého partnera nikdy nenechají na holičkách. Mít vedle sebe partnerku ve znamení Ryb je prostě výhra.

Mohlo by se vám líbit

Bílé čarodějky: Andělé kráčející po zemi, kteří dokážou předvídat budoucnost i léčit. Možná máte i vy tyto nadpřirozené schopnosti, jen o tom nevíte!

Bílým čarodějkám se také někdy přezdívá andělé kráčející po zemi. Je to z toho důvodu, že magii využívají s dobrým úmyslem pomoci druhým. Víte, kdo je to bílá čarodějka a jak poznáte, že tyto schopnosti máte také?
svetzeny.cz

Střelec

Do ženy ve znamení Střelce je tak snadné se zamilovat. Působí bezstarostně a nikdy se s ní nebudete nudit. Navíc mívají ženy ve znamení Střelce krásnou atletickou vypracovanou postavu, která zaujme muže na první pohled. Muže fascinuje bouřlivost a divokost žen ve znamení Střelce. Mají touhu je zkrotit, ale to bývá velmi těžké. Jsou to nezávislé ženy, které rozhodně nikdy nekončí pod pantoflem a nenechají se omezovat. Svoboda je pro ně hodnotou číslo jedna. Jsou velmi samostatné a muži vědí, že je žena ve znamení Střelce k životu nepotřebuje. Proto se o ni musí hodně snažit, ponechat jim volnost a neustále s takovou ženou něco podnikat, protože když se Střelec začne nudit, bere nohy na ramena a hledá jinde. Jsou to náročné nespoutané ženy, které mívají spoustu nápadníků. Bývají také velmi bystré a inteligentní. S ženou v tomto znamení si muž vždy bude mít o čem povídat. Tyto ženy mívají spoustu přátel, jsou milé a společenské. Někdy jsou mylně vnímány jako necitelné, protože si rády zaflirtují i s jinými muži. Ženy ve znamení Střelce umějí být věrné, ale musí mít k sobě partnera, ke kterému budou vzhlížet a vážit si ho.

Mohlo by se vám líbit

Novoluní v Raku: Čeká nás emotivní období plné razantních změn, které se dotknou hlavně vztahů. Jaké rituály je vhodné vykonat?

Blíží se novoluní v Raku, nastane 10. července. Čeká nás velmi emotivní období, které bude ve znamení razantních změn, z nichž se drtivá většina dotkne oblasti vztahů. Co přesně můžeme očekávat a jaké očistné rituály je vhodné provést?
svetzeny.cz

Váhy

Žena ve znamení Vah je opravdová výhra. Je to pravá dáma, která umí svého muže dobře reprezentovat. O ženách ve znamení Vah se říká, že mají ty nejkrásnější oči ze všech znamení zvěrokruhu, to bývá první věc, která muže zaujme. Váhy si zakládají na svém vzhledu, vždy se oblékají žensky a elegantně. Váhy jsou znamením, se kterým se muži chtějí pochlubit, bývají to velmi krásné ženy, které jsou neuvěřitelně charismatické. Váhy musí mít každý rád, jsou jemné, chytré a přitom silné a odhodlané. Na první pohled mohou působit křehce, ale přesně vědí, co od života chtějí a jdou si za tím. Jsou cílevědomé a pracovité. Jsou to rozené diplomatky, které umí urovnat každý spor a elegantně vybruslit z nepříjemných situací. Jejich partner tyto vlastnosti velmi ocení. Bývají to oddané a věrné partnerky, na které je spolehnutí. Co slíbí, to také dodrží. Váhy na první pohled působí odtažitě a nepřístupně, ale platí, že tichá voda břehy mele. Bývají to velmi vášnivé milenky.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie adres: Odhalte skrytý význam čísla vašeho domu či bytu!

Každý domov je jedinečný a skrývá v sobě svůj vlastní příběh. Numerologové věří, že mezi čísly a místy existuje mystická spojitost, která určuje charakter a jedinečnou atmosféru vašeho domova.
svetzeny.cz