Přejít k hlavnímu obsahu

Letní flirt: Které národy skrývají nejlepší milence?

Ať stojíte v srdci Evropy, na rovníku, nebo za polárním kruhem, podstata lásky zůstává neměnná. Liší se však postoj lidí k sexu. Na jaké typy milenců lze narazit?

Dovolenou s letním flirtem zažila asi každá z nás. Obzváště parné jižní kraje rozehřívají city, uvolňují mravy a o možnosti nevázaného vzplanutí v přímořských letoviscích nebývá nouze. Stačí sklenka v útulné taverně, pár výzývavých gest, smyslných pobídek a večer můžete zakončit v náručí místního urostlého Dona Juana.

Měly byste si předem rozmyslet, jaká rizika v sobě nevázaná letní dobrodužství skrývají. Na druhou stranu prázdninové rychlovky se většinou neřídí rozumem, ale citem. A ten české ženy na cizincích asi nejvíce obdivují. Rády se nechávají hýčkat gentlemany (protože o ně je v české kotlině bohužel nouze), láká je dobrodružství s příchutí zakázaného ovoce.

paris

Sexuální naturel svůdců odráží zvyky kultury, v níž vyrůstají. Tvrdí se, že především jižní národnosti se svým nevázaným temperamentem prý mají víc než kladný vztah k erotice a milování. Naopak národům dále od rovníku se přičítá odměřenost a chladnost. Ovšem i zde existují pověstné výjimky potvrzující pravidlo. Svou liberálností k partnerským vztahům by vás možná překvapili Islanďané. Obyvatelé ostrova ledu a sopek možná neoplývají italským temperamentem a francouzským šarmem, ale v partnerském svazku se rozhodně nedrží konvencí. Dvě třetiny prvorozených dětiček se tu rodí jako nemanželské. Žena si klidně nejdřív za svobodna pořídí miminko a záleží jen na tatínkovi, zda se s ke svému synkovi či dcerce hlásí. Tamní muži a ženy jsou v partnerském svazku velmi liberální, ale o to víc o svůj protějšek pečují, aby ho neztratili. Zároveň jeden druhému dopřávají velkou volnost. Není tu takový problém zajít na diskotéku a skončit s dotyčným v posteli.

Také Švédové jsou muži (a možná i ženy) činu. O sexu se tu sice nemluví, ale o to volnější přístup k němu mají. Koneckonců název erotické praktiky „švédská trojka“ nevznikl náhodou…

underwater

Za nejlepšími smyslnými zážitky se ale musíte vydat do teplých krajů, nejlépe do Latinské Ameriky, kde podle průzkumu serveru OnePoll.com prý najdete nejzdatnější milence. Ale není třeba trmácet se přes oceán, na žebříčku mileneckých schopností bodují horkokrevní Italové, kladný postoj ke flirtování a tělesné lásce mají i vášniví Španělé a pozadu nezůstávají ani šarmantní Francouzi. Z okolních zemí snad stojí za povšimnutí Poláci, kteří se prý milují průměrně 20 minut. Jejich výkonnost poněkud znevážil jistý polský sexuolog, který tvrdil, že sex katolicky založeného národa má tři „P“ – milují se po vodce, potmě a pod peřinou (pak vyvstává otázka, kdo a jak jim jejich náruživost měřil…).

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku