Přejít k hlavnímu obsahu

Listopadová numerologická předpověď pro každé životní číslo: Co vás čeká? Bude to zbohatnutí, nový vztah či pocit vyhoření?

Info ikona
horoskop

Listopad je za dveřmi, co vás v tomto měsíci čeká a nemine? Přinášíme vám numerologickou předpověď pro každé životní číslo. Pokud jej neznáte, naučíme vás jeho výpočet, je to hračka. Zjistěte, na co se musíte připravit.

Jak vypočítat životní číslo?

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Životní číslo 1

Pro vás listopad bude zejména o financích. Bude se vám skvěle dařit, je to vhodný čas pro rozjezd podnikání, změnu práce i investování. V tomto měsíci si rozhodně finančně polepšíte, což se vám v dnešní době bude hodit. Určitě si tento měsíc neberte žádné půjčky, není na to ten správný čas. Rovněž se vám bude dařit ve vztazích, a to nejen těch partnerských. V listopadu může dojít k urovnání sporů v rodině.

Životní číslo 2

Listopad pro vás bude duchovním měsícem. Může dojít k určitému završení vašeho úsilí, dosáhnete milníku či konečně dokončíte projekt, na kterém jste dlouho pracovali. Ten se může týkat i vašeho osobního rozvoje, například sebevědomí. Pokud jste se trápili emocionálními záležitostmi (například těžký rozchod), konečně naleznete vnitřní klid. Tento měsíc peníze šetřete, není vhodná doba na utrácení.

Životní číslo 3

V listopadu dostanete spoustu zajímavých příležitostí, které vás mohou posunout. Budete se cítit motivovaní a plní energie. Nebude existovat nic, s čím byste si neporadili. Před vámi je šance změnit život k lepšímu, tak ji „chyťte za pačesy“. Problémy mohou nastat v partnerském vztahu. Dejte si pozor na to, abyste se k partnerovi nechovali necitlivě.

Životní číslo 4

V listopadu vás bude trápit nedostatek energie. Dost možná se budete cítit „vyhořelí“. Nebudete si jisti tím, zda kráčíte po správné životní cestě. Počítejte s tím, že budete náladovější než obvykle. Pozor na urážlivost, očekávejte zvýšenou citlivost. Dařit se vám bude v partnerském vztahu. Tento měsíc posilujte svou imunitu, ať se vyhnete nachlazení.

Životní číslo 5

Listopad pro vás bude skvělým měsícem. Máte šanci zazářit v práci, jelikož budete velmi kreativní a motivovaní. Nezaleknete se ani velkých výzev. Trochu můžete bojovat s trpělivostí, určité věci se nebudou dít tak rychle, jak byste si představovali. Ve vztazích si musíte dát pozor, abyste nepodlehli pokušení. Pamatujte, že nezodpovědné chování mívá vážné důsledky.

Životní číslo 6

V listopadu se vám nakupí práce. Budete pracovat na dokončení projektů, které byly do této doby rozpracované. Ačkoliv budete mít práce nad hlavu, nezapomínejte na detaily, ať neuděláte chybu. Dobrou zprávou je, že budete skvěle soustředění. Měli byste se naučit i odpočívat. Zajděte si na procházku do přírody, která vás opět naplní energií. Pokud jste nedávno někoho potkali, z románku se tento měsíc stane vážný vztah.

Životní číslo 7

Měsíc listopad pro vás bude plný změn. Věci se dají do pohybu, může se to týkat cestování, stěhování i práce. Ozve se vám osoba, která je vám blízká a dlouho jste o ní neslyšeli. Ve vztazích hrozí konfrontace, važte svá slova. Je možné, že si určité věci špatně vyložíte, než někoho osočíte, nejdříve se zamyslete, zda jste vůbec v právu.

Životní číslo 8

Listopad pro vás bude skvělým měsícem. Vztahy v rodině se zlepší a utuží. V práci si vás budou vážit za to, jakým stylem pracujete. Můžete obdržet nečekaný finanční bonus. Ačkoliv budete mít hodně práce, budete si jistí, že vaše úsilí má smysl. Někdo z rodiny či z přátel bude potřebovat vaši pomoc, vyhovíte mu. Jediný problém, který hrozí, je konflikt s kolegou na pracovišti. Jednejte asertivně a taktně.

Životní číslo 9

V listopadu vás přepadne melancholická nálada. Budete hodně přemýšlet o tom, jakým směrem se ubírá váš život. Čas budete trávit raději o samotě. Je to příležitost si před koncem roku utřídit myšlenky a stanovit si nové cíle. Tento měsíc se budete zabývat sami sebou, kariéra a vztahy půjdou stranou.

Zdroj: World of Numerology