Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Rok 2022 přináší naději. Obsahuje harmonickou 6, andělské i mistrovské číslo. Čeká nás návrat do normálu, říká numerolog

Info ikona
Numerologie 2022

Jaký bude rok 2022 z hlediska numerologie? Přináší nám naději na lepší časy a návrat do normálu. Obsahuje harmonickou 6, tři dvojky, andělské i mistrovské číslo. Co to pro nás znamená? Zjistěte, jaký je numerologický význam roku 2022.

Součet roku 2022 dává harmonickou šestku

V numerologii se často pracuje s různými součty. Číslo každého roku určuje jeho celkový součet, číslice se sčítají do té doby, než vznikne číslo od 1 do 9, případně jedno z mistrovských čísel 11, 22 či 33. V roce 2022 dává součet harmonickou šestku. Toto číslo se pojí s nadějí, harmonií, mírem, domovem a rodinnou. Těmto záležitostem budeme v roce 2022 věnovat mnohem více pozornosti. Ačkoliv to možná teď nevypadá, měl by nás čekat klidný rok.

Číslo 6 také symbolizuje (vy)léčení. Je možné, že si v roce 2022 definitivně poradíme s pandemií koronaviru či jiným onemocněním. Je to také rok, kterým proudí energie, která nás bude stmelovat. V poslední době je společnost v určitých ohledech rozdělená, ale to by se mělo změnit. Číslo 6 rovněž symbolizuje laskavost. V tomto roce si budeme pomáhat více než jindy. Číslo 6 má pečující auru, která je o rovnováze mezi braním a dáváním. Dobré skutky vykonané v tomto roce měly být štědře odměněny.

Tarotová předpověď na 21.-23. listopadu: Kartářka radí, kdy je vhodný čas pro nové začátky a který den začít žít svůj život naplno

svetzeny.cz

Andělské a mistrovské číslo 22

Rok 2022 má v sobě zakomponované andělské i mistrovské číslo. Tím je 22, je to neuvěřitelně důležité a silné číslo v numerologii. Z pohledu andělských čísel 22 značí splněná přání. Je to jeden z andělských vzkazů, který říká, že se blíží úspěch. Toto číslo nás podporuje v tvořivosti. V roce 2022 bychom měli být odvážní a jít si za svými sny. I kdyby to mělo znamenat, že zariskujeme. Do životů nám toto číslo přináší i lásku, ale za jedné podmínky – musíme být ve vztazích upřímní. Vztahy vybudované na přetvářce a lži v roce 2022 nemají moc šancí na pokračování.

 

Info ikona
Gabriel

Numerolog Josh Siegel v rozhovoru pro Well And Good hovoří o číslu 22 jako o „mistru staviteli“. Číslo 22 je v numerologii neodvratně spojováno s budováním, velkými vizemi, kroky a změnami. Dle Siegela se příští rok již vrátíme do normálu a čeká nás „přebudování našich životů“. Josh Siegel očekává, že v platnost vejdou i zákony, které obnovu urychlí. Upozorňuje na to, že v roce 2022 můžeme mít problém nalézt rovnováhu mezi pracovním a rodinným životem. Na jednu stranu tu máme 6 reprezentující rodinu jako číslo roku, na druhou stranu je v roce mistrovské číslo 22, které je kariérně orientované.

Oblíbená barva prozradí vaši povahu, sny, a dokonce budoucnost: Zelená je stabilní, hnědá zase nezávislá

svetzeny.cz

Význam tří dvojek a nuly

Pokud rozložíme rok 2022 na jednotlivá čísla, nalezneme zde tři dvojky a jednu nulu. Dvojka je číslo, které symbolizuje pár, dualitu, rodinu, soukromý a společenský život. Tím, že je v roce 2022 celkem třikrát, by se dalo očekávat, že si užijeme spoustu setkání s blízkými a rodinou. To by potvrzovalo slova Joshe Siegela o návratu do normálu. Rozhodně se budeme vídat více, než v roce 2021. Je to také číslo empatie, spolupráce a ohleduplnosti k druhým. Tři dvojky v tomto skvěle doplňují laskavé číslo 6, zdá se, že se příští rok naše společnost semkne, budeme se schopni podpořit navzájem. Je to také symbol rovnováhy a pospolitosti. Nula pak v numerologii značí konec a nový začátek. Je možné očekávat, že v roce 2022 skončí jedna etapa a začne zcela nová. Toto číslo nás také varuje před potenciálním nebezpečím. Nula je jediná z číslic roku 2022, která má lehce negativní význam a nabádá k obezřetnosti.

Zdroje: Affinity Numerology, Angel Numbers Meaning, Well And Good, Ifate, Number Academy