Promotion
Promotion
Promotion

Tarotová předpověď na 21.-23. listopadu: Kartářka radí, kdy je vhodný čas pro nové začátky a který den začít žít svůj život naplno

Promotion
Promotion

21. listopadu – Den, který vyzývá ke soustředěnosti

Tři pentakly
Info ikona

Kartářka Alice Cross pro dnešní den vytáhla kartu 3 pentakly. Dnešní den se celý točí kolem pozornosti. Soustřeďte se na vše, co vás zajímá a baví. Svou pozornost zaměřte i na sebemenší detaily. Dnešní den je jako stvoření ke studiu, bádání, návštěvě muzea či kulturní akce. Využijte jej na maximum a naplánujte si na dnešek poučnou aktivitu. Dnes se neřiďte emocemi a srdcem, ale logikou a rozumem. Tento den je ideálním pro to, abyste dali vzniknout novým projektům. Pokud jste dlouho přemýšleli nad určitým nápadem, neotálejte již déle a pusťte se do realizace. Je důležité, abyste si svůj plán dobře rozvrhli, to je základem pro budoucí úspěch. Realizujte také věci, které jste dlouho odkládali. Vložené úsilí se vám v budoucnu vyplatí, na to se můžete spolehnout.

22. listopadu – Využijte svůj potenciál a schopnosti

Tarot Slunce
Info ikona

Karta Slunce se nám objevuje znovu přesně po 11 dnech. Dle kartářky Alice Cross je to znamení, že máte začít žít svůj život naplno. To se nám všem tato karta snaží sdělit. Radost ze života se možná u některých z nás vytratila, proto je třeba ji opět najít a umět si užívat plnými doušky. Už dnes začněte přistupovat k věcem pozitivně, vstaňte s tím, že to bude nádherný den. 22. listopadu je skvělý čas pro poznávání svých schopností a objevování toho, co se skutečně skrývá ve vašem nitru. Také se dnes potkejte s rodinou a přáteli. Samotáři by se do setkání neměli nutit, lépe jim bude doma s knížkou. Pokud sebe sama nevnímáte jako dokonalou osobu, je třeba, abyste zapracovali na osobním rozvoji. Dnes vás budou provázet skvělé nápady, mohou se týkat i návrhů na výlety. Je to vhodný čas na výlet do míst, kde jste nikdy nebyli nebo také na vyzkoušení netradičního pokrmu. Po včerejšku si užívejte harmonii, která nastala. Budete mít dobrou náladu, kterou „nakazíte“ všechny okolo.

23. listopadu – Spravedlnost je slepá

Karta Spravedlnost
Info ikona

Buďte bohyní Themis, řeckou bohyní představující právo nebo-li zákonný pořádek. Dle kartářky Alice Cross bude 23. listopadu ve znamení karty Spravedlnosti. Měli byste si uvědomit, v čem spravedlnost spatřujete a co pro vás znamená. Dnešek je o tom, že se zastavíte a uspořádáte si své hodnoty a životní priority. Jak spravedlnost vnímáte? Cítíte se jako něčí oběť? Tyto otázky v tento den mohou vyvstat. Pokud ve vašem životě něco není v rovnováze, zaměřte se na to. Jste pánem svého osudu, nevyplatí se jen nečinně přihlížet. Dnes se nenechte ničím rozhodit a nepodléhejte iluzím, které se vás snaží zmást. Zmatky udělají ještě víc škody než obvykle, proto se snažte zůstat klidní. Pomůže meditace i relaxační koupel. Snažte se dnes minimálně zatěžovat oči zíráním do obrazovky telefonu či počítače. Je to také ideální den pro přípravu smluv, dohod a právních záležitostí.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion