Přejít k hlavnímu obsahu

Velká numerologická předpověď na srpen: Pro koho to bude měsíc hrůzy a kdo naopak bude mít štěstí v lásce, kariéře a financích?

Info ikona
Numerologie

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď na měsíc srpen. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v červenci čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.

Jak vypočítáte své životní číslo?

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3

Pak už jen stačí najít své životní číslo v seznamu a přečíst si srpnovou předpověď.

Horoskop: Tato znamení mají tendenci se zamilovat do svých nejlepších přátel. Nemáte někoho takového ve svém okolí?

svetzeny.cz

Životní číslo 1

Srpen pro vás bude průměrným měsícem, kdy se toho příliš moc nezmění. Je zde šance, že pokud jste se v poslední době snažili v zaměstnání a pracovali na sobě, tento měsíc se vám to nějakým způsobem vrátí, může to být povýšení, finanční bonus či pochvala od vedení. Avšak stres, který jste zažili, se negativně může podepsat na vašem zdraví. Srpen je proto vhodný čas, abyste zvolnili a dopřáli si pokud možno i nějaké volno. S partnerem budete mít tento měsíc drobné neshody, ale nic zásadního, co byste nebyli schopni vyřešit.

Životní číslo 2

V srpnu se můžete těšit na velmi dobré období, kdy se vám bude dařit. Je to skvělý čas pro ty, kteří uvažují o změně zaměstnání, osud vám v tomto přeje. Ti, kteří si práci hledají, by konečně mohli natrefit na zajímavou pracovní nabídku. Dařit se vám bude i po finanční stránce. Vaše zdraví bude v pořádku. Jediné napětí můžete pocítit ve vztahu s partnerem nebo nějakým rodinným příslušníkem, ale nebude to nic, co by zásadně ovlivnilo váš vztah s danou osobou.

Numerologie: Jste si s partnerem souzeni? Naučíme vás, jak vypočítat vaše společné karmické číslo, které prozradí, zda vám vztah vydrží

svetzeny.cz

Životní číslo 3

Srpen pro vás bude náročný, co se týče kariéry. Z nějakého důvodu nebudete spokojeni ve stávajícím zaměstnání a tento problém se povleče celý měsíc. Rozhodně ale práci neměňte, to by byla chyba, počkejte, jak se situace bude vyvíjet. Finančně na tom budete stejně jako v předchozích měsících. Tento měsíc pozor na negativní lidi, kteří vám mohou zkazit náladu, může se jednat i o vaše blízké a rodinu. Také se vyhýbejte tučným a nezdravým jídlům a snažte se žít zdravěji.

Životní číslo 4

Srpen bude rozhodně jedním z vašich nejlepších měsíců! Bude se vám dařit v lásce, kariéře i financích. Po zdravotní stránce se budete cítit naprosto fit. Budete mít dostatek energie a v práci zazáříte. Jen nikomu nepůjčujte peníze, je zde riziko, že byste je už neviděli.

Životní číslo 5

Dařit se bude zejména lidem, jejichž životní číslo je 5 a zároveň podnikají. V srpnu se vaše zisky výrazně zvýší. I zaměstnaní na tom budou velmi dobře, jejich tvrdá práce bude po zásluze oceněna. V srpnu bude váš vztah s partnerem harmonický, ale soustředit se budete především na kariéru. Partner pro to naštěstí bude mít pochopení. Po zdravotní stránce se budete cítit skvěle.

Životní číslo 6

Srpen pro vás bude měsícem, kdy si splníte své cíle, které jste si dali ohledně kariéry. Na tomto poli se vám bude dařit skutečně výtečně. Začnete plánovat do budoucna a stanovíte si nové cíle. Jen se nezapojujte do hádek, to by vám mohlo zkazit náladu, nehrozí konflikty s partnerem, ale spíše rodinným příslušníkem. Budete plní energie a vaše zdraví bude naprosto v pořádku.

Životní číslo 7

V srpnu na tom budete velmi dobře, co se týče financí. Pokud jste měli nějaké dluhy z minulosti, je dost možné, že se vám je v srpnu podaří splatit a velmi se vám uleví. V práci vás čeká stresující hektické období, což může mít negativní vliv na vaše zdraví. Je dokonce možné, že budete vysláni na služební cestu. Avšak budete mít plnou podporu rodiny, která vám tento měsíc významně pomůže. S partnerem váš vztah bude harmonický.

Neobvyklé koníčky celebrit: Beyoncé má doma včely, Katy Perry sbírá vlasy celebrit. Kdo další má speciální koníčky?

svetzeny.cz

Životní číslo 8

Čeká vás náročné období, zejména pokud jde o vaše zaměstnání. Numerologie vám doporučuje vytrvat a neměnit práci tento měsíc. Vyčkejte, jak se události vyvinou. Šetřete si peníze a neutrácejte za zbytečnosti. Je možné, že vlivem stresu utrpí i vaše duševní zdraví. Předejděte tomu, snažte se najít si čas na odpočinek, meditaci a cvičení. Ve vztahu s partnerem se nic nezmění, ale hrozí neshody s některým z rodinných příslušníků.

Životní číslo 9

Čekají vás pozitivní změny v práci, vyzkoušíte si něco nového. Tento měsíc pro vás bude výjimečně dobrý. Očekávejte finanční stabilitu a také zvýšení příjmů. Je to skvělé období pro partnerský vztah, stane se událost, která vás sblíží a prohloubí váš vztah. Po zdravotní stránce se budete cítit naprosto skvěle. Jediným negativem bude vztah s někým z rodiny, tato osoba vás svým chováním velmi zklame.

Psychologický test: Vyberte si jeden ze šesti klíčů a zjistěte, co to vypovídá o vaší osobnosti. Překvapí vás, jak to sedí!

svetzeny.cz

Horoskop: 3 nejhorší znamení zvěrokruhu v posteli. Do tohoto výčtu nechcete patřit

svetzeny.cz