Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Info ikona
Tarot

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 9.8.-15.8.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Info ikona
Karty

Horoskop: Tato dvě znamení zvěrokruhu tvoří nejdokonalejší pár v celém vesmíru podle astrologie. Jste ti vyvolení?

svetzeny.cz

Karta číslo 1: Deset holí

Info ikona
Deset holí

Tato karta symbolizuje přetížení, stres, zaneprázdněnost, povinnosti, dřinu, váhu na bedrech, příliš mnoho věcí, které se dějí najednou, výzvy, nedostatek zábavy a ztrátu soustředěnosti. Tento týden budete v jednom kole, stále budete něco muset řešit. Bude vám připadat, že to snad nikdy neskončí, ale nebojte se, je to jen přechodné období.

Láska a vztahy – Ve vztazích tato karta značí, že si myslíte, že vás partner bere jako samozřejmost a dostatečně se nesnaží. Cítíte, že na svých bedrech nesete váhu povinností, které se týkají rodinného života a už nechcete, aby to tak bylo. Tento týden si s partnerem na toto téma otevřeně promluvíte. Nezadaní nebudou mít čas se seznamovat, čekají je úplně jiné starosti. Vztahy budou to poslední, co je bude zajímat.

Kariéra a finance – V kariérním kontextu Deset holí značí zvýšenou míru stresu a hodně práce. Tento týden vás vaše zaměstnání může vyčerpávat, což může vést i k podrážděnosti. Možná je na čase navrhnout, že by část vaší agendy měl převzít někdo jiný, sami už na všechno nestačíte. Deset holí není příznivá karta, pokud jde o finance. Může to znamenat, že máte na krku moc velký závazek, který máte problém splácet.

Zdraví – Stres může mít negativní vliv na vaše zdraví, proto tomu předejděte tím, že si najdete i čas na odpočinek a věnujte se relaxačním technikám jako je jóga či meditace.

Karta číslo 2: Čtyři meče

Info ikona
Čtyři meče

Karta Čtyři meče souvisí se stavem duše. Může symbolizovat dobré věci, jako je duševní klid a pohoda, plánování do budoucna, ochranu před negativními vlivy i víru. Na druhou stranu také souvisí se stresem, úzkostmi, psychickým vyčerpáním a strachy. Tento týden nastane situace, kdy si uvědomíte, že problémy, se kterými se potýkáte, nejsou tak závažné, naučíte myslet pozitivně. Usilovně budete pracovat na jejich řešení.

Láska a vztahy – S partnerem budete pracovat na tom, aby se váš vztah zlepšil. Poslední dobou to totiž nebylo ideální, pokusíte se společně najít možnost, jak se na sebe „napojit“. Je potřeba, abyste si oba odpočinuli, prospěl by vám společný víkend strávený relaxací. Nezadaní budou tento týden hodně přemýšlet nad tím, co od svého partnera vlastně očekávají. Utřídí si myšlenky. Mohou se u nich objevit úzkosti a strachy kvůli tomu, že zůstali single.

Kariéra a finance – Tento týden na vás bude vyvíjen tlak. Vedení vás bude tlačit k vyšším výkonům, můžete se cítit vyčerpaní. Pokud možno na to nepřistupujte, potřebujete i odpočinek k tomu, abyste pracovali efektivně. Co se týče financí, může nastat situace, že budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Nebude se jednat o nic velkého a situaci snadno vyřešíte, finanční problémy vám nehrozí.

Zdraví – Tato karta vám sděluje, že je potřeba odpočívat. Zejména, pokud jste v poslední době byli nemocní, potřebujete čas na zotavení.

Karta číslo 3: Král pentaklů

Info ikona
Král pentaklů

Tato karta symbolizuje osobní rozvoj. Tento týden se budete snažit být ve všem nejlepší a zazářit. Chcete sebe nebo jinou osobu učinit hrdými. Tato karta se také pojí se stabilitou, bezpečím, úspěchy, opatrností, podnikavostí, bohatstvím a dosažením cílů. Tento týden budete rovněž velmi ostražití a dáte si pozor na to, aby vaše plány nic nezhatilo.

Láska a vztahy – Zadaní se budou ve vztahu cítit velmi milovaní. Tento týden váš vztah bude harmonický. S partnerem si navzájem něčím uděláte radost a budete o sebe pečovat navzájem. Pokud jeden z vás měl problém projevovat city, tento týden se „osmělí“. Dobrou zprávu má Král pentaklů i pro nezadané jste naprosto perfektně připraveni na to, abyste začali nový vztah. Na obzoru je nový partner, který by mohl být narozen v zemském znamení – Panna, Býk či Kozoroh. Bude to někdo, kdo už ví, co od života chce, má vybudované zázemí a je pevně rozhodnutý najít někoho, s kým založí rodinu.

Kariéra a finance – Očekávejte, že se vám v tomto ohledu bude tento týden výjimečně dařit. Král pentaklů totiž naznačuje, že se vám vyplatí vložené úsilí. Odměnou může být povýšení, bonus či pochvala. Tato karta také souvisí s dosažením stanovených cílů, splníte si své sny. To také znamená, že tento týden budete plánovat do budoucna a určíte si nové cíle, kterých chcete dosáhnout. Pokud jste v minulosti investovali peníze, tento týden by se vám mohly zhodnotit.

Zdraví – Král pentaklů symbolizuje pevné zdraví. Pokud se s něčím léčíte, ukáže se, že vaše vyhlídky jsou mnohem lepší, než jste si mysleli. Jste na dobré cestě k úplnému uzdravení.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com


The Dark Mansion Tarot - LIMITED EDITION, výrobce Taroteca Studio

6 jednoduchých způsobů, jak si zlepšit karmu: Začít můžete už dnes!

svetzeny.cz

Jako voda a oheň: Hodíte se k sobě s partnerem na základě toho, k jakému živlu náleží vaše znamení zvěrokruhu?

svetzeny.cz