Přejít k hlavnímu obsahu

Jako voda a oheň: Hodíte se k sobě s partnerem na základě toho, k jakému živlu náleží vaše znamení zvěrokruhu?

Každé z 12 znamení zvěrokruhu náleží k jednomu ze čtyř živlů: zemi, vzduchu, ohni či vodě. Pro partnerský vztah je to důležité z hlediska kompatibility, nebudeme si nalhávat, že si všechna znamení rozumí stejně. Hodíte se ke svému partnerovi na základě elementů, které vám náleží?

Dělení znamení dle živlů

12 znamení zvěrokruhu se dělí do 4 živlů následovně:

Země: Býk, Panna, Kozoroh

Vzduch: Blíženci, Váhy, Vodnář

Oheň: Beran, Lev, Střelec

Voda: Rak, Štír, Ryby

Níže se podívejte na to, jak jsou jednotlivé živly kompatibilní, co se týče partnerského vztahu.

Mohlo by se vám líbit

Novoluní ve Lvu: Čas, kdy se přání budou plnit. Jak ovlivní vaše znamení zvěrokruhu?

V magický den 8.8.2021 nastane novoluní ve Lvu. Dle astrologů je to čas, kdy se přání budou plnit. Co je v čase novoluní potřeba udělat a jak tento jev ovlivní vaše znamení zvěrokruhu? Víme, které znamení pocítí energii novoluní nejvíce!
svetzeny.cz

Oheň + Oheň

Doslova výbušná kombinace! Tento vztah bude velmi intenzivní a dynamický. V jednu chvíli se budete nenávidět, v druhou hluboce milovat. Také se budou bít vaše dvě silná ega. Rozhodně se v takovém vztahu nebudete nudit, ale otázkou je, jak dlouho vydrží, počítejte s tím, že doma nastane „italská domácnost“.

Oheň + Země

Toto je velmi stabilní a vyrovnaná kombinace. Zemský živel je schopný tlumit dynamiku ohně, tento partner bude ve vztahu tím rozvážným, který umí krotit neuváženost a emoce druhého. Oheň zase do vztahu vnáší vášeň a neutuchající jiskru. Vztah může vydržet, ale jen pokud zemský živel bude schopen akceptovat změny, které do vtahu ohnivé znamení bude neustále vnášet.

Oheň + Vzduch

Tato kombinace není úplně šťastná. Partner narozený ve vzdušném znamení totiž druhého bude neustále něčím popichovat a štvát. Tento vztah bude velmi nestabilní a budou ho provázet hádky. Je malá pravděpodobnost, že by tito dva spolu vydrželi.

Oheň + Voda

Dva protipóly, které tvoří nesourodý pár. Bude velmi těžké ve vztahu dosáhnout kompromisu. Ohnivé znamení bude psychicky vyčerpávat přecitlivělost vodního živlu. Na druhou stranu jej vodní živel umí velmi dobře zkrotit, takže ano, může to fungovat, ale vztahu oba dva hodně obětují.

Info ikona
Oheň a voda

Země + Vzduch

Tito dva tvoří skvělý tým! Nejenže to budou oddaní partneři, ale také se z nich stanou nejlepší přátelé. Velmi dobře si totiž rozumí po intelektuální stránce.

Země + Země

Dvě znamení v zemském živlu si budou velmi dobře rozumět, podobají se jako vejce vejci. Bude to velmi klidný a harmonický vztah.

Země + Voda

Tato kombinace značí vyvážené partnerství. V takovém vztahu se partneři budou vždy navzájem podporovat. Vytvoří spolu skvělý tým, tento vztah má šanci vydržet po celý život.

Mohlo by se vám líbit

6 jednoduchých způsobů, jak si zlepšit karmu: Začít můžete už dnes!

Toto je 6 jednoduchých způsobů, kterými lze budovat dobrou karmu každý den. Začít můžete už dnes! Zjistěte, co je potřeba udělat, abyste do vesmíru vysílali pozitivní energii, která se vám jednou v dobrém vrátí.
svetzeny.cz

Voda + Voda

Zde je to velmi nejisté. Z této kombinace může vzejít velmi pevný vztah, kdy oba partneři sdílí stejné hodnoty a velmi si spolu rozumí. Je tu však riziko, že se potkají dva partneři, kteří se budou utápět v negativitě a navzájem se budou stahovat ke dnu.

Voda + Vzduch

Toto není úplně ideální kombinace. Vodní znamení se s těmi vzdušnými moc nemusí, jsou schopni spolu vyjít například jako kolegové, ale pro vztah se nehodí. Tento vztah budou provázet časté hádky a „emoční bouře“.

Vzduch + Vzduch

Jedna z nejlepších kombinací, vy dva se k sobě skutečně hodíte! Vzdušná znamení si nejlépe rozumí se sobě rovnými. Jsou hodně komunikativní, jejich partner je zároveň jejich nejlepším kamarádem. Vždy si budete mít co říct a bude mezi vámi silná chemie, díky které z vašeho vztahu nikdy nevyprchá vášeň.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška
Mohlo by se vám líbit

Astrologie: Průzkum ukázal, jak by si přála bydlet jednotlivá znamení zvěrokruhu. Odhadli dobře i váš vkus?

Nový průzkum odhalil, jaký styl bydlení jednotlivá znamení zvěrokruhu preferují. Odhadli dobře i váš vkus? Podívejte se na preference jednotlivých znamení zvěrokruhu, co se týče bytového designu. Průzkum byl ještě konzultován s astroložkou jménem Mecca Woods, v článku jsou zahrnuty i její poznatky.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jak stará je vaše duše? Prozradí to váš měsíc narození!

Chtěli byste se dozvědět, jaké je stáří vaší duše? Prozradí to váš měsíc narození. Zjistěte, zda jste mladá duše, která je ještě lehce naivní a dětská, nebo jste stará moudrá duše, která už má mnohé za sebou, a je tím pádem poučená z předchozích nezdarů.
svetzeny.cz