Přejít k hlavnímu obsahu

Novoluní ve Lvu: Čas, kdy se přání budou plnit. Jak ovlivní vaše znamení zvěrokruhu?

Info ikona
Novoluní

V magický den 8.8.2021 nastane novoluní ve Lvu. Dle astrologů je to čas, kdy se přání budou plnit. Co je v čase novoluní potřeba udělat a jak tento jev ovlivní vaše znamení zvěrokruhu? Víme, které znamení pocítí energii novoluní nejvíce!

Otevírá se Lví brána splněných přání

Srpnové novoluní nastane v magické datum 8.8.2021. V tento den se otevře Lví brána splněných přání. Napomůže tomu energie statečného Lva i svit hvězdy Sirius. Bude to pro všechna znamení jeden z nejhezčích a nejšťastnějších dnů v roce, který je osudem předurčen k tomu, abychom v tento den vyslovili naše tajná přání. Také v tomto čase budeme velmi kreativní. Novoluní je v astrologii obecně dobrým časem pro to, abyste začali znovu s čistým štítem. Pokud vás něco dlouhodobě tíží, štve a nebaví, máte šanci to změnit. Energie tohoto novoluní bude velmi silná, tak neváhejte a něco si přejte, vesmír vás vyslyší! Níže naleznete astrologickou předpověď pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Numerologie: Každý z nás vyzařuje určitou energii. Jaké je vaše číslo energie, působíte na druhé přitažlivě?

svetzeny.cz

Beran

Novoluní ve Lvu ještě posílí vaše ambice. V tomto čase se vydejte do společnosti, možná narazíte na někoho, kdo vám vnukne dobrý nápad. Posun ve vašem životě nastane skrze seznámení s velmi důležitou osobou.

Býk

Novoluní vás „vytrhne“ z vaší komfortní zóny. Vyzkoušíte věci, které byste za normálních okolností zavrhli, a zjistíte, že někdy se vyplatí zkusit něco nového. Je dost možné, že v tomto čase se rozhodnete pro změnu vzhledu.

Blíženci

V čase novoluní si uvědomíte, jak moc důležité je mít kolem sebe lidi, kteří vás podpoří v tom, co děláte. Je možné, že odhalíte nepřejícnou osobu, se kterou se přestanete vídat.

Rak

Raci mají opravdu velkou šanci splnit si svá přání v čase novoluní. Poslední dobou jste tápali a nebyli jste si jistí, co vlastně chcete. V tomto čase si utřídíte myšlenky a stanovíte si jasné cíle.

Lev

Vliv novoluní pocítíte nejsilněji, protože se odehrává ve vašem znamení. V tomto čase budete skutečně šťastní a bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Pokud se k někomu zachováte v tomto období štědře, v dobrém se vám to vrátí.

Panna

Novoluní ve Lvu vás přiměje být více spontánní a neplánovat vše tak do detailu. Stane se nějaká událost, která zapříčiní, že si uvědomíte, že ne vše se v životě děje dle plánu.

Váhy

V tomto čase se něčeho vzdáte kvůli člověku, na kterém vám velmi záleží. Vaše obětavost bude obdivuhodná. Budete se také zamýšlet nad svým okolím, ve vašem kruhu přátel jsou lidé, kteří nemají pochopení pro vaše ambice, což vás zraňuje. Je možné, že si najdete nové kamarády, kteří věci vidí stejně jako vy.

Štír

Štíry čekají nové příležitosti v oblasti financí a kariéry. Je možné, že nějaká maličkost, kterou uděláte, se vám v budoucnu štědře odmění. Jen si dávejte pozor na to, co podepisujete.

Meghan Markle slaví 40. narozeniny: Co jí do dalších let předpovídají věštci? Prý zastíní i hollywoodské hvězdy!

svetzeny.cz

Střelec

Energie Lva přeje těm, kteří jsou odvážní a chtějí riskovat, a to jsou Střelci. Čeká vás velmi šťastné období, kdy se vám bude dařit ve všech ohledech.

Kozoroh

V době novoluní získáte sebevědomí. Můžete se těšit na to, že se vám bude dařit ve všech sférách vašeho života. Konečně se dočkáte uznání za tvrdou práci, kterou odvádíte.

Vodnář

V čase novoluní budete hlavně řešit to, kým se obklopujete. Je možné, že s někým utnete kontakt, energie Lva, který se rozhoduje srdcem, vám pomůže tento krok udělat.

Ryby

V období novoluní budete velmi kreativní. Napadnou vás zajímavé věci, vaše návrhy se shledají s ohlasem i v práci. Nadešel čas, který vám dává mimořádnou šanci zazářit, tak ji využijte!