Přejít k hlavnímu obsahu

Meghan Markle slaví 40. narozeniny: Co jí do dalších let předpovídají věštci? Prý zastíní i hollywoodské hvězdy!

Info ikona
Meghan Markle

Meghan Markle dnes slaví své 40. narozeniny. Co jí čeká v dalších letech? Tuto otázku si položila i britská astroložka Francesca Oddie spolu s jasnovidcem Nicolasem Aujulou. Co vévodkyni předpovídají?

Astroložka rozebrala osobnost Meghan Markle

Meghan Markle dnes slaví 40. let, co jí do dalších let předpovídají britská astroložka Francesca Oddie a jasnovidec Nicolas Aujula? Nejprve rozebrali astrologický profil, který určuje její osobnost a charakterové vlastnosti. „Meghan se narodila ve znamení Lva, je srdečná, umí velet a je sebevědomá, rozhodně je to ta, která nosí v manželství kalhoty. Umí zařídit, aby se věci staly a nebere slůvko ne jako odpověď,“ shodnou se astrologové. Oba dva také říkají, že by se měla po čtyřicítce naučit zvolnit tempo a odpočívat. Nemusí to být vždy přeci ona, kdo vše řídí. Zmiňují také barvu její aury – oranžovou, to je barva kreativity a plodnosti.

Jaký typ ženy jste? Prozradí to měsíc vašeho narození. Zjistěte, zda to sedí i na vás!

svetzeny.cz

Mateřství ji donutí zamyslet se nad mnoha věcmi

Francesca Odiie zmiňuje, že mateřství bude na Meghan Markle mít pozitivní vliv. „Léčivá síla mateřství, to je to, co vidím, když se podívám na její horoskop,“ říká astroložka. Dodává, že v hvězdách pozoruje, že v posledních dvou letech probíhá uvnitř mysli Meghan Markle hluboká transformace celé její osobnosti, která bude nadále pokračovat. Vysvětluje, že mnoho lidí může Meghan Markle vnímat jako afektovanou a dramatickou, ale ve skutečnosti to pramení z toho, že si je velmi nejistá. Francesca Oddie si také myslí, že se její pohled na život změní po narození dcery. „Často slýchám své klienty, jak mluví o tom, jak se jejich pohled na věci mění, když se dívají na své dítě a opravdu si dávají věci do souvislostí, jsou schopni znova vidět věci z dětské perspektivy,“ říká astroložka. Dle ní se Meghan Markle bude hodně zamýšlet nad tím, v jakém duchu svou dceru vychovávat a také, jaká matka chce být v jejích očích. Tranzitující Mars v Panně podle ní způsobí, že Meghan se bude velmi zajímat o zdravý životní styl, bude hodně řešit dceřin jídelníček a každodenní rutinu. Vůbec by jí prý nepřekvapilo, kdyby své tipy sdílela s širší veřejností.

Její popularita bude vzrůstat a vstoupí do politiky

Francesca Oddie říká, že Meghan Markle se musí v dalších letech připravit na spoustu změn, ale její budoucnost vidí pozitivně, její popularita prý bude vzrůstat, zejména ve Spojených státech amerických. „V USA bude stále populárnější, zastíní hollywoodskou smetánku a zapíše se do historie. V příštích letech se jí otevře svět politiky,“ predikuje Francesca Oddie. Také si myslí, že Meghan Markle možná zpeněží to, že je matkou, otázkou pro ni zůstává, zda tyto vydělané peníze posléze věnuje na dobrou věc, ani tuto variantu nevylučuje. Jasnovidec Nicolas Aujula si myslí, že Meghan se stane filantropkou a rovněž bude upozorňovat na problémy ve světě. „Meghan vytvoří povědomí o rostoucím hladu ve světě, ten se stane globálním problémem. Bude prosazovat práva žen, zejména vzdělání mladých dívek,“ předpovídá Nicolas Aujula. Oba dva věří, že také dojde k harmonizaci vztahů uvnitř královské rodiny a Meghan Markle s princem Harrym se opět sblíží s vévodkyní Kate a princem Williamem.

Zdroj informací

Daily Mail

Fanoušci šílí: Pan Božský je zpátky. Podívejte se na první fotky z natáčení, kde jsou Carrie a pan Božský spolu!

svetzeny.cz

Krásku Shakiru pravděpodobně čeká soud. Neuvěříte, z čeho je obviněna. Ve hře je 365 milionů!

svetzeny.cz