Přejít k hlavnímu obsahu

Meghan Markle porodila: Jaká dvě jména dala dceři a co holčičce předpovídá astroložka?

Info ikona
Meghan Markle

Meghan Markle dnes světu oznámila radostnou novinku, stala se dvojnásobnou maminkou. Dceru porodila už 4. června, ale s oficiálním vydání prohlášení pár čekal do dnešního dne. Holčička dostala dvě jména, která jsou poctou dvěma výjimečným ženám, která to jsou? Zjistěte také, co holčičce předpověděla britská astroložka, platí, že jablko nepadá daleko od stromu?

Lilibet Diana Mountbatten-Windsdor je na světě

Meghan Markle se 4.6.2021 stala dvojnásobnou maminkou. Až dnes však o tom informovala nadace Archewell, jejímž zakladatelem je princ Harry. Své první jméno Lilibet dostala holčička po své prababičce. Je to totiž přezdívka, kterou královně Alžbětě II. dala rodina. Jméno pochází z hebrejštiny a v překladu znamená „boží slib“. Jeho popularita v posledních letech klesala, ale to se teď dost možná změní. Prostřední jméno se váže k babičce holčičky, tragicky zesnulé princezně Dianě. Malá Lilibet Diana po narození vážila 3,48 kilogramu. Matka i miminko jsou po porodu v pořádku a těší se dobrému zdraví. Pár ve svém prohlášení poděkoval veřejnosti za veškerou podporu, modlitby a laskavost, které si prý v této době cení víc něž kdy jindy. Lilibet Diana je osmá v pořadí na britský trůn, před ní je její bratr Archie.

Astroložka předpověděla Harrymu budoucnost ohledně Meghan. Má dvojice vůbec šanci?

Princ Harry a Meghan Markle jsou už od počátku poměrně kontroverzním párem, který se nedávno distancoval od královské rodiny. Mnozí se ptají, zda má jejich manželství šanci na úspěch, protože jejich povaha je naprosto rozdílná. Na tuto otázku odpovídají astrologové, zjistěte, jestli spolu zůstanou.
svetzeny.cz

První porod Meghan Markle nebyl podle jejích představ

O Meghan Markle se ví, že si už v prvním těhotenství vysnila porod v soukromí, jen za doprovodu porodních asistentek. Což tehdy bylo proti tradici, která je v královské rodině zavedená. Tradičně totiž ženy patřící do královské rodiny rodí v St. Mary´s Hospital. Meghan Markle byla už tehdy rozhodnutá, že tradici poruší a porodí mimo nemocnici. Osud tomu tehdy ale chtěl jinak. Namísto ve Fragmore Cottage, který je součástí panství Windsor, musela Meghan Markle rodit klasicky v nemocnici. Podrobnosti dodnes nejsou známé, je možné, že se tak rozhodla ze zdravotních důvodů. Ve Velké Británii se totiž domácí porody doporučují jen ženám do 35 let. Porod proběhl v pořádku a vévodkyně ze Sussexu dne 6.5.2019 přivítala na svět syna Archieho. Další miminko si Meghan přála už dříve, ale bohužel v červenci roku 2020 potratila. „Přijít o dítě je téměř nesnesitelný zármutek, který zažilo mnoho lidí, ale mluví o něm jen málo z nich“, sdělila Megan Markle tehdy. Jak probíhal druhý porod Meghan Markle ještě není známo, můžeme soudit jen z předchozích vyjádření, které magazínům poskytly utajované zdroje z okolí Meghan. Prý údajně chtěla dceru porodit tak, jako si kdysi vysnila, tedy doma za přítomnosti porodních asistentek.

9 věcí, co jste nevěděli o Meghan Markle

Začněme třeba tím, že ne vždy se jmenovala Meghan.
svetzeny.cz

Co holčičce předpověděla astroložka?

Holčička je na světě teprve dva dny, ale astrologové už jí stihli vypracovat i horoskop. Měli to celkem těžké, protože v době vypracování horoskopu ještě neměli k dispozici přesné datum narození. Astroložka Francesca Oddie pro britský web Express prozradila, jakou povahu bude holčička podle ní mít. Podle ní bude hodně svobodomyslná, nebude si chtít nechat nic diktovat a nebude se bát říct svůj názor, i když bude odlišný od většinového mínění. Bude jedním z mála Blíženců, kteří zvládnou s lehkostí překonávat vnitřní konflikt, který se v nich odehrává. Také astroložka řekla, že si myslí, že k sobě budou mít Meghan Markle a Lilibet Diana hodně blízko. Avšak bez konfliktů se to úplně neobejde, varuje, že dívka může začít v pubertě proti rodičům rebelovat. Rozhodně nepůjde ve stopách své maminky, astroložka jí předvídá, že bude její pravý opak.

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 7.6.-13.6.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.
svetzeny.cz

Perfektní muž pro vás podle znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu nám toho prozradí mnohé. Pokud se vám nedaří v lásce, vaše znamení vám může pomoci odhalit, zda nehledáte ve špatném rybníčku. Zjistěte, který typ muže se hodí k vašemu znamení horoskopu. Budete překvapeni, jak moc pravdivý tento horoskop je.
svetzeny.cz