Přejít k hlavnímu obsahu

Astroložka předpověděla Harrymu budoucnost ohledně Meghan. Má dvojice vůbec šanci?

Princ Harry a Meghan Markle jsou už od počátku poměrně kontroverzním párem, který se nedávno distancoval od královské rodiny. Mnozí se ptají, zda má jejich manželství šanci na úspěch, protože jejich povaha je naprosto rozdílná. Na tuto otázku odpovídají astrologové, zjistěte, jestli spolu zůstanou.

Astrologický profil prince Harryho

Harry se narodil 15.9.1984 ve znamení Panny s ascendentem v Kozorohu. To mu předpovídá v životě značnou praktičnost, tyto osoby stojí nohama pevně na zemi. Postavení planet v době jeho narození naznačuje silnou vazbu na rodinu, domov a své kořeny. Nedávné rozhodnutí distancovat se od královské rodiny pro něj muselo být jedno z nejtěžších v životě. Postavení planety Saturn v jeho horoskopu pak značí, že si ve světě získá uznání. Planeta Jupiter mu do vínku dává temperament a vřelou povahu.

Mohlo by se vám líbit

Meghan Markle prolomila ledy a promluvila si s královnou Alžbětou

Poslední rok královské rodiny byl opravdu náročný. Zvraty, hádky, odchod prince Harry s Meghan a vše "vyvrcholilo" pohřbem prince Philipa, manžela britské královny Alžběty II. Celý svět sledoval, jak se zachová Meghan. A nyní už je vše jasné.
svetzeny.cz

Astrologický profil Meghan Markle

Meghan Markle se narodila ve stejný den a měsíc (4.8.) jako Elizabeth Bowes-Lyon, britská královna matka. Jejím znamením je Lev s asendentem v Raku. Právě tento ascendent trochu mírní vlastnosti jejího znamení, které je známé pro svou pýchu, okázalost a průbojnost. Ascendent v Raku ji do vínku dává i plachost, citlivost a empatii. Zajímavostí je, že ve znamení Raka se narodila i Harryho matka, princezna Diana. Možná proto Harrymu Meghan tolik imponuje. Postavení planet v době jejího narození jí také předurčuje k věrnosti, asertivitě, starostlivosti, jednoznačně je Meghan rodinný typ.

Vzájemná kompatibilita

Jejich láska je důkazem, že protiklady se přitahují, tato dvě znamení jsou totiž velmi rozdílná. Harry je ve znamení Panny, takže má tendenci se spíše držet stranou, nechat si soukromé záležitosti pro sebe a nemíchat se do cizích věcí. Zato Meghan ve znamení Lva to má úplně jinak, je dominantní, ráda je středem pozornosti, chce, aby se o ní mluvilo a mnohdy si nebere servítky. Harrymu nemusí vždy být příjemné, jakou pozornost na sebe Meghan poutá, ale jeho shovívavá povaha mu nedovolí vzdorovat. Na druhou stranu tato dvě znamení k sobě mívají vzájemnou důvěru, takže oba dva jsou přesvědčeni, že ten druhý vždy jedná s těmi nejčistšími úmysly. Také si spolu dobře rozumí, obě dvě znamení jsou pod vlivem racionálních planet. Je důležité, aby se tito dva vzájemně respektovali a přijali své odlišnosti jako prostý fakt. Meghan Markle by si měla dávat pozor na dominantní chování ve vztahu, pokud se nebude krotit, princ Harry bude mít tendenci ze vztahu utíkat.

Mohlo by se vám líbit

Jak Meghan Markle a princ Harry navždy změnili královskou historii?

„Meghan a Harry udělali obrovský krok, aby se s odhodláním pustili do svého nového života,“ říká blízkým zdroj blízkým párům. Jak změnili navždy rodinnou královskou historii?
svetzeny.cz

Vydrží jim to?

Dozajista je mezi nimi silná přitažlivost, vášeň jim ve vztahu chybět nebude. Problém je jejich velká rozdílnost, přitažlivost stačila na zažehnutí jiskry, ale do budoucna budou stále bojovat s tím, jak moc jsou jiní. Nejlepší by pro ně bylo držet se v rámci možností stranou a věnovat se společným aktivitám, ale otázka je, jestli Meghan, jakožto „Lvice“, bude chtít ustoupit z výsluní. Astroložka Kimberly Dewhart říká, že planety jim však i přes zmíněné překážky předurčují úspěch. Harryho zemské znamení přináší do vztahu tolik potřebnou stabilitu. Meghanin Mars zase do vztahu vnáší vášeň a přitažlivost. Páru by hlavně poradila stáhnout se do ústraní a užívat si chvilek v rodinném kruhu, pak vidí značnou šanci na to, že jim to vydrží. A co jim astrologové předpovídají pro rok 2021? Údajně by měli začít ovlivňovat mladou generaci, Meghan by se mohla stát tváří nějaké důležité organizace, která pomáhá druhým. Oba dva zasvětí svůj život tomu, aby ze světa udělali lepší místo. Harry bude hodně aktivní v charitativních činnostech.


Zdroje: https://www.horoscope.com/article/the-astrology-behind-meghan-markle-and-prince-harrys-relationship-html/

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška
Mohlo by se vám líbit

Oprah Winfrey poprvé promluvila o rozhovoru s Meghan a Harrym: „Byla jsem překvapená!“

Trvalo skoro měsíc, než se slavná Oprah vyjádřila ke svému rozhovoru, který byl týdny řešet a propírán všemi možnými médii. Rozhovor s Harrym a Meghan způsobil poprask a Oprah se až nyní rozhodla vyjádřit se.
svetzeny.cz