Přejít k hlavnímu obsahu

Oprah Winfrey poprvé promluvila o rozhovoru s Meghan a Harrym: „Byla jsem překvapená!“

Info ikona
Oprah Winfrey

Trvalo skoro měsíc, než se slavná Oprah vyjádřila ke svému rozhovoru, který byl týdny řešet a propírán všemi možnými médii. Rozhovor s Harrym a Meghan způsobil poprask a Oprah se až nyní rozhodla vyjádřit se.

Ani svět, ani Oprah nevěděla, co mohla minulý měsíc očekávat, když se do jejího horkého křesla posadila Meghan Markle a princ Harry. Byl to jejich první oficiální rozhovor od chvíle, kdy odstoupili z královské rodiny. Na konci rozhovoru ovšem nebyl rozčarovaný celý svět, ale i samotná Oprah Winfrey.

Oprah byla překvapená

Takovou otevřenost a přímost nečekala ani ona sama. V nedávném rozhovoru se Oprah zamyslela nad svým rozhovorem s párem a prozradila, že byla obzvláště překvapena, když padlo obvinění monarchie z rasismu. „Co? Ubíráš se tímto směrem? Zacházíš až tak daleko?,“ prozradila Oprah svoje myšlenky ve chvíli, kdy Meghan uvedla, že „existují obavy ohledně barvy Archieho kůže“.

Proč byl rozhovor tak úspěšný?

Oprah rovněž vysvětlila svým fanouškům, proč měl rozhovor takový dosah a stal se na pár dní vskutku fenoménem, který nikomu neušel. Základním důvodem byla upřímnost Harryho a Meghan. „Díky tomu to byl silný rozhovor. Když máte někoho, kdo je ochoten být otevřený, zranitelný a pravdiví jako oni,“ pronesla Oprah a pokračovala: „Chtěli říct svůj příběh a vyprávět ho takovým způsobem, který jim umožní být co nejpravdivější.“

Meghan už nechtěla žít

Mezi další tvrzení, která zasáhla i monarchii byla údajná nechuť žít, kterou Meghan zažívala během těhotenství se synem Archiem. Vévodkyně řekla, že šla požádat o pomoc, aby se jí dostala lékařská péče, ale bylo jí řečeno, že nemůže, protože by to vrhalo špatný stín na monarchii. „Tehdy jsem se to styděla říct a taky jsem to nechtěla přiznat Harrymu. Už jsem prostě nechtěla být naživu,“ prozradila Meghan. Oprah se k tomuto tvrzení vyjádřila: „To byla skutečné, děsivé a já na to musím neustále myslet.“

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.