Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina slaví Den matek: Rodinné fotografie princezny Kate boří internet

Info ikona
Kate Middleton

Princezna Kate (41) se s fanoušky podělila o výjimečné rodinné fotografie, které se ihned staly hitem internetu. Společná fotka s dětmi na stromě a jedna „momentka“ mají na sociální síti Instagram bezmála milion srdíček a jedná se tedy o jednu z nejoblíbenějších fotografií na královském účtu. Podívejte se na úchvatné fotografie plné lásky.

„Šťastný Den matek od naší rodiny té vaší,“ napsala Kate Middleton k dokonalým fotografiím, které fotil jejich fotograf Matt Porteous.

Dokonalé fotografie okouzlily svět

Na počest každoročního svátku, který je známý jako „Mateřská neděle“ a který se letos ve Spojeném království slaví 19. března, sdílela princezna z Walesu (41) krásnou fotku sebe, jak sedí na stromě vedle prince George, princezny Charlotte a prince Louise.

Na druhé sdílené fotografii je Kate vidět, jak drží prince Louise v náručí a usmívá se na něj. 

Za 5 měsíců zhubla 14 kilo. Besky, vítězka Masterchefa 2021, popsala, jak úchvatné proměny dosáhla

svetzeny.cz

Korunovace krále

Letošní oslavy Dne matek přicházejí s konečnými plány na korunovaci krále Karla, která se bude konat 6. května. The Times tento týden uvedlo, že se očekává účast prince George, princezny Charlotte a prince Louis a budou „veřejně vystaveni“ v kočáru taženém koňmi, když opustí Westminsterské opatství na konci slavnostního ceremoniálu.

Existuje určitý precedens pro prince George a princeznu Charlotte (které jen pár dní před korunovací oslaví 8 let), aby se objevili v průvodu, protože se v září zúčastnili pohřbu své prababičky královny Alžběty. Princ Louis nebyl v den pohřbu viděn na veřejnosti.

Zdroj článku