Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina slaví Den matek: Rodinné fotografie princezny Kate boří internet

Princezna Kate (41) se s fanoušky podělila o výjimečné rodinné fotografie, které se ihned staly hitem internetu. Společná fotka s dětmi na stromě a jedna „momentka“ mají na sociální síti Instagram bezmála milion srdíček a jedná se tedy o jednu z nejoblíbenějších fotografií na královském účtu. Podívejte se na úchvatné fotografie plné lásky.

„Šťastný Den matek od naší rodiny té vaší,“ napsala Kate Middleton k dokonalým fotografiím, které fotil jejich fotograf Matt Porteous.

Dokonalé fotografie okouzlily svět

Na počest každoročního svátku, který je známý jako „Mateřská neděle“ a který se letos ve Spojeném království slaví 19. března, sdílela princezna z Walesu (41) krásnou fotku sebe, jak sedí na stromě vedle prince George, princezny Charlotte a prince Louise.

Na druhé sdílené fotografii je Kate vidět, jak drží prince Louise v náručí a usmívá se na něj. 

Za 5 měsíců zhubla 14 kilo. Besky, vítězka Masterchefa 2021, popsala, jak úchvatné proměny dosáhla

Asi každá žena se někdy v životě setkala s tím, že ji trápily přebytečná kila. S tímto pocitem se setkala i vítězka soutěže Masterchef v roce 2021, Veronika Beskydiarová, neboli Besky. Živí se vařením, tudíž není divu, že dobré jídlo miluje. Kombinace stresu ze vztahu, kterým si v nedávné době prošla a neustálého ochutnávání v soutěži způsobila, že Besky přibrala celých 14 kilo. Nedávno se jí však podařilo dostat zpět na svou původní váhu. Jak to dokázala?
svetzeny.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Korunovace krále

Letošní oslavy Dne matek přicházejí s konečnými plány na korunovaci krále Karla, která se bude konat 6. května. The Times tento týden uvedlo, že se očekává účast prince George, princezny Charlotte a prince Louis a budou „veřejně vystaveni“ v kočáru taženém koňmi, když opustí Westminsterské opatství na konci slavnostního ceremoniálu.

Existuje určitý precedens pro prince George a princeznu Charlotte (které jen pár dní před korunovací oslaví 8 let), aby se objevili v průvodu, protože se v září zúčastnili pohřbu své prababičky královny Alžběty. Princ Louis nebyl v den pohřbu viděn na veřejnosti.

Zdroj článku