Přejít k hlavnímu obsahu

Další miminko v královské rodině! Královna Alžběta bude po dvanácté prababičkou

Placeholder image

Královská rodina má po delší době důvod k radosti. Do jejich rodokmene přibude další potomek. Pohlaví miminka se zatím neví, ovšem královská rodina je nadšená a neméně i fanoušci. Kdo z královské rodiny se těší na nového člena rodiny?

Princezna Beatrice a její manžel Edoardo Mapelli Mozzi oznámili, že letos na podzim očekávají dítě. Oznámení proběhlo na účtu královské rodiny na Twitteru a v něm stojí: „Její královská výsost princezna Beatrice a Edoardo Mapelli Mozzo s potěšením oznamují, že na podzim letošního roku očekávají dítě. Královna byla informována a obě rodiny jsou touto zprávou potěšeny."

Tato zpráva přinesla radost královně a celé královské rodině, kteří truchlí nad ztrátou vévody z Edinburghu, který zemřel minulý měsíc. 

Pár, Beatrice a Edoardo, se vzali loni v červenci na tajné svatbě poté, co byl jejich plánovaný obřad odložen kvůli pandemii. Vnučka královny, 32 let, která se spojila s italským developerem nemovitostí Edo Mapelli Mozzi v září 2020, čeká své první dítě na podzim tohoto roku, oznámil dnes ráno Buckinghamský palác.

Dítě bude 12. pravnoučetem královny po příchodu druhého dítěte prince Harryho a Meghan Markle v létě. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.