Přejít k hlavnímu obsahu

Další miminko v královské rodině! Královna Alžběta bude po dvanácté prababičkou

Královská rodina má po delší době důvod k radosti. Do jejich rodokmene přibude další potomek. Pohlaví miminka se zatím neví, ovšem královská rodina je nadšená a neméně i fanoušci. Kdo z královské rodiny se těší na nového člena rodiny?

Princezna Beatrice a její manžel Edoardo Mapelli Mozzi oznámili, že letos na podzim očekávají dítě. Oznámení proběhlo na účtu královské rodiny na Twitteru a v něm stojí: „Její královská výsost princezna Beatrice a Edoardo Mapelli Mozzo s potěšením oznamují, že na podzim letošního roku očekávají dítě. Královna byla informována a obě rodiny jsou touto zprávou potěšeny."

Tato zpráva přinesla radost královně a celé královské rodině, kteří truchlí nad ztrátou vévody z Edinburghu, který zemřel minulý měsíc. 

Pár, Beatrice a Edoardo, se vzali loni v červenci na tajné svatbě poté, co byl jejich plánovaný obřad odložen kvůli pandemii. Vnučka královny, 32 let, která se spojila s italským developerem nemovitostí Edo Mapelli Mozzi v září 2020, čeká své první dítě na podzim tohoto roku, oznámil dnes ráno Buckinghamský palác.

Dítě bude 12. pravnoučetem královny po příchodu druhého dítěte prince Harryho a Meghan Markle v létě. 

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší červen? Tato znamení se můžou těšit na měsíc plný úžasných událostí

Léto, slunce a měsíc plný úžasných událostí - podle horoskopu mohou tato tři znamení zvěrokruhu očekávat vynikající červen. Patříte mezi trio vyvolených?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Tibetský horoskop: Čítá 12 znamení a předurčuje štěstí v životě i povahu

Tibetský horoskop je stovky let starý, kdysi byl sepsán místními mnichy. Ti pojmenovali 12 znamení, která se určují dle let, ve kterých se lidé narodili. Každému znamení pak přisoudili silné i stinné stránky. Také se v tomto horoskopu píše i o zdraví a štěstí v životě. Jaké znamení jste vy?
svetzeny.cz