Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší červen? Tato znamení se můžou těšit na měsíc plný úžasných událostí

Léto, slunce a měsíc plný úžasných událostí - podle horoskopu mohou tato tři znamení zvěrokruhu očekávat vynikající červen. Patříte mezi trio vyvolených?

Nový měsíc, nové štěstí! V červnu se hvězdy přeskupí a poskytnou mnoho vzrušujících astrologických souhvězdí. Podle horoskopu se tato tři znamení zvěrokruhu mohou kromě krásného počasí a a vysokých teplot v příštích několika týdnech těšit na skvělý letní měsíc.

Blíženci

Pokud se jedno ze znamení zvěrokruhu může opravdu těšit na několik příštích týdnů, pak je to Blíženec. Protože červen není jen měsícem vašich narozenin, ale může to být také měsíc plný nových příležitostí a štěstí, pokud budete mít oči otevřené a uši nastražené. V lásce je kurzor nastaven na harmonický vztah již na konci května. Na druhé straně v práci mohou Blíženci otevírat nové dveře příležitostem, které je třeba bez váhání využít. Aby na konci měsíce nedocházely zásoby energie, mělo by se znamení zvěrokruhu hodně pohybovat na čerstvém vzduchu a užívat si krásného počasí.

Lev

V červnu může Lev očekávat měsíc romantiky a lásky. Protože díky Venuši dokáže znamení ohně snadno ukázat svoji nejsvůdnější stránku. Vztahy mohou v příštích několika týdnech nabýt na síle a svobodným Lvům se díky jejich nově nabyté sexuální přitažlivosti naskytne šance na pár flirtů. Temperamentní znamení zvěrokruhu by však v červnu nemělo ztratit ze zřetele ohledně relaxace. Klidnější chvíle mu pomohou snížit stres z každodenního života a umožní mu ještě více si užít krásné události, co se odehrávají v jeho životě.

Kozoroh

Lidé narození ve znamení Kozoroha budou v příštích několika týdnech toužit po uznání a pozornosti stále více. Dobrá zpráva: Dostane se vám jí! Pokud ambiciózní znamení zvěrokruhu v hezčích dnech udělá krok zpět a dá svému partnerovi potřebný zájem, velmi to ocení a bude nosit Kozoroha na rukou. Krátká vzdálenost od práce je nyní pro Kozoroha výhodná a pomáhá mu doplnit energetické zásoby, aby bylo možné začít s novými projekty.

Mohlo by se vám líbit

Indiánské znamení zvěrokruhu: Zjistěte, které ze 12 znamení náleží právě vám

Znamení zvěrokruhu jako Lev, Štír nebo Beran Indiáni neznají. To je způsobeno skutečností, že v indiánské astrologii nezáleží na souhvězdích, ale rozhoduje stav přírody (rostliny, zvířata, skály, větry a roční období).
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jak poznáte, že je do vás zamilovaný? Těchto osm vět ho prozradí

Je známo, že muži nejsou úplní spisovatelé a vyznavači lásky přes zprávy. Výjimka ovšem je, když jsou zamilovaní. Podle vztahových odborníků jsou tohle jasné zprávy, kterými vám dává najevo, že je do vás zamilovaný až po uši.
svetzeny.cz