Přejít k hlavnímu obsahu

Jak poznáte, že je do vás zamilovaný? Těchto osm vět ho prozradí

Je známo, že muži nejsou úplní spisovatelé a vyznavači lásky přes zprávy. Výjimka ovšem je, když jsou zamilovaní. Podle vztahových odborníků jsou tohle jasné zprávy, kterými vám dává najevo, že je do vás zamilovaný až po uši.

Jak poznáte, že je muž zamilovaný? Naznačují to jeho zprávy, co a jak vám píše.

1. Zeptá se, jak se máte

Když jsou muži zamilovaní, stále se ptají, jak se máte. Chtějí ukázat, že na vás myslí a samozřejmě se opravdu zajímají o to, jak se máte.

2. Pošlou vám fotku

Nečekejte žádné umělecké fotografie, ale fotky piva, televize nebo selfie na gauči. Nemá to důvod a většinou ani komentář. Jednoduše chce, abyste byli součástí jeho každodenního života.

3. Napíše vám „Dobré ráno“

Je sobota ráno a přijde vám smska: „Krásné dobré ráno!“. Tím ukazuje, že jeho první myšlenka dne je na vás a to udělá radost každé ženě.

4. „Jaký jsi měla den?“

Možná vám nebude psát, jak mu bije srdce, když na vás pomyslí, ovšem tyto zprávy jasně vykazují, že o vás jeví nemalý zájem. Večer vždy muže zajímá, jaký jste měla den, protože chtějí vědět, co jste zažili, co vás potěšilo nebo naopak rozčílilo.

5. Zeptá se, zda jste se dostala bezpečně domů

Když je zamilovaný muž po schůzce, vždy se zeptá, zda jste se dostala bezpečně domů. Chce se ujistit, že si nemusí dělat starosti a chce ukázat, že po rande na vás stále myslí.

6. „Kdy se uvidíme?“

Když je muž zamilovaný, chce vás vidět. Nečeká, až předložíte návrh, ale jednoduše požádá přímo o další schůzku.

7. Ozve se, i když je venku se svými kamarády

Velmi jasné znamení: Pokud vám muž píše, i když je venku se svými kamarády, znamená to rozhodně něco!

8. Posílá vám odkazy

Posílá vám stále vtipné příspěvky, které objevil na Instagramu, Facebooku a podobně? To je dobré znamení, protože se vás snaží bavit a zpříjemnit vám den.

A mimochodem, pokud vám nikdy nenapíše z vlastní vůle, nikdy se vás na nic nezeptá a na vaše otázky odpovídá stroze a opožděně, znamená to jediné – ačkoli to možná nechcete slyšet, nemá o vás zájem a nebo jen opravdu malý. Není třeba věšet hlavu, nestojí za plýtvání vaší energií a čím dříve si to uvědomíte, tím lépe pro vás. I když je to ze začátku obtížné, přiznejte si realitu a nechte ho jít. Čeká na vás někde někdo lepší a díky tomuto kroku jste o něco blíže nalezení toho pravého. Držíme palce!

Mohlo by se vám líbit

Sedm věcí, které přestaly zralé ženy dělat ve vztazích a jsou díky tomu šťastné. Inspirujte se

Aby partnerství fungovalo a trvalo dlouho, záleží na tom, co partneři dělají, ale také na tom, co po sobě zanechávají. Zralé ženy se již poučily a radí ostatním, které věci nemají ve vztazích smysl. Inspirujte se a posuňte svůj partnerský život na další úroveň.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jak vysoká je vaše emoční inteligence? 7 znaků, které vám pomohou to zjistit

Znáte pojem emoční inteligence? Ta totiž ovlivňuje nejen to, jak jednáte s lidmi, řešíte problémy a rozhodujete se, ale i jak přistupujete k životu.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

svetzeny.cz