Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato 3 znamení zvěrokruhu překonají tento týden lehce všechny překážky. Patříte mezi ně?

Info ikona
znamení zvěrokruhu

Bez ohledu na to, co jim stojí v cestě, nic nemůže zastavit tři znamení zvěrokruhu v týdnu od 9. srpna. Díky hvězdám dokážou úspěšně zdolat jakoukoli překážku. Do tohoto výčtu si jednoduše přejete patřit!

Někdy jde všechno lépe, někdy hůře: Tři znamení zvěrokruhu se však v příštím týdnu nemají čeho bát. Díky přeskupení hvězd vše funguje jako hodinky. Pokud stojíte před konfliktem, výzvou nebo problémem, můžete překážku snadno překonat s pomocí planet ve vašem znamení. Je vaše znamení zvěrokruhu také jedním z těch šťastných?

Beran

S pomocí Merkuru bude mít Beran v příštích dnech konečně příležitost uvést své plány do praxe. Čerstvé nápady, dobrý přístup a kreativní myšlení usnadňují ohnivému znamení vše a zajišťují, že nahromaděné problémy lze konečně vyřešit. Milí Berani, pamatujte, že pýcha předchází pád.

Rak

Raka čeká skvělý týden, protože ve svém znamení může těžit ze tří planet současně. Venuše, Neptun a Pluto budou stát několik dní po boku citlivého znamení a dodají mu spoustu magické aury. To smete překážky z cesty a najednou se Rakův milostný život otočí zcela novým směrem. Dlouhodobé vztahy dostávají nový impuls a single Raci se konečně můžou seznámit s lidmi, kteří jsou připraveni na víc než jen flirt. Kdo ví, možná Raka čeká ta pravá láska!

Ryby

Ryby se mohou v následujících dnech považovat za šťastné - ať už se vypořádávají s čímkoli, uspějí. Mars je ve znamení Panny a dává tak vodnímu znamení příležitost vyzkoušet si věci, které už delší dobu chce dělat. Pokud na krátkou dobu vyvstanou pochybnosti, pravděpodobně nemají dlouhodobé trvání. Mars se proti nim staví a dává Rybám v těchto okamžicích dostatek vytrvalosti a houževnatosti. Takže se nemusíte bát, milé Ryby! Nyní je ideální čas zkoušet nové věci.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.