Přejít k hlavnímu obsahu

Fešák Pierce Brosnan sdílel poctu své manželce k výročí. Podívejte se na dojemnou fotku, jak spolu dvojice stárne

20. výročí svatby! Tím se pyšní herec Pierce Brosnan a jeho manželka Keely Shaye Brosnan. Co herec napsal, a jakou fotku sdílel k tomuto významnému dni? Možná vás bude i zajímat, co je recept na šťastné a dokonalé manželství jako mají právě oni dva. Víme všechno!

Všechno nejlepší k výročí, Pierci Brosnane a Keely Shaye Brosnanová!

Začátkem tohoto týdne sdílel osmašedesátiletý herec sladkou poctu své 57leté manželce při příležitosti 20. výročí svatby. „Všechno nejlepší k výročí miláčku Keely, moje láska k tobě roste navždy... ☘️❤️"

Pierce a Keely si řekli své "ano" v Irsku v srpnu 2001. Mají spolu dva syny: 24letého Dylana a 20letého Parise. I po více než dvou desetiletích spolu jako manželský pár se dvojice netají tím, jak se milují a svoji lásku si dokáží vyznat i na sociálních sítích.

V roce 2016 se Pierce rozplýval nad svou manželkou a  v březnu toho roku řekl listu Independent: „Miluji její vitalitu, její vášeň. Má takovou sílu, bez které bych nemohl žít. Když se na mě Keely podívá, podlomí se mi kolena."

Recept na dlouhodobý a šťastný vztah prozrazen

Následující rok Pierce řekl časopisu People, že trávení kvalitního času společně je klíčovou složkou šťastného manželství páru„Moje žena a já jsme si například udělali krátký výlet do Santa Barbary - chystali jsme se na romantický víkend a podívat se po domech a popíjet skvělé víno,“ řekl tehdy. „Neposlouchali jsme žádnou hudbu, ale jen sebe navzájem a třídili jsme svět.“

Mohlo by se vám líbit

Pamatujete si na lesbické duo t.A.T.u.? Podívejte se, jak nevinné dívky vypadají dnes

Zpěvačky ze skupiny t.A.T.u. byly fenoménem a jejich hity znali lidé po celém světě. Pak se po nich najednou slehla zem a vy budete překvapeni, jak dnes tyto dvě krásky vypadají!
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Olympijské vítězky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková: Umíte si je představit bez rakety v ruce?

Zlatá dvojice, Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková, jsou ženy, které nyní opěvuje celá Česká republika. Znáte je v zápalu hry, na kurtech a s raketou v ruce. Umíte si je představit v civilním životě? Svoje soukromí příliš nesdílejí, nicméně pár fotek vám prozradí, že jsou to pohodové, a přesto zlaté, holky!
svetzeny.cz