Přejít k hlavnímu obsahu

Pamatujete si na lesbické duo t.A.T.u.? Podívejte se, jak nevinné dívky vypadají dnes. Rozhodně byste je na ulici nepoznali

Info ikona
t.A.T.u.

Zpěvačky ze skupiny t.A.T.u. byly fenoménem a jejich hity znali lidé po celém světě. Pak se po nich najednou slehla zem a vy budete překvapeni, jak dnes tyto dvě krásky vypadají!

Lena Katina a Julia Volkova

Tato dvě jména asi neznáte, ovšem duo t.A.T.u. už je nám mnohem povědomější. Dívky z t.A.T.u. se oficiálně rozdělily v roce 2011, přičemž se obě věnují sólové kariéře. Znovu se sešly, aby zpívaly při zvláštních příležitostech, jako bylo slavnostní zahájení zimních olympijských her 2014. Jejich kariéra není nijak oslnivá, co vás ale překvapí je, jak se tyto dvě dívky změnily. 

Info ikona
t.A.T.u.

 

Prohlédněte si aktuální fotky slavných t.A.T.u.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Fanoušci šílí: Pan Božský je zpátky. Podívejte se na první fotky z natáčení, kde jsou Carrie a pan Božský spolu!

Přeneste se do New Yorku a představte si rušné ulice a věčně pobíhající módní ikonu, Sarah Jessicu Parker. Je to 23 let od první epizody a fanoušci šílí, protože na natáčení se nyní objevil herec Chris Noth neboli pan Božský. Podívejte se na fotografie, jak to dvojici sluší!
svetzeny.cz

Olympijské vítězky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková: Umíte si je představit bez rakety v ruce?

Zlatá dvojice, Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková, jsou ženy, které nyní opěvuje celá Česká republika. Znáte je v zápalu hry, na kurtech a s raketou v ruce. Umíte si je představit v civilním životě? Svoje soukromí příliš nesdílejí, nicméně pár fotek vám prozradí, že jsou to pohodové, a přesto zlaté, holky!
svetzeny.cz