Přejít k hlavnímu obsahu

Čeká nás magický úplněk a novoluní: udělejte si doma magickou měsíční vodu a přilákejte více toho, co potřebujete

Info ikona
Úplněk

Už vás nebaví, že jste pořád ve stejné situaci a nic se vám nelepší? Vrtá vám hlavou, proč nepřitahujete to, co chcete? Měsíční voda je jedna z možností, jak přilákat do vašeho života více toho, co potřebujete. Je možno ji použít také pro přitahování hojnosti nebo pro duchovní očistu.

Úplněk je v průběhu celého měsíce ten nejpříhodnější čas k provádění nejrůznějších očistných rituálů. Jeho světlo může použít každý z nás a objevit tak skryté možnosti, o kterých neměl ani tušení. Měsíční, nebo úplňková voda, je voda nabíjená energií Měsíce. Jelikož má Měsíc silné čistící schopnosti a pomáhá otevírat naši intuici, můžeme tuto energii využít právě prostřednictvím pití měsíční vody.

Voda je nepostradatelnou součástí našeho života. Pijeme ji, používáme na omývání nečistot i zalévání rostlin a půdy. Je bez barvy a nemá žádnou chuť ani vůni, je tak obyčejná-a přesto jedna z nejdůležitějších věcí na naší planetě.

Síla krystalů: Pomohou s trápením, nespavostí i s kariérou. Který kámen se hodí pro vás?

svetzeny.cz

Jak z „běžné“ vody udělat vodu magickou?

Měsíc je zesilovačem energie, pozitivní i negativní. Tuto starodávnou moudrost si můžeme přenést do dnešního života právě tím, že si sami vyrobíme měsíční vodu. Výroba je velmi jednoduchá, její užitek je nedocenitelný.

Měsíční vodu můžeme začít vyrábět buď za úplňku nebo na novoluní. V těchto obdobích je jeho síla nejmagičtější.

 

Voda připravená před úplňkem

Úplněk je bodem největší plnosti Měsíce, jeho vrcholem. Je to čas na poděkování, oslavy a tvorbu záměrů.

Pokud chcete požádat úplněk o radu, můžete nahlédnout právě do mísy s vodou, ve které se svit luny odráží, aby vám vyjevil odpověď na vaši otázku. Nebo můžete poprosit, aby se vám tato odpověď zjevila tu noc ve snu. Měsíční vodu můžete začít vyrábět již 2 noci před úplňkem a v noc samotného úplňku.

Připravte si nádobu (lahev) naplněnou čistou vodou, umístěte ji na celou noc tam, kde září světlo měsíce. Nejlepší je, pokud najdete místo, které není blokováno budovami nebo jinými předměty, aby umožnilo Měsíčnímu světlu proniknout do nádoby bez překážek. Požehnejte svou vodu a přejte si.

Kouzla a rituály: Věštění z barevných kamínků

svetzeny.cz

Voda připravená na Novoluní

Novoluní je fáze, ve které není Měsíc vidět. A to ze dvou důvodů. Jeho osvětlená strana je odvrácená od Země a společně se Sluncem vycházejí i zapadají téměř současně. Co se týče znamení zvěrokruhu, je to jediný okamžik, kdy obě tělesa stojí ve stejném znamení zvěrokruhu.

Energie působící na lidský organismus je tak silná, že mnoho tradic se dodržuje právě v tomto období. Například naši předkové drželi v tento den půst, protože zjistili, že je nejúčinnější. Je to období, kdy má člověk přemýšlet o svém životě. O tom, co potřebuje a jaké má cíle. Měl by se zamyslet nad tím, co nového zahájit nebo vylepšit.

Pokud si tedy budete chtít připravit měsíční vodu v tomto období, začněte v noci na novoluní a můžete pokračovat ještě 1 noc poté.

 

Kdy je nejbližší datum pro vytvoření měsíční vody?

Nejbližší úplněk nás čeká v sobotu 27.února a neděli 28. března 2021.

Nejbližší novoluní je v sobotu 13. března a pondělí 12. dubna 2021.

 

Zdroj: alchymistka.com

Barvy podle horoskopu: Která barva je podle znamení pro vás nejvhodnější?

svetzeny.cz

Numerologie: Vaše životní číslo o vás prozradí více, než možná chcete

svetzeny.cz