Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na následující týden (3.5.-9.5.): Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 3.5.-9.5.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Info ikona
Tarot skrytý

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Mohlo by se vám líbit

Velká tarotová předpověď na měsíc květen: Co vám předpovídají karty v lásce, zdraví a financích?

Přinášíme vám velkou tarotovou předpověď na měsíc květen. Říká se, že máj je lásky čas. Bude to však platit i tento měsíc, máte šanci potkat svou životní lásku? A co finance, povede se vám tento měsíc dobře i v této oblasti? A jak to bude se zdravím, na co si dát pozor a co nezanedbat? Odpověď naleznete v tomto článku.
svetzeny.cz

 

Karta číslo 1: Milenci

Info ikona
Tarot Milenci

 

Tento týden pro vás bude ve znamení lásky a harmonie, tato karta ovlivní všechny sféry vašeho života. Karta Milenci také značí sbližování a sjednocení. Pokud budete v tomto období dělat důležité rozhodnutí, vždy poslouchejte své srdce. Milenci mají velmi pozitivní význam, je to jedna z nejlepších karet, kterou jste si mohli vytáhnout. Tento týden vás čekají jen samé hezké věci, užijte si ho naplno.

Láska a vztahy – Pokud již ve vztahu jste, tato karta říká, že buď dojde k hlubšímu spojení mezi vámi, to může zapříčinit třeba nějaká událost, díky které si budete blíž, nebo znovu vzplane vaše vášeň pro partnera. Jestliže jste nezadaní, máte velkou šanci v tomto období potkat svou pravou lásku, proto mějte oči otevřené a pozorně se rozhlédněte kolem sebe.

Kariéra a finance – Obecně karta Milenci přeje vzniku nových obchodních partnerství. Sbližuje vás s lidmi, takže pokud jste již dlouho chtěli navázat novou spolupráci, teď je ten správný čas. Tato karta úzce souvisí s láskou, proto vám může do života přinést i románek s kolegou, či nadřízeným. V tom případě ale musíte počítat s tím, že takové počínání může mít důsledky. Co se týče financí, tento týden se vám může naskytnout dobrá příležitost k investici, tak ji využijte.

Zdraví – Pokud bojujete s nemocí, tak vám tato karta pomůže, tento týden by se váš zdravotní stav měl zlepšit. Také vám do života vnáší podporu, nebudete na to sami, pomohou vám lidé okolo vás. Také tento týden může přijít nutnost rozhodnout se ohledně další léčby.

 

Karta číslo 2: Královna mečů

Info ikona
Tarot Královna mečů

 

Vytáhli jste si kartu, jejíž význam je velmi pozitivní. Královna mečů je tu od toho, aby za vás bojovala a pomohla vám rozpoznat, které řešení bude pro vás to nejlepší. Po zásluze vás odmění za každé odvážné rozhodnutí, které tento týden uděláte.

Láska a vztahy – Tento týden budete chtít mít svou volnost. Pokud jste ve vztahu, budete si chtít užít chvilku jen pro sebe a někam vyrazit. Váš partner na to nemusí dobře reagovat, může se kvůli tomu urazit. Vysvětlete mu, že chcete také trávit čas s přáteli a věnovat se svým koníčkům. Rovněž vám tento týden bude někdo do vztahu mluvit, bude to žena ve středním věku, která se vám bude snažit radit. Pokud bude kritizovat, tak konstruktivně. Mějte otevřenou mysl a naslouchejte jí. Je to někdo, kdo si v životě už zažil svoje, a má vám tak co předat. Pokud jste sami, tento týden je ideálním časem pro randění. Vyzařuje z vás nezávislost, to bude vašemu protějšku imponovat. Je tu šance potkat někoho, kdo váš život obohatí, nutně to nemusí být nový partner, ale třeba osoba, která vám změní náhled na život, nebo nový kamarád.

Kariéra a finance – I v této oblasti se může objevit starší žena, která vám bude dávat rady, či vás bude konstruktivně kritizovat. Stejně jako u vztahové roviny platí, že byste jí měli pozorně naslouchat. Rady vám dává s čistým úmyslem vám pomoct. Také tato karta značí, že pokud to bude potřeba, tak vás kolegové tento týden podrží a vyjádří vám podporu. Co se týče financí, opět platí, že byste měli naslouchat starším a zkušenějším, pokud se tento týden chystáte s penězi nakládat. Je zde i možnost, že tento týden obdržíte nějaký finanční dar, například prémie za dobře odvedenou práci.

Zdraví – Královna mečů vás nabádá k tomu, abyste se na chvíli zastavili a přemýšleli o svém duševním zdraví. Je důležité, abyste v sobě přestali dusit své emoce a dali jim volný průchod, jinak se vám neuleví. Pokud jste již dlouho přemýšleli nad psychoterapií, objednete se k odborníkovi již tento týden. A dobrá zpráva pro ženy, které se snaží otěhotnět, tento týden je zde zvýšená šance na početí.

 

Karta číslo 3 – Král holí

Info ikona
Tarot Král holí

 

Král holí vám tento týden předává svou energii, která vám pomůže dosáhnout toho, po čem toužíte. Říká, že máte převzít kontrolu nad svým životem a nebát se změn. Dodá vám i sebevědomí a životní optimismus, který vám tento týden pomůže plnit si sny.

Láska a vztahy – Jestliže jste momentálně zadaní, máme pro vás dobrou zprávu, tento týden vám to s partnerem bude klapat, nebudete se hádat a partner se k vám bude chovat vřele a s láskou. Možná se od něj dočkáte i nějakého romantického gesta, které vás dojme. Pakliže jste nezadaní, na obzoru je nový partner, ale pozor, nebude se chtít vázat. Bude vás velmi přitahovat, protože je okouzlující a svobodomyslný, ale určitě si vyjasněte, zda oba dva chcete to samé. Pokud stojíte o nezávazný volný vztah, tak směle do toho, ale tato osoba vážný vztah v tuto chvíli nechce. Mějte to na paměti, předejtete zklamání a zlomenému srdci.

Kariéra a finance – V práci budete tento týden překypovat energií, jste motivovaní a nic vás nezastaví, to ocení i vaši nadřízení. Je možné, že si tento týden uvědomí, jak moc jste pro firmu nepostradatelní a čeká vás povýšení. Rozhodně by měl nastat nějaký posun ve vašem kariérním životě. Dost dobře se také může stát, že se tento týden rozhodnete podnikat sami na sebe, nebo změnit práci. Každopádně to bude změna k lepšímu. Finančně byste si tento týden měli polepšit, můžete očekávat prémie či zvýšení platu.

Zdraví – Co se týče zdraví, je Král holí ryze pozitivní kartou, říká, že tento týden se budete cítit fit a nebudou vás trápit žádné zdravotní obtíže. Přesto však nabádá k odpočinku, v poslední době jste hodně pracovali a relax si zasloužíte.


Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovú numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Najděte svého strážného anděla, který vám v životě pomáhá podle dne, kdy jste se narodili

Každý máme svého strážného anděla, který nad námi bdí a snaží se nám pomáhat na naší strastiplné cestě životem. K tomu, abyste zjistili, který z mocných andělů stráží právě vás, pomůže jednoduchý numerologický výpočet.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Dnes je magické datum: Jak si dnes přát, abyste si přivolali štěstí a lásku?

Numerologie miluje opakující se čísla v datu, jejich síla se tím znásobuje. A v dnešním datu se to jedničkami a dvojkami jen hemží. Datum 21. 1. 2021 je prostě magické už jen když se na něj jen podíváme. Máme tedy pádný důvod věřit, že to, co si budeme přát, bude mít větší sílu v těchto numerologicky magických datech.
svetzeny.cz