Přejít k hlavnímu obsahu

Dnes je magické datum: Jak si dnes přát, abyste si přivolali štěstí a lásku?

Info ikona
magické datum

Numerologie miluje opakující se čísla v datu, jejich síla se tím znásobuje. A v dnešním datu se to jedničkami a dvojkami jen hemží. Datum 21. 1. 2021 je prostě magické už jen když se na něj jen podíváme. Máme tedy pádný důvod věřit, že to, co si budeme přát, bude mít větší sílu v těchto numerologicky magických datech.

Proč je datum tak významné?

Je to 21. den roku 2021 a 21. století. Přejte si tedy něco dnes, ideálně ve 21 hodin. Životní číslo dnešního dne je 9 a devítka je magická a vizionářská.

Co si vlastně přát?

Cokoliv chcete, ale pokud je tento den silný na změny, může to být třeba nová práce nebo nový vztah, může to být i změna vás samotných, můžeme zkoušet nové věci, nová řešení a máme přání, aby naše snahy měly výsledky.

Nezapomeňte si ale přát vždy něco pozitivního. Přání vysíláme do vesmíru a ten nám vrací odpovědi na naše přání zpět. Pokud si budete přát něco zlého a negativního – což vždy přejeme někomu jinému, ale ne sobě – může se to lehce obrátit proti vám.

Horoskop lásky 2021: S kým zažijete nejvášnivější chvíle v tomto roce?

svetzeny.cz

Jaké je dnešní číslo 9?

Moudré a mocné: Energií dneška je umět zvládat intuici a propojit ji se svým životem. Číslo 21 nám ukazuje, že umíme završit jedno období a začít nové období, které nebude zatíženo starými programy. Máme v datu tři jedničky, takže to musíme zvládnout sami, každý za sebe.

Všichni lidé, co mají své životní číslo 9 (počítá se součtem všech číslic narození) mohou dokončit, co nestihli nebo mohou mít vize, co mají začít, pokud mají hotovo.

Číslo 9 má velký magický a rituální význam. Je to číslo analytického myšlení, rychlého chápání, moudrosti a vizionářů.

Dnes můžeme začít nanovo, číslo devět je začátek všeho a konec všeho, můžete se pustit do nových plánů a staré opustit.

Jaké budou děti, které se dnes narodily?

Jsou to božské děti, které umí ukončit cokoliv hynoucího, kde potřeba nových začátků. Budou napravovat staré chyby a dokončovat odkládané záležitosti.

Rok 2021 podle numerologie: Který měsíc je vhodný pro riskování a kdy naopak bude potřeba zvolnit?

svetzeny.cz

Numerologie: Odhalte klady a zápory své povahy. Jak číslo dne narození rozhoduje o našem životě? Díl II.

svetzeny.cz