Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu a štěstí v životě: Patříte mezi klikaře, nebo jste spíš smolař?

Štěstí může mít mnoho podob. Někdo má štěstí v lásce, jiný ve financích a dalšímu se daří v práci. Která znamení zvěrokruhu jsou největší klikaři? Možná vás překvapí, že vše není takové, jak se na první pohled zdá a mnohdy je jejich „štěstí“ tvrdě vydřené. Zjistěte také, která ze znamení zvěrokruhu mají opravdu smůlu.

Beran

Jste člověk, který si sám vytváří příležitosti, takže se navenek může zdát, že jste klikař, ale vše jste si poctivě zasloužili. Jste hodně praktický člověk, který příliš nevěří v magii, děláte vše pro to, abyste to v životě dotáhli daleko a zasloužili si vše sami.

Býk

Patříte spíše mezi smolaře. Avšak díky vaší urputnosti, vytrvalosti a pracovitosti se dokážete postavit osudu a dotáhnete to daleko. Jste člověk, který je neuvěřitelně odolný a silný, vás na kolena nic nesrazí.

Blíženci

Nespoléháte se na štěstí, jste racionálně uvažující člověk, který si vše dobře promýšlí a umí taktizovat. Ostatní vás proto mylně mohou považovat za „štístko“, ale ve skutečnosti je váš úspěch vždy dílem dokonale promyšleného plánu.

Mohlo by se vám líbit

Blíží se letní slunovrat: Astroložka radí, jak se na tento výjimečný den připravit, jaká znamení zvěrokruhu ovlivní nejvíce?

Blíží se letní slunovrat. Tento čas je významný nejen z hlediska astronomie, ale také z pohledu astrologie a magie. Už staří Keltové věřili, že je tato noc kouzelná a vykonávali při ní rituály. Americká astroložka Narayana Montufar vám prozradí, jaká znamení slunovrat ovlivní nejvíce a také to, jak se na tuto výjimečný den připravit.
svetzeny.cz

Rak

Narodili jste se pod šťastnou hvězdou, máte opravdové štěstí. Ať už vás v životě potká jakákoliv nepříjemnost, vždy ji snadno překonáte. V životě se dočkáte nabídek a příležitostí, o kterých jiní lidé jenom sní.

Lev

Žádné velké štěstí nemáte, ale přesto se zdá, že čeho se dotknete, to se mění ve zlato. Máte totiž velmi dobrou intuici a víte, kde prorazíte a uspějete. Díky tomu sázíte na jistotu a v životě vykonáte velké věci. Také vám velmi pomáhá vaše charisma, lidi umíte okouzlit, a i to vám pomáhá uspět.

Panna

V životě moc štěstí nemáte, jste si toho vědomi, proto spoléháte sami na sebe. Do vínku jste dostali pracovitost a dar soustředění. Tyto vlastnosti vám v životě hodně pomohou. Často také o sobě uslyšíte, že jsou lidé rádi, že vás poznali. Jste velmi inspirativní člověk, jehož přítomnost druzí vyhledávají.

Váhy

V životě máte obrovské štěstí, na které tak trochu spoléháte. Z vašich zkušeností už víte, že když vás potká něco zlého, brzy se vše v dobré obrátí. Jste člověk, který myslí pozitivně a snaží se ve všem hledat to hezké. Uvědomujete si, že jste klikař a tolik štěstí jako vy ostatní neměli, proto se snažíte pomáhat druhým.

Mohlo by se vám líbit

Která znamení zvěrokruhu rychle ztrácí zájem?

Ať už ve vztahu, koníčku nebo zaměstnání: Čtyři znamení zvěrokruhu mají tendenci se rychle nudit a ztratit zájem. Je to vaše jedním z nich?
svetzeny.cz

Štír

Štíři jsou velcí pesimisté, kterým připadá, že v životě moc štěstí nemají. To ale není tak docela pravda, vyloženě smolař nejste. Už jen výjimečné schopnosti, které vám byly dány svědčí o tom, že tak zlé to není. Přestaňte být tak nároční a buďte vděční za to, co máte.

Střelec

Vaše znamení určitě spadá do skupiny „štístek“. Na co sáhnete, to se vám podaří. Přitom se ani nemusíte tolik snažit a dosáhnete věcí, o které se jiní marně snaží roky. V životě hodně riskujete, ale vyplatí se vám to, jako by tam nahoře někdo nad vámi držel ochrannou ruku.

Kozoroh

Štěstí v neštěstí – to vás charakterizuje. Pokud jde o finance a kariéru, tak patříte jednoznačně mezi klikaře. Je pravděpodobné, že si budete žít na vysoké noze a přijdete k velkým penězům. Méně štěstí ale už míváte v lásce, možná je to dáno i tím, že jen tak někomu nedáte šanci.

Mohlo by se vám líbit

Šťastný život podle numerologie: Co potřebujete ke spokojenosti vy? Zjistěte, co vám v životě schází

Jak zjistit, co právě vás učiní v životě šťastným? Odpověď může poskytnout i numerologie. Stačí pomocí jednoduchého výpočtu zjistit své životní číslo a pak se podívat na výklad, který obsahuje popis toho, jaký jste typ člověka a jaké věci by vás mohly naplňovat.
svetzeny.cz

Vodnář

Vodnáři patří spíše ke smolařům. V životě je čeká hodně výzev a překážek. Vodnáři jsou ale bojovníci, kteří mají obrovskou vůli a vize, jsou připraveni se o své místo na slunci bít. Jsou natolik kreativní, že i z krachu jsou schopni poučit se a vybudovat něco úžasného. To, že nemají štěstí, z nich ve výsledku dělá velké vynálezce, kteří vždy najdou způsob, jak uspět.

Ryby

V životě máte velké štěstí, kteří vám druzí mohou jen závidět. Vždy dostanete vše, po čem toužíte. Vaším problémem je, že si mnohdy nevěříte, dokonce mnohdy přemýšlíte o tom, čím jste si to všechno zasloužili.

Mohlo by se vám líbit

Takto jednotlivá znamení zvěrokruhu chybují ve vztazích: Kdo se nechá využívat a čí hysterické scény jsou nesnesitelné?

Nikdo není dokonalý a každý z nás někdy chybuje. Zjistěte, v čem jednotlivá znamení zvěrokruhu selhávají nejčastěji, co se týče vztahů. Někteří jsou emočně labilní, jiní na partnera přehnaně žárlí a další se zase nechají využívat. Čeho byste se měli vyvarovat vy?
svetzeny.cz