Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu a štěstí v životě: Patříte mezi klikaře, nebo jste spíš smolař?

Info ikona
Horoskop

Štěstí může mít mnoho podob. Někdo má štěstí v lásce, jiný ve financích a dalšímu se daří v práci. Která znamení zvěrokruhu jsou největší klikaři? Možná vás překvapí, že vše není takové, jak se na první pohled zdá a mnohdy je jejich „štěstí“ tvrdě vydřené. Zjistěte také, která ze znamení zvěrokruhu mají opravdu smůlu.

Beran

Jste člověk, který si sám vytváří příležitosti, takže se navenek může zdát, že jste klikař, ale vše jste si poctivě zasloužili. Jste hodně praktický člověk, který příliš nevěří v magii, děláte vše pro to, abyste to v životě dotáhli daleko a zasloužili si vše sami.

Býk

Patříte spíše mezi smolaře. Avšak díky vaší urputnosti, vytrvalosti a pracovitosti se dokážete postavit osudu a dotáhnete to daleko. Jste člověk, který je neuvěřitelně odolný a silný, vás na kolena nic nesrazí.

Blíženci

Nespoléháte se na štěstí, jste racionálně uvažující člověk, který si vše dobře promýšlí a umí taktizovat. Ostatní vás proto mylně mohou považovat za „štístko“, ale ve skutečnosti je váš úspěch vždy dílem dokonale promyšleného plánu.

Blíží se letní slunovrat: Astroložka radí, jak se na tento výjimečný den připravit, jaká znamení zvěrokruhu ovlivní nejvíce?

svetzeny.cz

Rak

Narodili jste se pod šťastnou hvězdou, máte opravdové štěstí. Ať už vás v životě potká jakákoliv nepříjemnost, vždy ji snadno překonáte. V životě se dočkáte nabídek a příležitostí, o kterých jiní lidé jenom sní.

Lev

Žádné velké štěstí nemáte, ale přesto se zdá, že čeho se dotknete, to se mění ve zlato. Máte totiž velmi dobrou intuici a víte, kde prorazíte a uspějete. Díky tomu sázíte na jistotu a v životě vykonáte velké věci. Také vám velmi pomáhá vaše charisma, lidi umíte okouzlit, a i to vám pomáhá uspět.

Panna

V životě moc štěstí nemáte, jste si toho vědomi, proto spoléháte sami na sebe. Do vínku jste dostali pracovitost a dar soustředění. Tyto vlastnosti vám v životě hodně pomohou. Často také o sobě uslyšíte, že jsou lidé rádi, že vás poznali. Jste velmi inspirativní člověk, jehož přítomnost druzí vyhledávají.

Váhy

V životě máte obrovské štěstí, na které tak trochu spoléháte. Z vašich zkušeností už víte, že když vás potká něco zlého, brzy se vše v dobré obrátí. Jste člověk, který myslí pozitivně a snaží se ve všem hledat to hezké. Uvědomujete si, že jste klikař a tolik štěstí jako vy ostatní neměli, proto se snažíte pomáhat druhým.

Která znamení zvěrokruhu rychle ztrácí zájem?

svetzeny.cz

Štír

Štíři jsou velcí pesimisté, kterým připadá, že v životě moc štěstí nemají. To ale není tak docela pravda, vyloženě smolař nejste. Už jen výjimečné schopnosti, které vám byly dány svědčí o tom, že tak zlé to není. Přestaňte být tak nároční a buďte vděční za to, co máte.

Střelec

Vaše znamení určitě spadá do skupiny „štístek“. Na co sáhnete, to se vám podaří. Přitom se ani nemusíte tolik snažit a dosáhnete věcí, o které se jiní marně snaží roky. V životě hodně riskujete, ale vyplatí se vám to, jako by tam nahoře někdo nad vámi držel ochrannou ruku.

Kozoroh

Štěstí v neštěstí – to vás charakterizuje. Pokud jde o finance a kariéru, tak patříte jednoznačně mezi klikaře. Je pravděpodobné, že si budete žít na vysoké noze a přijdete k velkým penězům. Méně štěstí ale už míváte v lásce, možná je to dáno i tím, že jen tak někomu nedáte šanci.

Šťastný život podle numerologie: Co potřebujete ke spokojenosti vy? Zjistěte, co vám v životě schází

svetzeny.cz

Vodnář

Vodnáři patří spíše ke smolařům. V životě je čeká hodně výzev a překážek. Vodnáři jsou ale bojovníci, kteří mají obrovskou vůli a vize, jsou připraveni se o své místo na slunci bít. Jsou natolik kreativní, že i z krachu jsou schopni poučit se a vybudovat něco úžasného. To, že nemají štěstí, z nich ve výsledku dělá velké vynálezce, kteří vždy najdou způsob, jak uspět.

Ryby

V životě máte velké štěstí, kteří vám druzí mohou jen závidět. Vždy dostanete vše, po čem toužíte. Vaším problémem je, že si mnohdy nevěříte, dokonce mnohdy přemýšlíte o tom, čím jste si to všechno zasloužili.

Takto jednotlivá znamení zvěrokruhu chybují ve vztazích: Kdo se nechá využívat a čí hysterické scény jsou nesnesitelné?

svetzeny.cz