Přejít k hlavnímu obsahu

Takto jednotlivá znamení zvěrokruhu chybují ve vztazích: Kdo se nechá využívat a čí hysterické scény jsou nesnesitelné?

Info ikona
vztah, horoskop

Nikdo není dokonalý a každý z nás někdy chybuje. Zjistěte, v čem jednotlivá znamení zvěrokruhu selhávají nejčastěji, co se týče vztahů. Někteří jsou emočně labilní, jiní na partnera přehnaně žárlí a další se zase nechají využívat. Čeho byste se měli vyvarovat vy?

Beran

Beranovou největší chybou ve vztazích bývá to, že nedokáže brát ohledy na svého partnera. Pro Berany je typické, že do svých plánů často partnera nezahrnou. Nejsou to typy lidí, kteří by rádi do vztahu investovali svůj čas. Je v pořádku mít i svůj život, zájmy a přátele, ale ne do té míry, že se partner ocitá na druhé koleji.

Býk

Býk umí být na začátku vztahu pěkně otravný. Svého partnera si totiž důkladně vybírá, ale až do té míry, že je to kolikrát druhé osobě nepříjemné, když ji podrobuje zkouškám. Proto je Býk kompatibilní jen s omezeným počtem znamení, ne každého tyto hry baví.

Blíženci

Mnohé partnery Blíženců zaujala jejich samostatnost, charisma a bezstarostnost. Zábava ale skončila, když s Blíženci navázali vážný vztah. Tvrdě totiž narazili a zjistili, že Blíženec se kvůli nikomu nehodlá měnit a preferuje otevřené nezávazné vztahy. Přimět Blížence, aby bral vztah vážně a choval se podle toho, je pro mnohé lidi nadlidský úkol.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu čeká dokonalý víkend! Patříte mezi ne?

11. června vstupuje Mars do souhvězdí Lva. To má pozitivní důsledky, zejména pro následující tři znamení zvěrokruhu. Hvězdy nám to v posledních několika týdnech ne vždy usnadnily - klíčové slovo měl retrográdní Merkur a zatmění Slunce v novu ve znamení Blíženců.
svetzeny.cz

Rak

Slabinou Raků ve vztazích je jejich přílišná upřímnost, která hraničí mnohdy až s drzostí. Raci jsou často popisováni jako upřímní a citliví, ale jsou také emočně labilní a v momentě, kdy nedokážou své pocity kontrolovat, mohou vás snadno svými slovy ranit.

Lev

Lvi jsou nekompromisní, pokud je něčím naštvete, můžete si být jistí, že vám ještě ten den sbalí kufry. Mnohdy vztah ukončí i kvůli maličkosti, což je možná škoda, ale Lvi neumí odpouštět. Také někdy vybírají tak dlouho, až přeberou. Měli by slevit ze svých mnohdy přemrštěných nároků na partnera.

Panna

Problém Panny je, že je velmi vybíravá, co se partnerů týče. Když už najde vhodného partnera, drží se ho „zuby nehty“ a je ochotná tolerovat i přešlapy, které jsou neomluvitelné. Pokud se s ní její partner snů rozejde, Panna ho bude ještě dlouho uhánět a zbytečně ztrácet čas.

Váhy

Váhy jsou velmi ohleduplné a diplomatické, to platí i pro vztahy. Jejich problém je, že se partnerovi bojí cokoliv vytknout, snaží se tak předejít hádkám. Také mají tendenci se chovat upjatě a trvá jim roky, než partnerovi odhalí jejich skutečné já. Určitě by se ve vztazích měly snažit být přirozenější a ráznější.

Sny o bývalém partnerovi: Proč se vám o něm zdá a znamená to, že se k sobě máte vrátit?

Víte, jaký je skutečný význam snů o bývalém partnerovi? Řada lidí se domnívá, že když se jim expartner zjevuje ve snech, je to znamení, že osud chce, aby se s ním znova dali dohromady. Je však tomu skutečně tak? Zjistěte, jak tyto sny vykládat z psychologického hlediska.
svetzeny.cz

Štír

Štír mívá problém s intenzitou vztahu. Na začátku bývají jeho vztahy plné zamilovanosti, vášně a vzájemné touhy. Toto náhlé vzplanutí lásky ale opadá stejně rychle, jako se zrodilo. Štíra jeho partner velmi rychle přestane bavit a začne ztracenou jiskru hledat jinde. Paradox je, že Štíři jsou jedni z největších žárlivců zvěrokruhu, ostatním zakazují to, co sami dělají.

Střelec

Střelec se obecně příliš nežene do vážných vztahů, pro většinu Střelců je to noční můra. Preferují otevřené volné vztahy, v takových se necítí být svazováni. Střelec má problém být věrný, což většina lidí není ochotná tolerovat. Také jeho partnerům vadí jeho nepředvídatelnost a nezodpovědnost.

Kozoroh

Kozoroh je absolutně neschopný najít rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Jeho partneři trpí tím, že Kozoroha vidí jen velmi málo a téměř nikdy není ochoten jim dát přednost před prací. To bývá zdrojem hádek. Nutno dodat, že Kozoroh se kvůli vám rozhodně měnit nebude, to si radši k sobě najde stejného workoholika jako je on.

Symboly duše dle měsíce narození: Odhalují vaše silné a slabé stránky, jaký z nich náleží vám?

Existuje celkem 12 symbolů duše, které se odvíjejí od měsíce, ve kterém jste se narodili. Každý z těchto symbolů se pojí s určitými charakterovými vlastnostmi člověka. Zjistěte, který symbol náleží vám a jaké jsou vaše silné a slabé stránky.
svetzeny.cz

Vodnář

Pokud toužíte trávit chvilky o samotě jen s partnerem, pak pro vás Vodnář rozhodně nebude ten pravý. Toto znamení má silnou fixaci na své přátele, a to až do té míry, že se můžete připravit na skupinové schůzky a téměř nikdy nebudete s Vodnářem jen sami dva. To po čase musí štvát každého partnera.

Ryby

Lidé narození ve znamení Ryb bývají beznadějní romantici. Mají tendenci si své partnery idealizovat a často jim promíjí opravdu velké prohřešky. Ve vztahu se nechají využívat a ještě se diví, že si jich partner neváží.

Tato 4 znamení zvěrokruhu přechytračí každého: Jakou výjimečnou inteligencí oplývají a jste mezi nimi i vy?

Tipnete si, která 4 znamení zvěrokruhu jsou tak výjimečně inteligentní, že přechytračí všechny ostatní? Možná vás překvapí, která z nich to jsou, do jednoho tichého a nenápadného znamení byste to nikdy neřekli. Každé z těchto 4 znamení oplývá jiným typem inteligence, díky kterému je schopné přelstít ostatní. Jste také mezi nimi?
svetzeny.cz