Přejít k hlavnímu obsahu

Tato znamení zvěrokruhu mají podle průzkumu nejsilnější sklony k nevěře: Je mezi nimi i váš partner?

Info ikona
Nevěra

Průzkum provedený seznamkou Gleeden ukázal, že existují tři znamení zvěrokruhu, která mají největší sklony k nevěře. Stránka se zaměřuje na zprostředokování seznámení lidem, kteří jsou zadaní, tudíž má mezi svými uživateli dostatečný vzorek nevěrníků. Jste mezi znameními, která mají slon k podvádění i vy nebo váš partner?

Průzkum na seznamce ukázal, kdo jsou největší nevěrníci

Gleeden je internetová seznamka, na které lidi hledají partnera. Byla první seznamkou v Evropě, která se zaměřila výhradně na zadané lidi, kteří hledají milostný poměr mimo manželství či vztah. Stránku používá téměř 7 milionů uživatelů. Web se rozhodl zjistit o svých uživatelích více a udělal si průzkum, ze kterého vyplynulo, která znamení zvěrokruhu mají největší sklony k nevěře. Třetí místo obsadili Berani, druhou příčku Blíženci a největšími nevěrníky jsou údajně Střelci.

Beran

Beranům vládne planeta Mars, její vliv se pojí s agresivitou a sexualitou. V průzkumu obsadili třetí příčku v žebříčku největších nevěrníků. A astrology to nepřekvapuje. Berani jsou hodně impulzivní, často nedomýšlejí důsledky svých činů. K nevěře mají větší sklony než jiná znamení. Nechávají se snadno pohltit svými emocemi a také jsou velmi nestálí. Obzvlášť muži ve znamení Berana mají tendenci střídat partnerky a podvádět. Snadno se ve vztahu začnou nudit, proto hledají povyražení jinde. Svou nevěru se vždy snaží maskovat, jak nejlépe to umí. Avšak jelikož jsou také zbrklí a netrpěliví, často na ně nevěra „praskne“. Astrolog s pseudonymem Gemini Brown ve svém Youtube pořadu vysvětlil motivy, proč Berani podvádí. Dle něj hraje velkou roli ego, Berani si rádi dokazují, že jsou stále přitažliví i pro ostatní. Také hovoří o tom, že Berani mohou být klidně dlouho věrní, ale pak u nich nastane „zkrat“, zachovají se impulzivně a svého partnera podvedou. Jejich nevěra mívá podobu „jednorázovek“, nemají tendenci mít dva paralelní vztahy.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou vždy věrná. Patříte sem i vy?

svetzeny.cz

Blíženci

Druhé místo patří Blížencům, o těch se často v astrologii mluví jako o nevěrnících. Jejich symbolem jsou dvojčata, což poukazuje na dvě různé osoby, které se v lidech narozených ve znamení Blíženců přou. To je třeba si uvědomit, pokud navážete vztah s Blížencem. Tato dualita se totiž projevuje i v oblasti vztahů. Blíženci stejně jako ostatní znamení touží po lásce a sexu, ale nemají jasnou představu, jaký by měl jejich partner být. I když už vstoupí do vztahu, často o něm pochybují. Dle astrologů jsou Blíženci také znamením, které si zakládá na své nezávislosti a svobodě. Jsou to pro ně důležité životní hodnoty, které je činí šťastnými. Vztahy jim leckdy přijdou svazující a do závazků se zrovna nehrnou. K nevěře mají spoustu příležitostí, jsou nesmírně okouzlující a charismatičtí, získat si náklonnost druhých je pro ně hračka. Také vládnou slovem, jsou mistři komunikace, snad pro žádné znamení není snažší někoho „dostat do postele“. Narozdíl od Beranů umí nevěru utajit, jak řekla pro web Bustle astroložka Cindy Mckean: „Blíženci jsou velmi chytří a najdou si způsob, jak utajit svou nevěru před partnerem. Pokud už jsou přistiženi, napovídají vám to, co chcete slyšet. Nebuďte pak překvapeni, až to udělají znova.“

Střelci

To, že první příčku obsadili svobodomyslní dobrodružní Střelci, nikoho asi moc nepřekvapuje. Stejně tak, jak nejsou stálí v životě, tak ani ve vztazích neumějí být oddaní a věrní. Astrolog Dirk van Leeuwen k jejich prvenství pro magazín WYV řekl: „U Střelců to dává smysl, mají tendenci být dobrodružnější, než jiná znamení. Sexuální dobrodružství je něco, co je vystihuje. Také více cestují, což jim poskytuje více příležitostí k podvádění.“ Střelci jsou extroverti, kteří snadno zapadnou do nového kolektivu a umí si získat přízeň druhých. Jsou to rození baviči s velkým charisma, takže si s „balením“ druhých vůbec nemusí lámat hlavu, jde jim to samo. Často mají tendenci střídat partnery, ve snaze zjistit, zda jinde není tráva zelenější. Závazky je děsí, preferují volný vztah. Svého partnera jsou schopni podvádět, i když jim ve vztahu objektivně nic nechybí.

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

svetzeny.cz

Zjistěte, zda neudržjete vztah s proutníkem

svetzeny.cz