Přejít k hlavnímu obsahu

Zjistěte, zda neudržjete vztah s proutníkem

Info ikona
couple

Čas s ním je neuvěřitelně vzrušující a ve skutečnosti tajně sníte i o vztahu. Díky těmto nezaměnitelným znamením můžete ovšem zjistit, zda on ve vás vidí potenciální partnerku, nebo je pro něj čas s vámi pouze zábavou.

Když jste v jeho náručí, máte pocit, jako byste se vznášeli na obláčku. Když se vás letmo dotkne, máte husí kůži a jakmile jste chvíli bez něj, cítíte se osamoceně a smutně. Vidí to ovšem on stejně? Nebo si jen užívá fyzickou blízkost – a hlavně vám neustále opakuje, že se teď nechce nijak vázat? Věnujte pozornost těmto znakům, protože naznačují, že mu jde jenom o sex.

1. Neznáte jeho přátele

Možná tu a tam mluví o svých kamarádech, ale žádného z nich jste nikdy neviděla. A máte pocit, že o vás nikdo z jeho přátel neví? A jaj, to není dobré znamení. Muž, který vás chce, vám zároveň i relativně brzy představ lidi, se kterými tráví svůj volný čas.

2. Nerandí s vámi

Ne, pokud spolu máte večer alá „Netflix and chill“, není to rande. Pokud je to jediný typ rande, jaké u něj znáte, jste součástí fyzického chtíče a ne romantické pohádky. Součástí vztahu je vytváření sdílených zážitků. Vyzkoušet novou restauraci, jít na vycházku nebo na koncert oblíbené kapely. Samozřejmě až tomu situace dovolí. Společné zážitky nám poskytují do budoucna úžasné vzpomínky, ale také tvoří základ vztahu.

3. Nulová komunikace

Proběhne pár textových zpráv, některé z nich jsou i docela sexy, ale skutečná konverzace vás míjí. Zná vaše sny? Ví, co vás dělá šťastnou? Záleží mu na vašich přátelích a rodině? Pokud ne, pak bude jeho zájem s velkou pravděpodobností spíše omezený na postel, než na partnerský život.

4. Odpoví pouze v noci

Když už mluví o textovkách, pokud většinu z nich dostanete v noci, neměli byste svým nadějím ve vztah příliš propadat.

5. Váš společný čas je omezen

Prožili jste spolu pár skvělých hodin v ložnici a u televize, potom se ale oblékne a musí jít? Neudělá vám snídani a nikdy nemluví o budoucnosti. Další se znaků jsou jednoduše krátká rande v pohodlí domova na pár hodin, ale hlavně žádné závazky. Chcete slyšet nepříjemnou pravdu? Tento muž miluje spíše vaše tělo, než vaši skvělou osobnost.

Pamatujte na moudré pravidlo, kterým se v redakci řídíme: „Když muž ženu chce, udělá cokoliv, aby ji získal. Pokud vám muž tvrdí, že toho chcete moc, není to pravda. Chcete to, co si zasloužíte, ale žádáte špatného muže.“

5 věcí, které muži nemohou na ženách vystát: Děláte je i vy?

svetzeny.cz

Poznáte, zda žijete s manipulátorem? Toto jsou nejběžnější manipulační techniky

svetzeny.cz