Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu se nikdy nespokojí s tím, co mají. Ani ve vztahu!

Stačí být spokojený s tím, co máte? To neplatí pro tato tři znamení zvěrokruhu. Vždy budou hledat a pokukovat, jestli na ně nečeká někde někdo lepší nebo něco lepšího. Patříte mezi tato znamení nebo tentokrát ve výčtu chybíte?

Lepší, šťastnější, spokojenější – to by mohlo být mottem těchto znamení zvěrokruhu. I když jsou zdravé ambice a vůle zlepšovat svůj život a sebe pozitivní, může tento přístup vést k problémům ve vztahu. Následující tři znamení zvěrokruhu mají téměř vždy pocit, že by si mohli najít dokonalejšího partnera než je ten současný.

Beran

Toto ohnivé znamení je plné touhy a zvědavosti. Beran se nevyhýbá riziku a je skutečným lovcem, který vždy následuje svůj instinkt. Jakmile však něčeho dosáhnout nebo si omotají svého vysněného eventuálního partnera kolem prstu, často velmi rychle ztratí zájem a někdy během pokračující aféry nebo vztahu začnou hledat opět něco nového. Vzrušujícího.

Panna

Tady je to jednoduchá matematika – vzhledem k tomu, že jsou Panny perfekcionisté a jsou na sebe velmi přísné, často očekávají stejný přístup od svých protějšků. Znamení Země se musí neustále posouvat dál a málokdy je skutečně spokojeno. Když je Panna ve vztahu, bez ohledu na to, jak je šťastná, bude podvědomě znovu a znovu přemýšlet o tom, že by se některé věci mohly zlepšit. V horším případě, že by mohla najít lepšího partnera.

Blíženci

Blíženci, stejně jako Beran, potřebují neuvěřitelné množství rozmanitosti. To se projevuje nejen v jejich neustále se stupňujícím chování, ale také v jejich milostném životě. Komunikativní znamení zvěrokruhu se něčím nebo někým začne rychle nudit a pak znovu zatouží po novém dobrodružství. Velmi málo lidí dokáže dlouhodobě uspokojit potřebu tohoto znamení zvěrokruhu.