Přejít k hlavnímu obsahu

Pět znamení, že vám partner není věrný, i když vás fyzicky nepodvádí

Být někomu věrný na všech frontách a nešlápnout vedle je jako chůze po tenkém ledu. Je to vlastnost, kterou mají jen někteří lidé. Existuje mnoho okamžiků, kdy nutkání podvádět překonává láskyplný a oddaný vztah. Čas od času můžete svůj vztah zpochybnit, pokud váš partner vykazuje známky nevěry, i když prakticky nepodváděl. A tak vám přinášíme několik jasných znamení, že váš manžel není vůči vám loajální, i když nepodvádí.

Ponižuje vás

Pokud vás váš manžel nectí, pak opravdu není příliš loajální. Mezi partnery by měl existovat vzájemný respekt, pokud jde o názory, osobní růst, kariéru a životní priority. Pokud však váš manžel neustále podkopává váš potenciál a schopnosti,… Minimálně je obdivuhodné, že dokážete mít takového člověka po boku.

Nemluví o budoucnosti

Váš manžel odmítne mluvit nebo přemýšlet o společné budoucnosti. O svém závazku vůči vám to nemyslí vážně, a proto bude hledat způsoby, jak se takové konverzaci vyhnout. Takoví muži považují vztahy za dočasné a je to známka toho, že nejsou dostatečně loajální k vám ani vztahu.

Problémy ve vztahu jsou pohroma

Vždy řeší vztahové problémy utrápeně a tragicky, protože mají sklon vnímat problém pouze negativně a dávají najevo, jaká je to s vámi fuška. Nenávidí, že musí vynakládat jakékoli úsilí a žít podle „pravidel“, které si má ve vztahu dvojice nastavit. Partner si myslí, že správné vztahy jsou bez problémů – nerealistické, že?!

Flirtování není podvádění

I když vás váš manžel přímo nepodvádí, sem tam se zapojí do nějakého neškodného flirtování. Pokud partner koketuje s ostatními a má laškovní chování kamkoli vejdete, je to známka toho, že by mohl hledat šance, jak s někým pokračovat a skončit jinde, než jen u flirtovacích hlášek, a to je neloajálnost!

Neváží si manželství

Váš manžel si může za určitých okolností sundat snubní prsten nebo vypadat, že je svobodný, „jen pro zábavu“? Vzhledem k tomu, že chce před ostatními vypadat svobodně, to však jasně znamená, že chce s někým navázat vztah nebo intimní konverzaci. Kvůli kamarádům na fotbale by si snubák nesundal. Dokonce i když fyzicky nepodvádí, pouze to, že by dokázal někomu říct, že je svobodný, je naprosto špatné.

10 faktů o vztazích, které by měla každá žena vědět

Nejde o nějaký blábol z Bravíčka, ale o deset faktů, které jsou podle psychologů základem, které by si měla každá žena uvědomit. Po přečtení tohoto článku se vám značně uleví. Je totiž někdy dobré uvědomit si, že „pro jedno kvítí slunce nesvítí“…
svetzeny.cz

Toto je množství vody, které musíte vypít, abyste zhubli

Není žádným tajemstvím, že voda je jednoduše život. Potřebujeme ji, a to nejen kvůli hydrataci a správnému fungování těla, ale například i kvůli hubnutí. Nové studie ukázaly, že vám voda může pomoci zhubnout, ovšem musíte jí vypít dostatečné množství.
svetzeny.cz

Těmto znamením hvězdy předpovídají nejhorší červen!

Jaká škoda! Kvůli přeskupení hvězd nepoběží všechno v červnu přesně podle plánů a hladce. Tato tři znamení zvěrokruhu budou podle znamení zvěrokruhu nejhorší červen. Ale nebojte, všechno zlé je k něčemu dobré!
svetzeny.cz