Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Těmto znamením hvězdy předpovídají nejhorší červen!

Info ikona
Horoskop

Jaká škoda! Kvůli přeskupení hvězd nepoběží všechno v červnu přesně podle plánů a hladce. Tato tři znamení zvěrokruhu budou podle znamení zvěrokruhu nejhorší červen. Ale nebojte, všechno zlé je k něčemu dobré!

Květen se pomalu chýlí ke konci a červen už klepe na dveře – mnoho z nás už se těší a jen pocit na nadcházejí letní měsíc je dělá šťastnými. Konečně se jaro loučí a nejkrásnější období je před námi. Nedorozumění, výzvy nebo dokonce konflikty mohou v následujícím měsíci zkazit náladu třem znamením zvěrokruhu. Podle horoskopu pro ně v nadcházejících týdnech nepůjde vše podle plánu a budou čelit problémům, které je třeba překonat.

Beran

Ve skutečnosti si Beran chce v červnu jen užít krásné počasí se svou milovanou osobou naplno. V hloubi duše se však nemůže zbavit znepokojivého pocitu, že je před ním něco utajeno nebo skryto. Aby nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním, je důležité si co nejdříve s partnerem vše vyjasnit a obavy neskrývat. Pravděpodobně to není tak hrozné, jak si myslíte. Tento měsíc si můžete přes všechny hádky a nedorozumění užít!

Býk

Zrozenci ve znamení Býka by se rádi v nadcházejících týdnech každý den věnovali svým nejbližším, aby si léto opravdu užili. Místo toho se plně soustředí na práci - a dochází jim energie. Aby bylo možné zvládnout všechny výzvy, nesmíte zanedbávat duševní a fyzické zdraví. Koncem měsíce může tomuto znamení dojít dech. Abyste tomu zabránili, měli byste si dělat pravidelné přestávky a odpočívat, jinak za to brzy obdržíte stopku od svého těla.

Štír

Díky Plutu budou Štíři v příštích několika týdnech moci zahájit vysněné projekty a úspěšně dělat to, co je třeba. Tvrdá práce a množství zvládnutých úkolů zpočátku vzbuzuje u kolegů obdiv. Může však postupně vyvolat nepříjemné konflikty. Pokud se Štíři ve své horlivosti najednou zapojí do cizích věcí, bude zle! Milý Štíre, užívejte si stoupání po kariérním žebříčku, ale nedovolte, aby vám to přerostlo přes hlavu. Před poskytnutím svých názorů a kritik je lepší zvážit, zda byste se neměli spíše soustředit na sebe a ostatní nechat, ať se se svými výzvami poperou sami.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.