Přejít k hlavnímu obsahu

Naučte se svému já říkat tyto věci. Změní vám život, energii i hladinu stresu

Info ikona
Sebeláska

Ezoterickými a „psycho“ radami se to kolem nás jenom hemží. Slova jako sebeláska, osobní rozvoj, manifestace a další pro nás nejsou cizí. Jedna věc je, číst a vzdělávat se ohledně výše zmíněných věcí, druhá věc je začít je praktikovat. Svět ženy vám poradí, jak na to!

Stavět se musí od základu. Je určitě hezké poslouchat řízené meditace, praktikovat meditace ticha nebo si manifestovat miliony na účtu, pokud ovšem nezvládáte základy, není na čem stavět a výsledky tak mohou být, navzdory naší snaze, vrtkavé.

Jak se chcete stát mistrem „žití života“, když nedokážete pozitivně a s úctou mluvit se sebou. Všechno ostatní už je jenom zrcadlo nás samých. Začneme-li u sebe a budete se k sobě chovat hezky, změní se vám doslova celý život. Budete vnímat jinak chyby druhých, jejich nedostatky nebo neúspěchy. Přestanete soudit a hlavně pomlouvat. Všechno jde ruku v ruce.

Naučte se mluvit slušně sami se sebou

Není to žádná věda. Stejně jako jste se učili vázat si tkaničky nebo třeba mluvit, pozitivní mluvení se svým já vám může změnit života výrazně snížit hladinu stresu. Opakujte si níže zmíněné věty tak dlouho, dokud se nestanou součástí vás.

1. Cítím se lépe a klidnější s každým dalším nádechem.

2. Zvládnu to a dosáhnu cíle krok za krokem.

3. Nyní si volím mír a klid.

4. Jsme dost silná, abych to překonala.

5. Je v pořádku, pokud udělám chybu. Nic se neděje.

(naše redakční rada zní: Pokud na něčem nesejde za pět let, nemá cenu se s tím rozčilovat ani teď!)

6. Na všechno mám dostatek času.

7. Najdu cestu, jak z toho ven. Řešení přijde ve správnou chvíli.

8. Rozhoduji se důvěřovat sobě i lidem a vzdávám se všech možných obav.

9. Jsem silná a odolná!

Je jen na vás, jak se se stresem a celkově životem vyrovnáte. Tyto techniky vám mohou pomoci posílit nebo dokonce najít svoje já, které velmi často po cestě ztratíme! :)

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.