Přejít k hlavnímu obsahu

Váš červnový horoskop je tady! Všechna znamení bude vesmír zkoušet, ale každé trochu jinak. Zjistěte, jaká zkouška čeká právě vás?

Čtěte dále a zjistěte, co si připravily hvězdy na následující měsíc pro vaše znamení zvěrokruhu. Čeká vás červen plný štěstí a lásky nebo se budete modlit, aby už už byl u svého konce? To zjistíte za malou chvíli. Stačí pokračovat ve čtení.

Dny jsou dlouhé, obloha jasná, vzduch teplý – tak by měl vypadat červen a my se modlíme, aby tomu tak bylo. Červen, předzvěst léta, se blíží a my máme mnoho důvodů těšit se na blížící se sezónu. Ale než se můžeme naladit do pomalého letního tempa a přijmout parné dny v červenci a srpnu, musíme čelit několika naléhavým zkouškám z vesmíru.

Beran (21. března - 19. dubna)

Berane, Berane, tento měsíc nebude tím pravým pro vás. Do 22. dne měsíce června se připravte na opravdové zkoušky. Nebudete totiž vůbec ve své kůži a právě proto se mohou začít hromadit nepříjemné situace. Zapomenete vyřídit urgentní maily, nezaplatíte včas nájem nebo další složenky nebo omylem uslyšíte citlivé informace, které byste raději nevěděli. Během tohoto období se budete cítit frustrovaní (ne-li přímo rozzlobení), ale zkuste kontrolovat svoje emoce a krotit svůj temperament a rozhodně za své pocity neobviňujte někoho jiného.

Býk (20. dubna - 20. května)

Nebuďte překvapeni, když tento měsíc začnete pevně svírat peněženku, Býku. Retrográdní Merkur, který platí od 26. května, způsobí ve vaší finanční zóně neplechu až do 22. dne. Do té doby zkuste omezit zbytečné výdaje - a ujistěte se, že jsou vaše bankovní informace zabezpečené před veřejností. Možná si ani nevšimnete nějaké velké změny, ale buďte obezřetní ohledně půjček a investic.

V nadcházejících týdnech a měsících se ve vašem finančním světě stane změna, která vás s největší pravděpodobností bude inspirovat k tomu, abyste provedli změnu ve svém nitru. Může jít o náhlou změnu v práci nebo můžete dosáhnout cíle ohledně investic. Jisté je, že nic nebude jako dřív. Pro znamení, které je rádo připraveno, by mohlo být cenné naučit se, jak najít stabilitu, když se země pod vámi chvěje. Nemůžeme se vždy připravit na náraz, Býku, ale můžeme se naučit, jak přistát na nohou.

Blíženci (21. května - 20. června)

S novým měsíce je na vás doslova a do písmene upřen zrak všech. Čeká vás událost, která se vás dotkne na velmi osobní úrovni a probudí proudy změn ve způsobu, jakým se světu prezentujete (názory, čas, vzhled). Chápání vašeho potenciálu pro růst bude během této významné události podléhat velkým výkyvům.

A abychom nezapomněli – téma, které bude znít vaší hlavou je sebezpytování. Touha růst a vyvíjet se zakotví v neotřesitelném pocitu, že to jde špatně. Pokud se přistihnete, jak přemýšlíte „v kruzích“, nejlepší pokus o prolomení je dostat se z vlastní hlavy a hledat pocit uzemnění ve svém bezprostředním okolí.

Mohlo by se vám líbit

Pořádný průšvih! Kim Kardashian čelí dalšímu obvinění

Kim Kardashian čelí dalšímu soudnímu obvinění, tentokrát vznesenému sedmi bývalými zaměstnanci zahradnictví a údržby, kteří pracovali v jejím domě v horách. Co se stalo a jak zareagoval tým Kim Kardashian si přečtete v našem článku.
svetzeny.cz

Rak (21. června - 22. července)

Budete se cítit nuceni hledat problém, ale tento druh bezcílného kopání vás nepřivede k dobrým výsledkům, které hledáte a především chcete. Jakkoli to může být těžké, ustupte a nechte věci plynout. Opravdu si přejete vyhnout se těžkostem a nehodám nebo je schválně vytváříte a snažíte se být obětí situace? Co by se stalo, kdybyste svou loď nechali plout vpřed a chvíli neřešili nic?

Utěšit vás může, že se blíží významná pozitivní změna - slunce se 20. září promítne do vašeho znamení a nastartuje vaši měsíční narozeninovou sezónu. Vaše abstraktní obavy ustoupí a budete moci nasměrovat svůj život správným směrem. Všechno chce čas!

Lev (23. července - 22. srpna)

Retrográdní Merkur, který začal 26. května, vyvolává nepříjemné otázky týkající se síly vašich sociálních kruhů. Na koho se můžete stále spolehnout? Kdo sdílí vaše hodnoty? Kdo odpovídá vaší vášni? Dříve nebo později budete potřebovat „důvěrníka“, někoho, kdo nejenže uchová vaše tajemství v bezpečí, ale nabídne vám moudré rady, jak byste měli postupovat. Vybírejte si tuto osobu moudře - a buďte připraveni přízeň včas umět i vrátit.

Vaše sebedůvěra bude stoupat, stejně jako vaše chápání toho, co musíte sledovat, abyste se cítili naplněni, spokojeni a ještě více nabití energií. S Marsem v aktuální pozici můžete udělat velké kroky ke splnění svých cílů, ale nedovolte, aby vaše vášně převažovaly nad vaší předvídavostí.

Panna (23. srpna - 22. září)

Astrologická aktivita z minulého měsíce staví vaši kariéru do popředí a zdůrazňuje, jak můžete být nejpřesvědčivější, nejefektivnější a upřímně řečeno nejpropagovatelnější verzí sebe sama v kanceláři. Váš profesní život bude tento měsíc i nadále prioritou.

Nový měsíc a zatmění Slunce 10. vrhne vaši kariéru do extrémního zmatku. Za normálních okolností jsou nové měsíce příležitostí uvažovat o tom, jakou můžeme provést změnu v našich životech - ale při zatmění Slunce, které se bude konat, by se vaše úvahy měly více zaměřit na to, jak můžeme na potenciální změny reagovat.

Mohlo by se vám líbit

Co musíte udělat proto, abyste se dožili sta let? Zařaďte do života těchto 5 věcí, které výrazně prodlužují život

Na věku záleží. Ne, že ne. A my vám prozradíme, co musíte udělat proto, abyste se dožili třeba i sta let. Možná se teď usmíváte, ale dle dat, která zveřejnila OSN, to není nereálné. V roce 2050 má prý překonat tuto hranici až 23 procent obyvatel.
svetzeny.cz

Váhy (22. září - 23. října)

Máte nějaké vizitky po ruce? Navzdory tomu, že Merkur retrográdně „zapálil“ vaše touhy od konce května, tento měsíc by se mohl ukázat jako ideální pro vaši kariéru, a to díky vaší vládnoucí planetě, která pozitivně působí na vaší pracovní stránku od 2. do 27. června. Pokud byla kancelář bezútěšným místem a práce vypadala jako, no, práce, připravte se na úlevu. Na vašem stole by mohl přistát nový projekt, který znovu probudí pracovní apetit, nebo byste mohli navázat nové spojení s podobně smýšlejícím spolupracovníkem. Stručně řečeno, v tomto měsíci najdete něco, co ve své práci opravdu a skutečně oceníte - je tu šance, že tento pocit bude prchavý, ale přesto bude poučný.

Štír (23. října - 21. listopadu)

Připravte se na ústup, Štíre. Nový měsíc a zatmění Slunce 10. vám přinesou vypočítavou náladu, která vás může přinutit schovat se a počítat své mince, přemýšlet nad odvážným závazkem nebo jednoduše spát 12 hodin v kuse. Cílem jakékoli z těchto snah bude najít jasnost ohledně role, kterou ve vašem životě hrají zdroje, hmotné i nehmotné. Kam jdou peníze, když vám přistanou na účtu? Ke komu chodíte, když toužíte po pocitu bezpečí? Co doplňuje vaši energii, když se cítíte úplně vyčerpaní? I když máte jasné odpovědi na tyto tyčící se otázky, váš současný přístup k péči o vaše základní potřeby může vyžadovat nějakou úpravu. Udělejte si čas na sebe!

Hledejte něco nového a osvěžujícího, něco, co vám připomíná, že věci doma nejsou tak strašné, jak se zdají.

Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

Změna je nevyhnutelná - ve skutečnosti vás vaše znamení volnosti často vítá s otevřenou náručí. Během nového měsíce a zatmění slunce 10., tato změna dopadne přímo k vám domů do vztahů. Vaše vládnoucí planeta, expanzivní gigant Jupiter, se toulá vaším domácím sektorem od poloviny května a připomíná vám veškerou radost a inspiraci, které můžete získat jak od svých blízkých, tak od místa, kterému říkáte domov. Je to vzácné, ale klíčové poznání pro poutníka, jako jste vy, který tak rychle opouští svoji komfortní zónu pro neznámé zážitky.

Když Jupiter začne 20. dubna retrográdně, část důvěry k milovanému člověku může být otřesena. V příštích čtyřech měsících stravte nějaký čas hledáním pocitu stability, který si spojujete s domovem. Je vám ve vašem životním prostoru opravdu dobře? Je potřeba něco opravit nebo vyměnit? Tuto otázku můžete brát doslovně nebo obrazně - ať už se jedná o vadné potrubí nebo opomíjeného milovaného člověka, nyní máte čas se pozastavit a pokusit se opravit to, co je rozbité.

Mohlo by se vám líbit

5 znamení, která jsou nejlepšími sexuálními partnery

Znamení zvěrokruhu mohou hodně říci o charakteru člověka. Znamení zvěrokruhu také dokáže zjistit, kdo je/ bude v posteli skvělý, což vám rozhodně může pomoci při hledání toho pravého partnera.
svetzeny.cz

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

V rozvrhu je pohodlí, ale v něm také spočívá stagnace. Nový měsíc a zatmění Slunce 10. zajistí, docela energicky, že se nezaseknete ve své rutině. Tato nebeská událost bude vyžadovat, abyste upravili svůj denní režim, nejpravděpodobněji v reakci na změnu, která přijde v následujících dnech a týdnech. Nemyslete si, že můžete tomuto otřesu zabránit nebo se mu vyhnout. Nakonec se k vám dostane tak i tak. Mějte na paměti: Jakkoli můžete odolávat změnám, ale stále máte tendenci zářit, když je třeba vyřešit problém. Ať už na vás zatmění vrhne cokoli, měli byste být schopni vyrovnat se se vším, co vám přijde do cesty.

Vodnář (20. ledna - 18. února)

Nyní je skvělý čas nechat promluvit svou múzu. Vaše kreativita, ať už se jedná o práci nebo bytové doplňky bude bezedná a skvělá! Využijte toho. Mimo vaši kreativní zónu se tento měsíc bude toči kolem rodinného života. Budete mít šanci najít hranici mezi pracovním a osobním životem, protože doma vám bude velmi příjemně. Pocit lásky, klidu a štěstí vás bude táhnout domů víc a víc, a proto budete nuceni ubrat v pracovním životě. To ale vůbec nevadí, protože po měsících dřiny, si to můžete dovolit. Nic netrvá věčně, a proto využijte chvíle klidu a načerpejte energii, která by vám mohla brzy dojít.

Ryby (19. února - 20. března)

Nový měsíc a zatmění Slunce 10. vás zasáhne, doslova, tam, kde žijete, milé Ryby. Tento nebeský úder vtiskne vašemu domácímu životu atmosféru nostalgie, těsně před zahájením období změn ve vašem životě. Od 13. května vás Jupiter vede veselou cestou a podporuje chování hledající potěšení. Potom jeho podpora ztichne – konkrétně 20. června. Ve vaší hlavně začne znít zvídavý hlas, který se ptá, proč hledáte právě tato potěšení - a zda vám tato potěšení dělají skutečně radost. Běželi jste za okamžitým uspokojením místo toho, abyste snášeli postupný pokrok? Životní mejdan se nemusí úplně zastavit, ale pokud trochu nezabrzdíte, čeká vás trnitá cesta.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Znamení, která vždy obviňují ostatní. Patříte mezi ně?

Není vždy snadné přiznat si vlastní chybu - to platí zejména pro tyto tři znamení zvěrokruhu. Podle horoskopu raději obviňují ostatní, než aby si sáhli do svědomí. Týká se to vašeho znamení nebo jste tentokrát vyvázli?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Existuje důvod, proč byste měli pít kávu jen v určité časy. Káva bude nejúčinnější a vaše tělo zůstane zdravé

Kdy ráno pijete kávu? Hned po vstávání, po snídani nebo až po cestě do práce? Podle nových studií není lhostejné, kdy si svůj šálek kávy vypijete. Zjistěte, kdy je ideální doba.
svetzeny.cz