Přejít k hlavnímu obsahu

Pořádný průšvih! Kim Kardashian čelí dalšímu obvinění. Její právníci už vydali prohlášení

Kim Kardashian čelí dalšímu soudnímu obvinění, tentokrát vznesenému sedmi bývalými zaměstnanci zahradnictví a údržby, kteří pracovali v jejím domě v horách. Co se stalo a jak zareagoval tým Kim Kardashian si přečtete v našem článku.

Kim Kardashian je žena se slavným pozadím, miliardami na účtu a neustálými skandály. Další je na cestě k soudu – tentokrát se jedná o žalubu, kterou na ni podali její bývalí zaměstnanci.

Navrhovatelé obvinili Kim Kardashian z provádění opožděných plateb, srážení daní, aniž by je oznamovali vládě, neposkytování přestávek na jídlo a odmítání platit přesčasy. Podle magazínu Page Six 16letý zaměstnanec říká, že byl nucen pracovat více času, než kolik na jeho věk připouští zákon. Další zaměstnanec tvrdil, že se zmínil o výše zmíněných otázkách plateb a daní a byl okamžitě propuštěn. 

Mohlo by se vám líbit

Slavná rodina plná skandálů. Která ze sester začínala ve filmu pro dospělé a která je nejbohatší?

Bylo nebylo pět sester... Jenže na rozdíl od těch pohádkových Kim, Kylie, Khloé, Kourtney a Kendall z rodiny Kardashian-Jenner žijí v Los Angeles. Ovlivňují módní trendy, za příspěvek na Instagramu si účtují statisíce dolarů, jejich životy jsou naplněny luxusem a o peprné zážitky v nich není nouze.
svetzeny.cz

Právní tým Kardashian na žalobu zareagoval a svedl vinu na třetí stranu – na dodavatele, který pracovníci byli najal a údajně i vyplácel. „Kim není součástí dohody uzavřené mezi prodejcem a jeho pracovníky, proto nenese odpovědnost za to, jak prodejce řídí jejich směny a za dohody, které uzavřel přímo se svými zaměstnanci,“ vysvětluje právník Kim. „Kim nikdy neplatila zaměstatncům, které najala za jejich služby a doufá, že problém mezi firmou a zaměstnanci bude možné brzy smírně vyřešit.“

Není to poprvé a ani zřejmě naposledy, kdy čelí Kim obvinění. Všechny zatím dokázal její tým „uhrát“ a vyrovnat se mimosoudně.

Mohlo by se vám líbit

Kráska z telenovel Natalie Oreiro: Jak dnes vypadá a jaký byl její milostný život? Od těch seriálových se dost lišil

Natalia Oreiro vždy vypadá otevřeně a zábavně. Zdá se, že ji všechny strasti a strádání tohoto světa obcházejí, a hvězda „Divokého anděla“, stejně jako její hrdinky na obrazovce, vychází z jakékoli situace jako vítězka. Ale ve skutečnosti herečka, stejně jako většina žen z celého světa, zná pocity úzkosti nebo dokonce deprese ...
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Céline Dion ukázala výjimečně všechny svoje děti na společné fotografii

Zpěvačka Céline Dion se nechlubí často fotkami z rodinného alba, nicméně na Den matek udělala výjimku a sdílela se svými fanoušky společnou fotografii s dojemným popiskem. Její obdivovatelé se v komentářích rozplývali.
svetzeny.cz