Přejít k hlavnímu obsahu

Pořádný průšvih! Kim Kardashian čelí dalšímu obvinění. Její právníci už vydali prohlášení

Info ikona
Kim Kardashian

Kim Kardashian čelí dalšímu soudnímu obvinění, tentokrát vznesenému sedmi bývalými zaměstnanci zahradnictví a údržby, kteří pracovali v jejím domě v horách. Co se stalo a jak zareagoval tým Kim Kardashian si přečtete v našem článku.

Kim Kardashian je žena se slavným pozadím, miliardami na účtu a neustálými skandály. Další je na cestě k soudu – tentokrát se jedná o žalubu, kterou na ni podali její bývalí zaměstnanci.

Navrhovatelé obvinili Kim Kardashian z provádění opožděných plateb, srážení daní, aniž by je oznamovali vládě, neposkytování přestávek na jídlo a odmítání platit přesčasy. Podle magazínu Page Six 16letý zaměstnanec říká, že byl nucen pracovat více času, než kolik na jeho věk připouští zákon. Další zaměstnanec tvrdil, že se zmínil o výše zmíněných otázkách plateb a daní a byl okamžitě propuštěn. 

Právní tým Kardashian na žalobu zareagoval a svedl vinu na třetí stranu – na dodavatele, který pracovníci byli najal a údajně i vyplácel. „Kim není součástí dohody uzavřené mezi prodejcem a jeho pracovníky, proto nenese odpovědnost za to, jak prodejce řídí jejich směny a za dohody, které uzavřel přímo se svými zaměstnanci,“ vysvětluje právník Kim. „Kim nikdy neplatila zaměstatncům, které najala za jejich služby a doufá, že problém mezi firmou a zaměstnanci bude možné brzy smírně vyřešit.“

Není to poprvé a ani zřejmě naposledy, kdy čelí Kim obvinění. Všechny zatím dokázal její tým „uhrát“ a vyrovnat se mimosoudně.