Přejít k hlavnímu obsahu

Kráska z telenovel Natalie Oreiro: Jak dnes vypadá a jaký byl její milostný život? Od těch seriálových se dost lišil

Natalia Oreiro vždy vypadá otevřeně a zábavně. Zdá se, že ji všechny strasti a strádání tohoto světa obcházejí, a hvězda „Divokého anděla“, stejně jako její hrdinky na obrazovce, vychází z jakékoli situace jako vítězka. Ale ve skutečnosti herečka, stejně jako většina žen z celého světa, zná pocity úzkosti nebo dokonce deprese ...

Natalia Oreiro potkala svou první lásku, herce Pabla Echarriho, v roce 1995 na natáčení seriálu „Defiant Heart“. Jí bylo 18 a jemu 26. Právě se přestěhovala z rodného Uruguaye do Buenos Aires a podnikla první kroky k nezávislému životu. On byl dlouho místní celebritou a jedním z nejžádanějších mužů v Latinské Americe. Kromě toho bylo Buenos Aires jeho domovským městem a práce v seriálu nebyla inovací, ale známou věcí. Není divu, že pro něj nebylo těžké získat mladou Natalii. V rozhovoru Oreiro připustila, že v první vteřině se s ní spíše drze pokoušel flirtovat a ona neodolala. „Okamžitě jsem se do něj zamilovala." A pak přijala pozvání na projížďku v jeho autě po městě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Po nějaké době začali Echarri  a Oreiro žít společně. A v této době Natalina kariéra prudce stoupala a stala se neméně populární jako její přítel. Fanoušci páru čekali na svou svatbu nebo alespoň na zásnubní oznámení. Ale milenci byli ponořeni do práce a zdá se, že neplánovali spojit svůj vztah sňatkem. Nebo se možná Pablo jednoduše nevyjádřil s nabídkou k sňatku. Pak se po šesti letech něco úplně pokazilo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Na tiskové konferenci ji zmátla novinářova otázka ohledně manželství a Natália připustila, že jejich láska s Pablem Echarri pominula, už spolu nebyli. Herečka se snažila o bývalém milenci mluvit s úsměvem, ale všichni věděli, že jí to jde velmi ztěžka. Je pravda, že hvězda zatím nikdy neprozradila příčinu rozchodu. „Bylo to naše společné rozhodnutí," opakuje často při rozhovorech.

Po vztahu s Echarrim byla Natalia Oreiro dlouhou dobu sama. Celý svůj čas věnovala své kariéře a řekla, že nemá čas založit rodinu. Ovšem její bývalý milenec randil na akcích s neznámými kráskami a poté ohlásil svatbu s herečkou Nancy Duplaay.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Naštěstí vše v životě Natalie Oreiro fungovalo: v roce 2002 se provdala za 44letého lídra rockové kapely Ricarda Molla. Setkali se na hodině jógy a dlouho byli jen přátelé. V jednu chvíli však vyšlo najevo, že oba pociťují jisté city k sobě navzájem, takže přátelství přerostlo v milostný vztah. Po 10 letech se páru narodil syn, který se jmenuje Merlin Atahualpa. A jen před pár lety našla herečka sílu začít mluvit o své staré první lásce!

"Po rozchodu s Pablem jsem měl velké obavy, mohu dokonce říci, že jsem byl v těžké depresi. Nevím, co by se mi stalo, kdybych se nesetkala s mým budoucím manželem. Dokázal mě z toho stavu dostat. A teď chápu, že jen on je láskou mého života,“ řekla upřímně Natalia v televizním pořadu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Mimochodem, na počest své lásky si Oreiro a její manžel namísto prstenů nechali „snubáky“ vytetovat. Ale tetování v podobě znaku nekonečna na noze, které podle některých náznaků Natalia věnovala své první lásce, muselo být přeměněno na růžový květinový věnec.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček