Přejít k hlavnímu obsahu

Kim Kardashian je o 200 milionů bohatší. Prodala část své značky

Kim Kardashian sice neprožívá v soukromém životě nejlepší období, nicméně v tom pracovním se jí stále daří a dosahuje jedné pomyslené mety za druhou. Co se jí povedlo tentokrát?

Kim Kardashian prožívá v soukromém životě nešťastné období. Její manželství s Kanye Westem údajně spěje ke konci. Trvalo téměř 7 let a pár si prošel řadou zásadních momentů, které zvládl překonat. I přes všechny životní nezdary má Kim důvod k radosti. Povedlo se jí zbohatnout a to rovnou o 200 milionů dolarů, což jsou v přepočtu zhruba 4 miliardy korun.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Mediální celebrita uzavřela dohodu o prodeji 20 procent své kosmetické značky KKW Beuaty se společností Coty Inc., kterou okomentovala slovy: „Jsem tak hrdá na to, jak se značka KKW za poslední čtyři roky rozrostla, a těším se na spolupráci se společností Coty pro další fázi inovací, pokroku a schopnosti přinést zákazníkům nové výrobky po celém světě.“

Kim se v podnikání stále zlepšuje

Coty Inc. je americká nadnárodní kosmetická společnost, která vyvíjí, vyrábí, prodává a distribuuje kosmetické výrobky. Od roku 2018 vlastní Coty přes 70 značek. Značku Kim Kardashian byla odhadnuta na 1 miliardu amerických dolarů.

 

Tento obchodní tah přišel jen několik měsíců poté, co Coty uzavřela dohodu s Kiminou sestrou Kylie, která rovněž vlastní svoji kosmetickou značku Kylie Cosmetics. Odkoupili od ní 51 procentní podíl za 600 milionů dolarů.

Kim má v podnikání zářnou budoucnost

Kim je skutečná globální ikona moderní doby,“  uvedl ve svém prohlášení předseda představenstva a generální ředitel společnosti Coty Peter Harf. „Je vizionářkou, podnikatelkou, matkou, filantropkou a prostřednictvím sociálních médií má bezkonkurenční schopnost spojit se s lidmi po celém světě. Tento vliv v kombinaci s vedením Coty a hlubokými zkušenostmi v kráse nám umožní dosáhnout nevýdaných výsledků.“

Cop podle Kim Kardashian není jen pro dlouhovlásky. Poradíme vám, jak na to!

Chcete být originální, sexy a na ulici nepřehlédnutelná? Nepotřebujete k tomu líčení od profesionálních maskérů ani extravagantní oblečení. Zkuste experimentovat se svými vlasy. Co je na tom nejlepší? Nemusíte si je barvit ani stříhat, poškození vlasů je nulové a zabere vám to zhruba hodinu. Nebojte se zazářit!
svetzeny.cz

Slavná rodina plná skandálů. Která ze sester začínala ve filmu pro dospělé a která je nejbohatší?

Bylo nebylo pět sester... Jenže na rozdíl od těch pohádkových Kim, Kylie, Khloé, Kourtney a Kendall z rodiny Kardashian-Jenner žijí v Los Angeles. Ovlivňují módní trendy, za příspěvek na Instagramu si účtují statisíce dolarů, jejich životy jsou naplněny luxusem a o peprné zážitky v nich není nouze.
svetzeny.cz