Přejít k hlavnímu obsahu

Kim Kardashian a Kanye West žijí několik měsíců odděleně a rozvod je na spadnutí

Info ikona
Kim Kardashian

Kim Kardashian a Kanye West údajně končí své manželství, které trvalo téměř 7 let a připravují se na rozvod. Pár si prošel velkou krizí, která se během prosince dostala do bodu, ze které se dvojice nedokáže dostat.

Světová hvězda Kim Kardashian a Kanye West údajně ukončují své manželství. Pár už žije nějakou dobu odděleně, každopádně Kim během prosince tvrdě bojovala a snažila se vztah zachránil. Jak se zdá, tak marně. „Začátkem prosince se hodně pohádali,“ prozradil zdroj pro Weekly. „Kanye přehnaně vybouchl na Kim a ta byla opravdu naštvaná.“

Kim údajně přiměla Kanyeho, aby začali žít odděleně a on si vyřešit svoje osobní problémy. Není žádným tajemstvím, že americký rapper trpí bipolární poruchou, a tak soužití s ním asi nebude procházka růžovou zahradou.

Rozvodové papíry ještě nebyly podány

Pokud se jedná o rozvodové papíry, ty ještě světlo světa nespatřily. „Kim se chce ujistit, že dělá správně rozhodnutí. Především kvůli dětem,“ svěřil se zdroj blízký americkému páru. Dvojice spolu již několik měsíců netráví čas jako manželský pár. Vídají se navzájem kvůli dětem, ale žijí odděleně. Zdá se, že Kim už ví, že její manželství je u konce.

Slavná rodina plná skandálů. Která ze sester začínala ve filmu pro dospělé a která je nejbohatší?

svetzeny.cz

Důkazy o prohlubující se krizi

Kardashian byla spatřena bez snubního prstenu a West údajně zůstal na svém ranči ve Wyomingu během slavnostních svátků, místo aby jej trávil s rodinou.

V červenci navíc Kayne West tweetoval, že se už nějakou dobu pokouší rozvést s Kim Kardashian West. Následně ale tweet odstranil.

Tři manželství, tři rozvody

Kim už se vdávala celkem třikrát a pokud to takto půjde dál, čeká Kim i třetí rozvod; její první dva manželé byli hudební producent Damon Thomas a hráč NBA Kris Humphries.

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

svetzeny.cz