Přejít k hlavnímu obsahu

Kylie Jenner rozněžnila fanoušky dojemným videem, ve kterém oznámila těhotenství

Info ikona
Kylie Jenner

Kylie Jenner je bezesporu osobnost, kterou sleduje velká část světa. Má úspěšný byznys a na sociálních sítích se těší velké oblibě. Její profil čítá neuvěřitelných 265 milionů fanoušků. Čím je potěšila tentokrát?

Svět oběhla zpráva, že je Kylie Jenner podruhé těhotná a hvězda sociálních sítí rázem zmlkla. Nevydala žádné vyjádření a nechala spekulanty a média bez odpovědi. 

Prolomila hradby mlčení

V úterý sdílela video, kde oficiálně přiznala druhé těhotenství a fanoušci se ho nemohou nabažit. 

24letá magnátka krásy byla zaplavena blahopřáními od rodiny a přátel poté, co ve videu na Instagramu sdíleném v úterý večer potvrdila, že čeká druhé dítě s Travisem Scottem.

„Pláč !!!! ❤️❤️❤️“  komentovala příspěvek sestra Kim Kardashian West. 40letá zakladatelka SKIMS také sdílela novinky ve svých Instagram Stories a napsala: „OMGGGGG více dětí !!!! Více bratranců !!!! Gratulujeme @kyliejenner @travisscott.“

„Nezvládám to ?❤️,“ souhlasila Kendall Jenner v sekci komentářů k oznámení její sestry.

„Awwwww,“ napsala Khloé Kardashian.

Kris Jenner, maminka Kylie, byla radostí bez sebe a je rovněž i součástí videa, kterým Kylie iznámial světu, že je těhotná. 90sekundový klip obsahuje také okamžik, kdy Kylie (s malou pomocí Stormi) řekla své matce, že znovu čeká dítě.

Poté, co Stormi podala Kris obálku s fotografiemi z ultrazvuku, hrdá babička vykřikla: „Počkej chvíli ... jsi těhotná? Stormi, budeme mít dítě! Toto je jedno z nejšťastnějších dnů mého života!"

Video najdete níže:

Instagram post by Kylie ? • Sep 7, 2021 at 11:29pm UTC

instagram.com

Jitka Nováčková pobavila internet. Ukázala rozdíl mezi realitou a Instagramem

svetzeny.cz

Horoskop: Blíženci, Ryby a Váhy si dokáží jednoduše omotat každého kolem prstu

svetzeny.cz


BMI kalkulačka

Jsem

Vaše BMI:

Vaše idealní váha: