Přejít k hlavnímu obsahu

Jitka Nováčková pobavila internet. Ukázala rozdíl mezi realitou a Instagramem

Info ikona
Jitka Nováčková

Instagram je jiný svět a všichni už dávno vědí, že realita je někde jinde. Modelka Jitka Nováčková pobavila internet, když přidala video, kde ukazuje realitu vzniku dokonalých fotek.

Modelka Jitka Nováčková je dobře známá svým humorem, jež její fanoušci milují. Ke vtipnému videu modelka napsala: "Realita vs. Instagram ? Prosím vás, je na světě někdo, kdo to projde s noblesou?! ? au. Au au."

Fanynky pod vtipné video píší, že to mají stejně a především, že milují upřímnost Jitky, která se nebojí ukázat realitu. Video si získalo už přes 15 000 "srdíček" a výslednou fotku, která zdobí Instagram nejedné krásky, najdete v galerii. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Světové celebrity vzaly letos Itálii útokem! Fotkami se pochlubili všichni včetně Jennifer Lopez, Kendall Jenner, přes Kate Hudson po Chrissy Teigen s Johnem Legendem

Kdo byl alespoň jednou v Itálii, ten si ji zamiluje. Malebné uličky, lahodné jídlo a všude spousta památek. Na chuť Itálii přišly i zahraniční hvězdy jako je Jennifer Lopez, Kendall Jenner nebo Hailey Bieber, Podívejte se na fotografie, jak si dovolené užívaly.
svetzeny.cz

Vědecky potvrzeno! Objetí zlepšuje spánek, zdraví, vztahy, a dokonce i naší imunitu

Tohle se stane, když vás někdo obejme. Vědci se konečně věnovali našemu oblíbenému objímání a přišli s překvapivými výsledky, které vás donutí běžet na svým protějškem a objímat se. Tyto čtyři efekty ukazují, proč jsou objetí a fyzická blízkost pro naše zdraví tak důležité.
svetzeny.cz