Přejít k hlavnímu obsahu

Je libo hadí jed nebo šnečí sliz? Efekt zaručen aneb recepty na věčné mládí

Info ikona
Kim Kardashian

Být celebrita je občas pěkná fuška. Většinu těchhle věcí byste pro krásu dělat nechtěli, to nám věřte. Ale říká se, že pro krásu se musí trpět a některé celebrity to berou vskutku doslova.

Gwyneth Paltrow

Botox jí sice nesmí do domu, ale nejsme tak úplně přesvědčeni, že americká herečka Gwyneth Paltrow (46) si zvolila lepší alternativu. Raději používá hadí jed, který má údajně velmi podobné účinky. Inu, proti gustu…

Meghan Markle

Kdo se může pochlubit, že dostal do vínku od přírody tak jako vévodkyně Meghan? Ta tvrdí, že jí stačí praktický suchý šampon, kleštičky na řasy a rozjasňovač do očních koutků pro zářivý pohled.

Eva Longoria

Její trik na krásně růžovoučké tváře je opravdu nečekaný. 15 minut ležet na gauči na břiše, aby jí tváře pořádně zčervenaly. Tomu říkáme kvalitní beauty návod.

Heidi Klum

Modelka proměňuje svoji vanu v moře. Němka si oblíbila koupele s mořskou solí a je přesvědčená, že má díky nim pevnější tělo a předchází stárnutí. Co myslíte, funguje to?

Slavná rodina plná skandálů. Která ze sester začínala ve filmu pro dospělé a která je nejbohatší?

svetzeny.cz

Kim Kardashian

Americká super celebrita Kim si nechává píchat do obličeje svoji vlastní krevní plazmu. Jedná se o bezpečnou metodu, která je bezpečnější než aplikace botoxu.

Ayda Field

Manželka Robbieho Williamse rozhodně ví, jak se udržet ve formě – její zbraní proti stárnutí jsou šneci. Japonský druh šneků se jí plazí po obličeji a okusuje odumřelé buňky. Vyzkoušeli byste to také nebo je to na vás příliš? My asi raději vynecháme.

Halle Berry

Jednoduchá a levná forma boje proti celulitidě není cizí Halle Berry, která používá obyčejný kávvoý peeling. Recept na něj najdete zde.

Victoria Beckham

Victoria Beckham pro krásu a módu obětuje cokoliv. Aby její pleť zůstala svěží a vypadala mladě, používá k tomu ptačí trus. Ano, slyšíte dobře! Pravidelně si nanáší na obličej masku ze slavičích exkrementů. Co na to asi doma říká její slavný manžel David Beckham? To si domyslíme sami.

Prohlédněte si celebrity v naší galerii

Celebrity a jejich triky na krásu

Které koření vám zastaví neutuchající chutě? Zhubnete a ještě si pochutnáte díky skvělým receptům

svetzeny.cz

Trendy v milostném životě pro rok 2021? Sexuální mindfulness, sex po videochatu, orgasmus pro oba partnery

svetzeny.cz