Přejít k hlavnímu obsahu

Nechte si poradit od Meghan Markle a vytvořte nezapomenutelné Vánoce díky její výzdobě nebo likéru

Dokonalé Vánoce pro každého znamenají něco jiného. Meghan Markle se rozpovídala a prozradila základní body, díky kterým ona považuje Vánoce za dokonalé. Vyzkoušejte její výzdobu, lahodný koktejl nebo jmenovky na vánoční tabuli. Nebudete litovat!

Vévodkyně Meghan je považována za vynikající hostitelku. Naštěstí pro nás si nenechala svoje triky jen pro sebe, ale podělila se se světem. Díky Meghan budete mít úspěch o Vánocích zaručen!

Dokonalá vánoční výzdoba podle Meghan

V rozhovoru pro „Grazia Daily“ Meghan Markle prozradila, jak si představuje perfektní Vánoce a čeho si osobně nejvíc váží. „Tradičně používám vázané girlandy nebo větve magnólie k výzdobě schodišť a zábradlí.“ Bývalá herečka doporučuje květinové aranžmá na výzdobu zrcadel nebo nějakého hlavního uměleckého kousku u vás doma ve vstupní hale či obývacím pokoji.

Ručně psané jmenovky dodají kouzlo

Vévodkyně Meghan také přikládá velký význam dobře promyšlenému uspořádání stolu. Manželka prince Harryho si dříve přivydělávala kaligrafií, konkrétně ručně psanými pozvánkami a kartičkami se jmény při vytváření zasedacího pořádku na honosných společenských akcích. Nic nepotěší víc, než krásně ručně psaná jmenovka – vánoční tabuli to dodá to správné kouzlo a hosté si budou moci odnést i něco na památku.

A jako kulinářské potěšení se u Meghan hostům podává domácí koktejl z mandlového mléka s vánočním kořením.

Vánoční mandlový koktejl

Budete potřebovat:

1 šálek mandlového mléka
2 lžičky mleté skořice
nové koření
½ lžičky mletého muškátového oříšku
2 lžíce javorového sirupu
½ lžičky mandlového extraktu
½ šálku kávového likéru
¼ šálku vodky

Příprava:

Vložte mandlové mléko, skořici, nové koření, muškátový oříšek a javorový sirup do hrnce a přiveďte k varu. Poté hrnec odstavte, přidejte mandlový extrakt a nechejte ho po dobu 15 minut s pokličkou přiklopenou. Vložte do chladničky, dokud úplně nevychladne.

Když mandlové mléko vychladne, přidejte kávový likér a vodku. Dobře promíchejte a poté nalijte koktejl do koktejlových sklenic naplněných ledem.

 

Kate Middleton a princ William sdíleli novou rodinnou fotografii a snesla se na ně vlna kritiky

Kate Middleton a princ William jsou bezesporu jeden z nejsledovanějších párů na světě. Kam se hnou, tam jsou fotografové a davy fanoušků. Ani jejich sociální sítě nejsou zanedbatelné – na Instagramu je sleduje přes 12 milionů fanoušků! Není divu, že nejnovější fotky z londýnského divadla, kam zavítala královská rodina, byly otištěny na titulních stranách a šíří se médii po celém světě.
svetzeny.cz