Přejít k hlavnímu obsahu

Buckinghamský palác bojuje proti Harrymu a Meghan! Ovšem v tichosti a nenápadně. Co se stalo?

Info ikona
Královská rodina

Válka mezi Harrym, Meghan a Buckinghamským palácem je na obzoru už nějaký pátek. Zatímco Harry s manželkou křičí do světa a neustále na sebe upoutávají pozornost, Buckinghamský palác bojuje o něco chytřeji. V tichosti a malými krůčky se snaží zdiskreditovat zaoceánskou rodinku. Co se stalo?

Lilibet, která se narodila v červnu, chybí na oficiálních stránkách v seznamu následovníků na královský trůn a podle okolí není náhoda, že déle jak měsíc po narození, stále není oficiálně zapsána. Poté, co o víkendu TMZ poukázala na to, že Lilibet Diana stále nebyla přidána do řady nástupnictví na oficiálních stránkách Buckinghamského paláce jako 8. v pořadí na trůn, téměř dva měsíce po jejím narození počátkem června, se vše změnilo. Až po „nátlaku“ přidali dceru Harryho a Meghan na oficiální web Buckinghamského paláce a zdá se, že tyhle malé „naschvály“ vyprovokují Harryho k další akci, která se jim nebude líbit. (Ostatně i to už známe.)

Princ Harry nepřestává provokovat

svetzeny.cz

Syn páru, Archie, poznamenal TMZ, byl přidán do linie posloupnosti 15 dní po jeho narození a syn prince Williama a Kate Middleton, princ Louis, byl přidán 12 dní poté, co se narodil. V pondělí ráno byla řada posloupnosti aktualizována a přidána Lilibet za prince Charlese, prince Williama, prince George, princeznu Charlotte, prince Ludvíka, prince Harryho a jejího bratra Archieho.

V rozhovorech, které se tímto tématem zabývaly, znělo: Musíte se jich zeptat, co jim trvalo tak dlouho?! Jediné, co musí udělat, je stisknout tlačítko odstavce a zadat jiné číslo. Mohli to udělat už dříve. Udělali to pro Archieho. Je zřejmé, že to udělali pro Louise, když se narodil. A udělali to pro některé z dalších dětí, jako je August.“

Jak dnes vypadají představitelky ze seriálu Sex ve městě?

svetzeny.cz