Přejít k hlavnímu obsahu

Těchto pět znamení zvěrokruhu jsou nejlepšími sexuálními partnery! Zjistili jsme, která to jsou a proč

Znamení zvěrokruhu mohou hodně říci o charakteru člověka. Znamení zvěrokruhu také dokáže zjistit, kdo je/ bude v posteli skvělý, což vám rozhodně může pomoci při hledání toho pravého partnera.

Nelze popřít, že sexuální kompatibilita je důležitým aspektem zdravého a šťastného vztahu. Pokud jde o kompatibilitu, mnoho lidí nedává dostatečný význam jejich sexuálnímu životu a tomu, co se děje v posteli. Je důležité si uvědomit, že najít sexuálně kompatibilního partnera je stejně důležité jako vycházet ve všech ostatních aspektech života, ne-li více.

Abychom vám to usnadnili, uvádíme pět znamení zvěrokruhu, která jsou známá svou sexuální zdatností.

Váhy

Váhy jsou stejně dobré v životě jako v posteli. Zvládají umění dávat a brát a je o nich známo, že jsou neuvěřitelně nadanými milenci. Váha, která je potěšením lidí, ví, jak splnit i vaše nejdivočejší fantazie a může oživit vaše nejzlobivější sny. Zároveň je Váha velmi staromódním milencem a rád by vás okouzlila i jinak, než v ložnici.

Lev

Ano, král zvířat je snadno jedním z nejlepších znamení zvěrokruhu v posteli. Lev je synonymem ohnivého, vášnivého milence a rád se ujímá vedení v ložnici. Nezanechá kámen na kameni, díky čemuž se budete cítit mimořádně výjimečně. O tomto zářícím znamení je také známo, že je velmi uctivým milencem a určitě zohlední vaše potřeby a požadavky.

Mohlo by se vám líbit

Co vypovídá snídaně o vašem sexuálním životě? Spojitost vás překvapí

Co má společného vaše snídaně a váš sexuální život, ptáte se sami sebe. Odpověď zní: Více než si myslíte. Podle studií existuje úzká souvislost mezi těmito dvěma věcmi. Vyberte si svoji běžnou snídani a budete se divit, co vše je na vás rázem prozrazeno!
svetzeny.cz

Štír

Toto smyslné sluneční znamení dobře ví, jak zahrát na záhadnou kartu. Štír je především o mocenské dominanci a experimentování v posteli. Štíři jsou velkým fanouškem, který vás vede k velkému zážitku prostřednictvím jejich magnetismu. Intuitivní schopnosti vycítit, po čem toužíte, vám u Štíra vyrazí dech.

Panna

Pokud jste fanouškem pomalého, smyslného a vášnivého sexu, perfekcionista ukrytý v Panně, je vaše nejlepší sázka na jistotu. Je známo, že je Panna stimulována inteligencí a humorem a udělá vše proto, aby vám vytvořila pohodlné, ale smyslné prostředí. Toto znamení také touží potěšit, takže si můžete být jisti, že budou chtít vědět vše o vašich sexuálních preferencích a splnit co nejvíce z nich.

Střelec

Nepodceňujte dětinského Střelce, pokud jde o záležitosti v posteli. Toto znamení vyzařuje divokou energii, nadšení a lásku k oddávání se spontánním milování. Určitě vezměte jejich sexuální hry na vědomí, protože Sttřelci se nebojí navrhnout něco úplně z čista jasna. Toto znamení miluje zkoušení nových věcí a zajistí vám spokojený sexuální život. Stereotyp a nuda s nimi nehrozí. 

Mohlo by se vám líbit

Co musíte udělat proto, abyste se dožili sta let? Zařaďte do života těchto 5 věcí, které výrazně prodlužují život

Na věku záleží. Ne, že ne. A my vám prozradíme, co musíte udělat proto, abyste se dožili třeba i sta let. Možná se teď usmíváte, ale dle dat, která zveřejnila OSN, to není nereálné. V roce 2050 má prý překonat tuto hranici až 23 procent obyvatel.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Nejpopulárnější účes tohoto roku: Toto je nejlepší účes, který nosí i Miley Cyrus nebo Billie Eilish

Říká se, že žena mění buď muže nebo účes. Pokud přemýšlíte o změně u druhé varianty, tedy o účesu, máme pro vás jeden nápad, který pohltil svět celebrit. Účes, který nese název „wolf“. Požádejte svoji kadeřnici o „vlčí střih“ a nebudete litovat!
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Trend oblékání v létě: Ukážeme vám nejkrásnější květinové šaty za méně než tisíc korun

Každé léto vyneseme alespoň jednou krásné květinové šaty. Tento neutichající trend nás nemine ani letos a my jsme se rozhodli, že kromě toho být trendy, je také důležité ušetřit naší peněžence. Vyberte si šaty, které pořídíte za méně než tisíc korun.
svetzeny.cz