Přejít k hlavnímu obsahu

Nejpopulárnější účes tohoto roku: Toto je nejlepší účes, který nosí i Miley Cyrus nebo Billie Eilish

Říká se, že žena mění buď muže nebo účes. Pokud přemýšlíte o změně u druhé varianty, tedy o účesu, máme pro vás jeden nápad, který pohltil svět celebrit. Účes, který nese název „wolf“. Požádejte svoji kadeřnici o „vlčí střih“ a nebudete litovat!

Máte náladu na změnu? Pak se nechte inspirovat tímto novým trendem účesů. V současné době si získává velkou popularitu na sociálních médiích, přitahuje pozornost všech a díky svému divokému, neformálnímu vzhledu se již stává nejlepším účesem roku. O jakém účesu mluvíme? Je to "vlčí střih".

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Proč je účes tak výjimečný?

Divoký, ležérní a chladný zároveň, účes vlka je drzá směsice, která je sexy a zároveň "rošťácká". Celkově je účes stylizovaný na objem směrem k horní části, zatímco délky se směrem dolů jsou rovné nebo viditelně s menším objemem. Chcete-li završit divoký vzhled, můžete nosit výraznou ofinu nebo jen výrazně sestřižené vlasy alá delší ofina. Jemně ohraničují obličej a dodávají účesu potřebnou dávku rozvernosti. Tento účes si oblíbily i hvězdy jako Billie Eilish nebo Miley Cyrus. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Proto milujeme vlčí střih

Ve srovnání s mnoha jinými účesy je tento trend účesů nejen neformálně stylový, ale také úžasně snadno a rychle upravitelný. Protože mnoho vrstev ve vlasech automaticky dodává objem a plnost horním vnějším vlasům. Divokou hřívu můžete snadno vytvarovat a získat tak trendový neotřelý vzhled pomocí laku na vlasy nebo lepší varianta – gel, pro úpravu vlasů, který si prsty jemně vmasírujete do vlasů a dodáte jim rozverný vzhled.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Podlehnete novému trendu nebo se mu raději vyhnete? 

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku