Přejít k hlavnímu obsahu

Co vypovídá snídaně o vašem sexuálním životě? Spojitost vás překvapí

Co má společného vaše snídaně a váš sexuální život, ptáte se sami sebe. Odpověď zní: Více než si myslíte. Podle studií existuje úzká souvislost mezi těmito dvěma věcmi. Vyberte si svoji běžnou snídani a budete se divit, co vše je na vás rázem prozrazeno!

Řekněte nám, co snídáte a my vám řekneme, co má určitý druh snídaně společného se sexuálním životem. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Káva

Ráno toho moc nepotřebujete, ale určitě potřebujete kávu. Bez ní nefungujete, ale zároveň neztrácíte čas a neděláte si snídani. Psychologové tvrdí, že nebudete mít problém s aférkou na jednu noc. V novém vztahu vám bude trvat otevřít se mnohem déle, než komukoli jinému.

Něco sladkého

Ať už máte na mysli palačinky nebo croissant – váš den musí začínat něčím sladkým. Jste nejen absolutním labužníkem, ale také skutečným romantikem. V sexuální životě dáváte rozhodně přednost dlouhé a vzrušující předehře a po sexu následuje mazlení. Bez toho si vás nikdo nezíská.

Cereálie

Tahle snídaně se může jevit jako trochu nudná, stereotypní a taková, která nezabere moc práce. Psychologové tvrdí, že je ve vás stále kus dítěte a to je poznat i v ložnici. Lidé, kteří snídají cereálie jsou divocí, chtějí upustit páru a jednoduše se bavit. Přitahuje je dobrodružství, a proto v posteli nehledají pouze sex, ale chtějí se dobře bavit a „mít zážitek“.

Zelený koktejl

Kdo pije zeleninové šťávy je údajně otevřen novým trendům a vždy chce zažít něco nového. Vaše ochota pohybovat se mimo komfortní zónu je přínosem pro vás i vašeho partnera. Trochu „zlobivá“, hračky v ložnici nebo inspirace Kamasútrou – jste otevřeni všemu.

Sendvič z pekárny

Sendviče jsou praktické, ale někdy trochu pragmatické. Rádi děláte něco dobrého pro sebe, ale zároveň nechcete ztrácet čas přípravou doma. Dá se tedy odhadnout, že si jste velmi jisti a víte, co chcete. Každý, kdo s vámi sdílí ložnici, toho může hodně prožít a naučit se.

Jídlo s vajíčkem

Je to vždy stejná ingredience, ale vždy jiné jídlo: Neděláte na snídani jen vejce naměkko, někdy máte také míchaná vejce se slaninou, vejce benedikt nebo toast se sázenými vejci. Jste mnohostranní, ale jednu věc potřebujete určitě – cítit ve vztahu jistotu, jen tehdy jste ochotni zkoušet nové věci.

Klasika – chleba s něčím

Krajíc chleba se sýrem, šunkou nebo nutellou – každé ráno máte k snídani to samé. V souladu s tím se vám také líbí, když můžete být nekomplikovaní a „přízemní“. Nejraději máte typické sexuální pozice a nejlépe s dlouhodobým partnerem!

Mohlo by se vám líbit

Psychologické triky, díky kterým si okamžitě získáte každého

Používáte-li tyto triky každý den, je velká šance, že si vás hned každý oblíbí. Je totiž vědecky dokázáno, co je třeba říkat, abyste u ostatních byli oblíbeni. Záleží už jen na vás, jestli budete přirození, naučíte se jeden z triků a nebo jestli jste takoví přirozeně.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu mají magnetickou osobnost

Existují lidé, kteří bez námahy přitahují ostatní svým zářivým charismatem. Zejména tato znamení zvěrokruhu jsou známá svou magnetickou osobností. Patříte mezi ně i vy?
svetzeny.cz