Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Znamení, která vždy obviňují ostatní. Patříte mezi ně?

Není vždy snadné přiznat si vlastní chybu - to platí zejména pro tyto tři znamení zvěrokruhu. Podle horoskopu raději obviňují ostatní, než aby si sáhli do svědomí. Týká se to vašeho znamení nebo jste tentokrát vyvázli?

Ať už v práci nebo v soukromém životě: Chyby se mohou stát každému, ale ne každý s nimi zachází stejně. Existuje několik znamení zvěrokruhu, která se umí postavit za sebe a přebírají za svoje chyby odpovědnost. Najdete ale i znamení, která se podle hvězd považují za neomylná a jsou přesvědčena, že nedělají nic špatně. Místo toho, aby hledali chybu v sobě, následující tři znamení zvěrokruhu dávají přednost obviňovat ostatní:

Panna

Panna je skrz naskrz perfekcionistka. Váš každodenní život je vždy organizovaný a strukturovaný. Pokud však něco nejde podle plánu a pokazí se, je pro znamení zvěrokruhu velmi těžké přiznat si chybu. Když je Panna v úzkých začne všechno popírat a snaží se obviňovat ostatní.

Rak

Raci jsou považováni za citlivé a jemné bytosti, které by pro sebe a své blízké udělali cokoli, aby se cítili dobře. Pokud však zjistí, že za své činy nedostávají požadované uznání, rádi ukáží okolnímu světu, že jsou to oni, kdo trpí, a že jsou vždy považováni za samozřejmost. Rádi cítí pocit zadostiučinění. Málokdy vidí, že si svým přehnaným úsilím a především následným očekáváním, kazí náladu a berou energii. Pokud se něco nevyvede, hned z nají tisíc důvod, proč tomu tak je, ale ani jeden z toho tisíce nejsou oni sami.

Vodnář

Vodnáři mohou být v určitých situacích docela tvrdohlaví, zvláště pokud jde o přiznání si chyby. Protože pokud se zeptáte hvězd, řeknou vám, že toto vzdušné znamení je mistrem v obviňování ostatních za jejich vlastní chyby. Vodnáři milují svou nezávislost a zdráhají se pro ni dělat kompromisy. Pokud něco nejde tak, jak si představují, hádka je často nevyhnutelná, koneckonců z jejich pohledu lze vinit pouze ostatní.

Mohlo by se vám líbit

Proč stále vidíte čísla jako 11:11 nebo 22:22? Jejich význam skrývá magické sdělení

Podíváte se na hodiny vždy, když ukazují 22:22? Vidíte zdvojená čísla i jinde a nemůže se zbavit pocitu, že to není náhoda? Máte pravdu – není. Věřte, že tato čísla mají daleko hlubší význam. Pojďte ho objevit společně se Světem ženy.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Co vypovídá snídaně o vašem sexuálním životě? Spojitost vás překvapí

Co má společného vaše snídaně a váš sexuální život, ptáte se sami sebe. Odpověď zní: Více než si myslíte. Podle studií existuje úzká souvislost mezi těmito dvěma věcmi. Vyberte si svoji běžnou snídani a budete se divit, co vše je na vás rázem prozrazeno!
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu mají magnetickou osobnost

Existují lidé, kteří bez námahy přitahují ostatní svým zářivým charismatem. Zejména tato znamení zvěrokruhu jsou známá svou magnetickou osobností. Patříte mezi ně i vy?
svetzeny.cz