Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu čeká dokonalý víkend! Patříte mezi ne?

Info ikona
Horoskop

11. června vstupuje Mars do souhvězdí Lva. To má pozitivní důsledky, zejména pro následující tři znamení zvěrokruhu. Hvězdy nám to v posledních několika týdnech ne vždy usnadnily - klíčové slovo měl retrográdní Merkur a zatmění Slunce v novu ve znamení Blíženců.

Mnoho znamení zvěrokruhu bylo zmatených a vychýlili se ze své cesty. Jejich mysl též nebyla stabilní a téměř každé znamení horoskopu zpochybňovalo mnoho oblastí svého života. Ale 11. června nastává nová éra: Mars vstupuje do znamení Lva, což silně podporuje pozitivní energii a také vaši odvahu. Mars nás nutí jednat a Lev bojovat za to, co je pro nás důležité. Zejména následující tři znamení zvěrokruhu se blíží jejich cílům.

Beran

Pro Berana je Mars ve Lvu obrovskou energií. Znamení ohně má dost závažných věcí, které brání dosažení jeho cílů. Jakmile si znamení zvěrokruhu uvědomí, o co přesně jde, bude se neúprosně vrhat vpřed a vezme svůj život do svých rukou. Nyní je čas konečně udělat to, co je dobré pro Berana.

Lev

Pro Lva nemohlo být nic lepšího než vstoupení Marsu do jeho znamení. Je to jako předzvěst všeho, co ho v následující „lví sezoně“ a létě čeká: zábava, pozitivní zpětná vazba a všechny oči budou upřeny na jeho úspěchy. Lvi budou naplněni nadějí a vizemi pro svůj život a stěží se budou moci zachránit před euforií. Znamení ohně přesně ví, co chce již dlouhou dobu realizovat, a dokonalá chvíle nastává od 11. června. Jeviště je tvoje, Lve!

Střelec

Poslední znamení zvěrokruhu na tomto seznamu je také znamení ohně. Když však Střelec chce něčeho dosáhnout, činí to s větší trpělivostí a díky moudrým rozhodnutím. Mars ve Lvu teď dá Střelcům to, po čem toužili: svobodu. Od této chvíle už Střelci nechtějí být nikým omezováni nebo. K tomu bude muset znamení zvěrokruhu ukončit některé staré spojení, ale bude to stát za to.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.