Přejít k hlavnímu obsahu

Devět činů, kterými muži říkají „miluji tě“, aniž by použili slova

Opravdu vás miluje? Nebo ještě neví, co k vám přesně cítí? Následující devítka vám pomůže odhalit, jak se snaží říct miluji tě, aniž by použil slova. Naučte se číst mezi řádky.

U mužů je to zvláštní věc. Nejde jen o obyčejnou větu, ale když muž vysloví „miluji tě“, odkrývá touto větu svoje citu a my přeci víme, že muži jsou drsňáci. :-) Existují činy, kterými dává najevo, že vás miluje, aniž by dvě slova vyslovil. Které to jsou?

1. Políbí vás tím jedním způsobem

Polibek může odhalit mnoho. Je jen letmý, nebo je dlouhý, něžný nebo takový, který vás pak rovnou zavede do ložnice? Pokud vás muž líbá a jeho další kroky nevedou do ložnice, je to projev zamilovanosti a ne chtíče.

2. Vyhledává vaši blízkost

Jsou to centimetry, ale důležité. Pokud se k vám muž přiblíží o něco více při každém momentu, kdy se mu naskytne šance, je v tom až po uši. Užívá si vaši blízkost, což jasně ukazuje, že je zamilovaný. To často dokazuje i skutečnost, že se zajímá o věci, které mu dříve připadaly nedůležité nebo ho jenom nelákaly.

3. Pečlivě vás poslouchá

Možná není největším řečníkem, ale to neznamená, že komunikace mezi vámi nemůže fungovat. Pokud vás pozorně poslouchá, možná se k vám dokonce nakloní, aby byl pečlivější posluchač, je to jasné znamení toho, jak moc pro něj znamenáte.

4. Drží vás za ruku

Pokud jeho ruka hledá tu vaši při každé příležitosti, je to jasné znamení toho, že vás miluje. Veřejnosti jasně ukazuje, že patříte k sobě.

5. Bezdůvodně vám zavolá nebo napíše

Je to jen další způsob hledání blízkosti člověka, kterého miluje. Pokud vám píše, i když k tomu ve skutečnosti není důvod, je to známka toho, že na vás myslí, i když s ním nejste.

Mohlo by se vám líbit

svetzeny.cz

6. Oční kontakt

I když nesedíte přímo naproti sobě, vždy hledá oční kontakt. Přitom vám nejen ukazuje, že mu na vás záleží a udržuje si vás „na dohled“, ale také to, že hledá spojení s vámi.

7. Sahá si na vlasy

Když si lidé nejsou jisti, mají tendenci sahat si na obličej nebo do vlasů. Pokud je muž nervózní v romantické situaci, je to známka toho, že neví, jak vyjádřit své city.

8. Září, když jste okolo

Tento bod je důvodem, proč si ostatní lidé často všimnou, že je někdo zamilovaný. Jakmile je snová princezna nebo snový princ v blízkosti, nálada se zvedne a náš milovaný svítí přes celou místnost.

9. Dává správné dary

Pojem „správný“ neznamená drahý, to si pojďme říct hned na úvod. Správné dary dávají pouze ti, kteří znají druhou osobu velmi dobře a vědí o jejich nejtajnějších přáních a pak ti, kteří považují druhou osobu za speciálně důležitou. Pokud se spojí obojí, je jasné, že je v tom až po uši!