Přejít k hlavnímu obsahu

Když se muž chová takto, nemá to budoucnost: 5 varovných signálů, že mu jen lechtáte ego a nemyslí to s vámi vážně

Někdy je těžké poznat, zda to s vámi muž myslí vážně, nebo zda mu jen lechtáte ego, například po těžkém rozchodu. Víte, kterých 5 varovných signálů značí, že to muž s vámi nemyslí vážně? Zjistěte, které to jsou, příště už s jistotou budete vědět, zda má cenu se s vaším novým objevem vídat dál.

1. Strohé zprávy

Muž, který to s vámi myslí vážně, se bude o vás zajímat, chce zjistit, jaká doopravdy jste. Pokud dostáváte jen strohé textové zprávy s pozdravem či jednou větou, mějte se na pozoru. Patrně si takto váš nápadník jen testuje, zda o něj stále máte zájem, i když se vůbec nesnaží. A dělá mu to dobře. Pravděpodobně tímto způsobem kontaktuje více žen a je potěšen, že je o něj zájem. Nebuďte jednou z mnoha žen, která doufá, že se tato známost promění v něco víc. Pakliže konverzace nikam nevede, nereagujte, nebo jej rovnou zablokujte.

Mohlo by se vám líbit

Znamení zvěrokruhu a štěstí v životě: Patříte mezi klikaře, nebo jste spíš smolař?

Štěstí může mít mnoho podob. Někdo má štěstí v lásce, jiný ve financích a dalšímu se daří v práci. Která znamení zvěrokruhu jsou největší klikaři? Možná vás překvapí, že vše není takové, jak se na první pohled zdá a mnohdy je jejich „štěstí“ tvrdě vydřené. Zjistěte také, která ze znamení zvěrokruhu mají opravdu smůlu.
svetzeny.cz

2. Nechce se vidět naživo

Pokud si s vaším novým objevem už nějakou chvíli píšete a stále se zdráhá vás pozvat na osobní schůzku, je to divné. Je možné, že si takto píše s více ženami a zvedá mu to sebevědomí. Od takového muže byste se měla držet dál, protože si tímto způsobem muži často hojí rány po rozchodu, ale ve skutečnosti s vámi do budoucna nic neplánují, jen jim dělá dobře vaše pozornost a lichotky. Stejně tak zpozorněte, pakliže jste už schůzku měli, ale od té doby je ticho po pěšině. Pokud byste ho opravdu zaujala, bude s vámi chtít trávit co nejvíce času. Nenechte se obalamutit báchorkami o tom, jak moc je v práci vytížený. Pakliže by byl přesvědčen o tom, že právě vy jste ta pravá, určitě by si čas udělal. Takhle to spíše vypadá, že jste jeho záložní možnost, když zrovna není k dispozici někdo jiný. Možná ho dokonce baví randění s více ženami a jejich zájem, ale vázat se vůbec nechce.

3. Mizí z vašeho života a zase se objevuje

Varovným signálem je i to, když muž načas z vašeho života zmizí a pak se vám zase ozývá a tváří se, že má zájem. Přitom se předtím přestal ozývat naprosto bez důvodu. Pravděpodobně je to muž, který si takto lechtá ego a je rád, že na něj stále čekáte. Tuto chybu nedělejte, mnohé ženy jsou dokonce ochotné i ukončit vztah kvůli těmto „princům na bílém koni“, kteří se po čase zase zjeví. Většinou jim pak akorát zbydou oči pro pláč, protože tento typ muže si kolikrát chce jen dokázat, že o něj stále stojíte. Když se přesvědčí, že tomu tak stále je, zase zmizí neznámo kam. Nechte ho jít jednou pro vždy a najděte si milujícího vyzrálého partnera, který si nic dokazovat nepotřebuje.

Info ikona
Pár

4. Odmítá vás představit přátelům

Pokud vás váš nápadník zarytě odmítá představit svým přátelům, je něco špatně. Pravděpodobně to s vámi nemyslí vážně, jinak by se s vámi chtěl pochlubit. Je dost možné, že to hraje na více stran a při seznámení s jeho přáteli by to mohlo prasknout. Je bohužel pravděpodobné, že jste jednou z mnoha žen, se kterými randí.

Info ikona
Výmluvy
Mohlo by se vám líbit

5 známek špatné energie ve vašem životě a jak ji odstranit

Termín „špatná energie“ používáme neustále. Kdykoliv se nám něco nedaří, rychle si to vyčítáme. Lidé, kteří nás obtěžují nebo vypadají negativně, nám přináší špatnou energii do života a my se ihned začneme cítit špatně. Poradíme vám, jak ji odstranit ze života.
svetzeny.cz

5. Flirtuje s ostatními ženami na sociálních sítích

Pakliže má spoustu „kamarádek“, kterým pod fotky píše obdivné komentáře a spoustu srdíček, zbystřete. Takto se vyzrálý muž se zájmem o vás nechová, spíše to naznačuje, že si chce jen polechtat ego a zájem žen mu dělá dobře. Pokud by byl přesvědčený, že jste jeho životní láska, tyto věci by nedělal.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou mít obtížné léto

Jaká škoda! Léto je tady a tři znamení zvěrokruhu si ho nemohou úplně užít. Podle horoskopu čelí důležitým výzvám, které ovšem nejsou jednoduché a mohou zasáhnout, jak váš současný, tak váš budoucí život. Kterých znamení se to týká?
svetzeny.cz