Přejít k hlavnímu obsahu

Rozchody podle znamení zvěrokruhu: Od koho se odchází těžko a kdo z vás udělá toho nejhoršího?

Info ikona
Rozchod, vztahy

Rozchod zpravidla bývá bolestivý a nelehký. Každé znamení zvěrokruhu ho prožívá po svém. Někdo preferuje klidnou rozumnou domluvu, jiný se s rozchodem není schopný smířit a o partnera dál bojuje. Zjistěte, jak jednotlivá znamení zvěrokruhu rozchod prožívají.

Beran

Pokud se někdy budete rozcházet s Beranem, výmluvy si nechte pro sebe, jednejte na rovinu. Beran ocení jasnou přímou komunikaci. Pravděpodobně vám to mlčky odkývá a nebude o tom chtít dále mluvit, bude to brát jako uzavřenou věc. Pokud jste mu provedli něco špatného, ani se nesnažte si to ospravedlňovat. Beran na to není zvědavý, toto znamení se s rozchodem vyrovná rychle a chce jít dál.

Býk

Býk si zakládá na férovosti, proto mu nikdy nelžete, mohlo by ho to ranit. Absolutně nesnáší nevěru, pokud jste ho podvedli, nadobro u něj končíte. Preferuje klidnou domluvu, kdy si spolu sednete a vše si vyříkáte. Rovnou se bude chtít dohodnout na praktických věcech, jako je třeba stěhování či rozdělení věcí po rozchodu.

Špatná energie v domě: Ve kterých věcech se ukrývá a jak prostor vyčistit?

svetzeny.cz

Blíženci

Rozejít se s Blížencem není lehké, pokud to i on necítí stejně. Mají silné kouzlo osobnosti a může se stát, že vás to k nim bude posléze „táhnout“ i po rozchodu. Blíženci umí velmi dobře komunikovat a vyjednávat, z rozchodu vždy vyjdou jako vítězové, ať už to bylo jakkoliv.

Rak

Raci jsou velmi citliví a rozchody těžce nesou. Rozchod s Rakem vždy provázejí slzy a prosby. Bude těžké se s Rakem rozejít, protože víte, že ho tím zraňujete. Připravte se na emotivní rozchod, který neskončí tím, že si to vyříkáte. Je dost pravděpodobné, že Rak vás potom bude kontaktovat ještě nějakou dobu.

Lev

Pokud se rozcházíte se Lvem, bude to chtít panáka na kuráž. Stoprocentně ho tím nahněváte, protože Lvi jsou přesvědčení o své vlastní dokonalosti. Zraníte jejich ego a můžete si být jistí, že rozchod neproběhne v klidu. Lva budou hodně zajímat vaše důvody, které k rozpadu vztahu vedly, ačkoliv je pyšný, umí si chybu přiznat a poučit se z ní.

Panna

Panny jsou velmi milující a starostlivé, proto je pro ně vždy šok, když se s nimi někdo chce rozejít. Z jejich pohledu pro partnera dělají maximum a rozchod berou jako nevděk za veškerou péči, kterou partnerovi věnovaly. Je fér, abyste jim při rozchodu řekli, jak moc jste si vážili všeho, co pro vás Panny dělaly. Pak oba můžete jít svou cestou.

Nejlepší červen? Tato znamení se můžou těšit na měsíc plný úžasných událostí

svetzeny.cz

Váhy

Rozchod s Váhami bývá klidný, chtějí od vás hlavně slyšet, co vás k vašemu rozhodnutí vedlo. Jsou schopné se dívat na situaci z různých úhlů pohledu a uznat i svůj podíl viny. Jsou však háklivé na to, když neumíte uznat, že jste také chybovali. Je dost možné, že po rozchodu zůstanete přáteli.

Štír

U rozchodu se Štírem hodně záleží, co se mezi vámi dvěma stalo. Štír z hloubi duše nesnáší přetvářku, lži a nevěru. Pokud jste mu něco ošklivého provedli, neobejdete se váš rozchod bez plamenných hádek a hysterických scén. V opačném případě se rozejdete v klidu a je i dost možné, že vás bude lákat návrat ke Štírovi, jeho šarm je pověstný a na Štíra se jen těžko zapomíná.

Střelec

Střelec je velký pohodář, rozchod vezme úplně v klidu. Jen s ním jednejte na rovinu a otevřeně. Sám je hodně přelétavý, takže bude mít i pochopení pro to, že jste se zakoukali do někoho jiného. Je dost možné, že zůstanete kamarádi a společně si ještě párkrát vyrazíte na výlet, Střelec nemá tendenci pálit mosty.

Kozoroh

Kozorozi preferují dlouhodobé stabilní vztahy, rozchod je pro ně tragédie. Je možné, že se vás budou snažit mermomocí přesvědčit, abyste s nimi zůstali. Je důležité stát si za svým a nepodlehnout jejich naléhání. Stoprocentně vás budou kontaktovat i po rozchodu a budou se snažit vztah zachránit.

Nejhorší páry dle znamení zvěrokruhu: Čí vztah je plný drsných hádek, žárlivosti a nevěry?

svetzeny.cz

Vodnář

Při rozchodu s Vodnářem pamatujte na to, že jsou to velmi zvídaví lidé, kteří celý život analyzují, proč a jak se co děje. Strohé sdělení, že to mezi vámi nefungovalo, jim rozhodně stačit nebude. Nezastaví se, dokud z vás nevypáčí pravý důvod rozchodu.

Ryby

Ryby rozchod těžce nesou. Preferují dlouhodobé vztahy a trvá jim velmi dlouho, než se někomu otevřou. O to více je konec vztahu mrzí. Umí výborně manipulovat s lidmi a hrát na city. Připravte se na to, že i vaši přátelé budou Rybu litovat a vy budete za toho nejhoršího.

Poslední rozloučení: Co znamená, když ve snech vídáte zesnulé, je to dobré, nebo špatné znamení?

svetzeny.cz