Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší páry dle znamení zvěrokruhu: Čí vztah je plný drsných hádek, žárlivosti a nevěry?

Říká se, že protiklady se přitahují. Astrologie nám však ukazuje, že ne vždy to platí. Rozdíly mezi znameními zvěrokruhu někdy bývají nepřekonatelné. Které páry mají dle astrologie minimální šanci na to, že jim vztah vydrží? Zjistěte to a předejděte tak zklamání.

Beran a Býk

Beran i Býk jsou velmi silné tvrdohlavé osobnosti, které se nemůžou vystát. Může se stát, že mezi těmito dvěma přeskočí jiskra a začnou si spolu, ale čeká je italská domácnost. Ani jeden totiž není schopný ustoupit, byť o krok. Navíc si Beran zakládá na svojí nezávislosti a svobodě, kdežto Býk je majetnický a žárlivý. To je živná půda pro další konflikty mezi těmito dvěma.

Býk a Střelec

Tito dva jsou jako oheň a voda. Ačkoliv se říká, že protiklady se přitahují, Býk a Střelec jsou natolik rozdílní, že to nikdy nemůže bezproblémově klapat. Býk nejradši tráví večer doma, Střelec má zase nikdy nekončící potřebu vyrážet ven mezi lidi. Býk je žárlivec, který toto chování Střelce není schopen tolerovat. Střelec se zase brzy začne s Býkem nudit.

Mohlo by se vám líbit

Špatná energie v domě: Ve kterých věcech se ukrývá a jak prostor vyčistit?

Našim světem proudí dobrá i špatná energie. Stejně tak jako talismany dokážou přitahovat dobrou energii a nosí štěstí, mohou se v naší domácnosti nacházet věci, které k sobě přitahují negativní energii. Které to jsou a jak prostor od špatné energie vyčistit?
svetzeny.cz

Blíženec a Kozoroh

Blíženec a Kozoroh se k sobě absolutně nehodí, vždy jim to bude skřípat. Blíženec je svobodomyslná osobnost, která miluje zábavu a společnost lidí, kdežto Kozoroh je hodně uzavřený a spontánní činnosti nejsou nic pro něj, potřebuje mít svůj život naplánovaný do každičkého detailu. Z tohoto vztahu jednoznačně uteče Blíženec, kterého to nebude s Kozorohem bavit.

Rak a Vodnář

Rak je velmi rodinný typ, který nejraději zůstává doma, zvelebuje svůj byt a tráví čas se s vými blízkými. Kdežto Vodnář pořád někde „poletuje“. Rakovi to vadí z toho důvodu, že má ve vztahu s Vodnářem pocit nejistoty, to ho pak trápí. Vodnář se kvůli nikomu měnit nebude, takže jejich vztah pravděpodobně skončí rozchodem.

Lev a Štír

Štíři nejsou ti, kteří by druhé často chválili, což Lev naprosto vyžaduje, žije z toho, že mu ostatní zvedají jeho ego. Ve vztahu se Štírem se bude cítit nedoceněný. Navíc je Štír žárlivý a Lev rád koketuje, což povede k drsným hádkám mezi těmito dvěma znameními.

Panna a Střelec

Pannám se Střelci zdají příliš bezstarostní, jejich chování jim dělá vrásky na čele. Střelec zase vnímá Pannu jako nudnou a vůbec nechápe, proč ji nebaví zkoušet nové věci. Snadno se může stát, že Střelec svým chováním Panně ublíží, věrnost nemají v povaze. Navíc Panna jen těžko snáší, že se jí Střelec neozývá a klidně na týden někam odjede bez toho, aby dal vědět.

Váhy a Panna

Panny umí být kritické, což Váhy špatně nesou. Mají pak pocit, že je Panna nemá ani trochu ráda. Navíc jim leze na nervy perfekcionismus a puntičkářství Panny. V tomto vztahu bude pořádné dusno a tyto dvě znamení se neustále budou hádat kvůli maličkostem.

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test osobnosti: Vyberte si jednu cestu na obrázku, dozvíte se o sobě překvapivé věci

Chcete se dozvědět zajímavé věci o své osobnosti? Pak stačí, když si uděláte náš jednoduchý psychologický test. Vyberete si jednu z šesti nabízených cest a posléze si přečtete číslovaný výklad. Překvapí vás, jak to sedí.
svetzeny.cz

Štír a Beran

Asi nejhorší kombinace ze všech, tady může dojít i na fyzickou konfrontaci. I když se mohou dát dohromady díky silné přitažlivosti, je to velmi výbušná kombinace. Tvrdohlavý Beran si nenechá od nikoho nic diktovat, to on chce rozhodovat o všem a především si dělá, co chce. Štír má tendenci svého partnera kontrolovat a žárlit na něj. To je zdrojem velmi ošklivých hádek.

Střelec a Kozoroh

Střelec se v vztahu s Kozorohem bude cítit jako v kleci. Kozoroh je totiž velmi konzervativní, nerad zkouší nové věci a vůbec nemá pochopení pro Střelcovu bezstarostnost. Navíc jim to nebude klapat ani v posteli, mezi těmito dvěma znameními není žádná chemie. Jejich vztah nebude mít dlouhého trvání.

Ryby a Panna

Ryby jsou velcí snílci a Panna je prakticky založená, v jejich vztahu kvůli tomu budou panovat neshody. Tyto dvě znamení mohou být přáteli, ale určitě ne partnery. I když se říká, že protiklady se přitahují, po čase Pannu začne štvát, že Ryby jsou pro život úplně nepoužitelné. Ryby zase bude chování Panny zrazovat, potřebují k sobě trpělivého partnera.